بازنشستگان: اخبار وام، حقوق، پاداش، عیدی بازنشستگان کشوری، لشکری، آموزش و پرورش

اقتصادی ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

بازنشستگان: اخبار وام، حقوق، پاداش، عیدی بازنشستگان کشوری، لشکری، و آموزش و پرورش

بازنشستگان: در این مطلب از بخش اخبار اقتصادی وب سایت نایریکا به آخرین اخبار مربوط به صندوق بازنشستگی, وام بازنشستگان, وام ضروری بازنشستگان, ثبت نام وام ضروری بازنشستگان, وام ضروری بازنشستگان کشوری, وام ضروری بازنشستگان لشکری, حقوق بازنشستگان, حقوق بازنشستگان کشوری, حقوق بازنشستگان لشکری, حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش, پاداش بازنشستگان می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار مربوط به بازنشستگان به روز می شود.

با ما همراه باشید.

بازنشستگان, صندوق بازنشستگی, وام بازنشستگان, وام ضروری بازنشستگان, ثبت نام وام ضروری بازنشستگان, وام ضروری بازنشستگان کشوری, وام ضروری بازنشستگان لشکری, حقوق بازنشستگان, حقوق بازنشستگان کشوری, حقوق بازنشستگان لشکری, حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش

بازنشستگان, صندوق بازنشستگی, عیدی بازنشستگان, وام بازنشستگان, وام ضروری بازنشستگان, ثبت نام وام ضروری بازنشستگان, وام ضروری بازنشستگان کشوری, وام ضروری بازنشستگان لشکری, حقوق بازنشستگان, حقوق بازنشستگان کشوری, حقوق بازنشستگان لشکری, حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش, پاداش بازنشستگان

حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال ۹۹ تعیین شد

۱۳۹۸/۱۱/۱

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ :

با مصوبه این کمیسیون هیچ کارمند و بازنشسته‌ای در سال ۹۹ کمتر از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دریافتی در ماه نخواهد داشت.

سقف معافیت مالیات بر درآمد کارکنان دولتی در سال ۹۹ سالانه ۳۶ میلیون تومان تعیین شد که بر این اساس سقف معافیت مالیاتی هر کارمند در سال آینده ۳ میلیون تومان می شود/تسنیم


حقوق دی ماه بازنشستگان کشوری امشب واریز می‌شود

۱۳۹۸/۱۰/۲۹

حقوق بیش از یک میلیون و ۴۲۸ هزار نفر از بازنشستگان و موظفین تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری تا ساعت ۲۴ امشب به حساب این افراد واریز و قابل برداشت خواهد شد.


عیدی بازنشسته‌ها چه زمانی واریز می‌شود؟

۱۳۹۸/۱۰/۲۳

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی:

افزایش حقوق کارکنان دولت توسط آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام خواهد شد.

همچنین بخوانید:  قیمت مسکن : آخرین اخبار مربوط به مسکن و قیمت آن در تهران و دیگر شهرها

کمیته حقوق و دستمزد مشغول به کار است و جلساتی گذاشته شده است و تا پایان سال مشخص می‌شود که افزایش دستمزد کارگران برای سال آینده به چه صورت است.

زمان مشخص برای واریز عیدی بازنشسته‌ ها هر سال متفاوت است تلاش این است که بهمن ماه عیدی بازنشسته‌ها واریز شود./باشگاه خبرنگاران


زمان واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد

۱۳۹۸/۱۰/۱۲

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی زمان واریز عیدی بازنشستگان این سازمان را اعلام کرد.

عادل دهدشتی اظهار کرد: این سازمان نیازمند همراهی شرکای اجتماعی خود است که بخشی از آن بازنشستگان هستند.

دهدشتی گفت: خبر خوش برای بازنشستگان این است که علاوه بر پرداخت سر وقت حقوق ماهیانه آنها، به همت مدیریت سازمان منابع لازم برای پرداخت عیدی بازنشستگان نیز تهیه شده و در بهمن ماه به حساب آنها واریز خواهد شد.

وی با اشاره به طرح‌های فرهنگی و اجتماعی این سازمان افزود: یکی از این طرح‌ها طرح کرامت رضوی است که در قالب آن ۳۰ هزار نفر از بازنشستگان به سفر سیاحتی و زیارتی مشهد مقدس اعزام می‌شوند و هزینه سفر و اقامت آنان پرداخت خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: همچنین با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان در قالب ۲۰ هزار فقره تسهیلات بانکی ۵ میلیون تومانی به بازنشستگان پرداخت خواهد شد.


فقط ۳۷ درصد اعتبار همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تخصیص پیدا کرد

۱۳۹۸/۸/۱۹

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به پیش بینی ۳ هزار میلیارد تومان برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان گفت: با توجه به محدودیت‌های بودجه ای تنها ۳۷ درصد آن تخصیص پیدا کرده است.

همچنین بخوانید:  تن ماهی : خواص و مضرات / جوشاندن و طرز پخت تن ماهی خانگی / قیمت

جزییات پرداخت وام قرض‌ الحسنه به بازنشستگان نیروهای مسلح

۱۳۹۸/۸/۱۴

اعطای ۲۰۰ هزار وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان نیروهای مسلح که روند ثبت نام و توزیع آن از تیرماه آغاز شده تا اسفند ۹۸ به اتمام می‌رسد.

این وام‌ قرض‌الحسنه با کارمزد سه درصدی از طریق سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح به ۲۰۰ هزار بازنشسته واجد شرایط اعطا می‌شود.

طبق اعلام ، رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح، امسال اعتباری در سقف ۱۰۰۰ میلیارد برای ۲۰۰ هزار بازنشسته در نظر گرفته شد.


فردا آخرین مهلت ثبت‌ نام وام ضروری بازنشستگان کشوری

۱۳۹۸/۷/۲۹

معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری:

قرار است سه‌شنبه ۳۰ مهر ۹۸ ثبت‌نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری پایان یابد.

از ابتدای مهر ماه تا روز یکشنبه (۲۸ مهرماه ۹۸) تعداد ۲۴۰ هزار و ۳۶۱ نفر از بازنشستگان و موظفین زیرپوشش این صندوق اقدام به ثبت نام اینترنتی در سامانه وام ضروری ۷ میلیون تومانی کرده‌اند./مهر


حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری امشب واریز می‌شود

۱۳۹۸/۷/۲۹

معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری از واریز حقوق مهرماه بازنشستگان و موظفین این صندوق تا ساعت ۲۴ امشب (دوشنبه ۲۹ مهرماه ۹۸) خبر داد.


طرح جدید افزایش ۵۰ درصدی مستمری بازنشستگی روستائیان

۱۳۹۸/۷/۱۳

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور:

بر اساس رایزنی‌های انجام شده با تامین اجتماعی، انواع جدیدی از مدل های بازنشستگی برای گروه‌های مختلف شغلی روستایی در نظر گرفته شده است که امکان افزایش ۵۰ تا ۶۰ درصدی مستمری بازنشستگان را فراهم می‌کند .


وام نوبت ششم بازنشستگان امشب واریز می‌شود

۱۳۹۸/۷/۱۰

نوبت ششم و پایانی وام ضروری ۵ میلیون تومانی بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری تا ساعت ۲۴ امشب به حساب ۳۲ هزار نفر واجد شرایط باقیمانده واریز می شود.

همچنین بخوانید:  ارز دیجیتال / رمز ارز / بیت کوین / پول اینترنتی : آخرین اخبار

۱۵ آبان آخرین مهلت حذف و اضافه بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری

۱۳۹۸/۶/۱۳

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اختیاری بودن استفاده از خدمات بیمه تکمیلی درمان، آخرین مهلت حذف و اضافه بازنشستگان را ۱۵ آبان اعلام کرد.


واریز ۵۰۰۰ میلیارد به حساب بازنشستگان / رشد قیمت‌ها را باد پایین نیاورد، اقدامات دولت بود

۱۳۹۸/۶/۴

رئیس سازمان برنامه و بودجه ضمن اعلام اینکه امروز ۵۰۰۰ میلیارد تومان به حساب بازنشستگان به عنوان هم‌ترازی واریز می‌شود، گفت: بازار ارز نسبتا به ثبات رسیده است و دولت نیز با همه سختی‌ها شوک بزرگی که به اقتصاد وارد شد را مهار کرد و واقعیت این است که رشد فزاینده قیمت‌ها را باد پایین نیاورد بلکه اقداماتی از سوی دولت انجام شد.


پنجمین مرحله وام ضروری به حساب بازنشستگان کشوری واریز شد

۱۳۹۸/۶/۳

روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری : وام ضروری ۵ میلیون تومانی بازنشستگان کشوری مربوط به مردادماه ۹۸ به حساب ۳۲ هزار نفر از بازنشستگان کشوری واریز شد.


واریز ششمین مرحله «وام ضروری» به حساب بازنشستگان تا هفته اول مهر

۱۳۹۸/۶/۳

بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، وام ضروری ۵ میلیون تومانی بازنشستگان کشوری مربوط به مردادماه ۹۸ به حساب ۳۲ هزار نفر از بازنشستگان کشوری واریز شد


آغاز پرداخت پاداش بازنشستگان

۱۳۹۸/۶/۲

سازمان برنامه و بودجه:

پرداخت پاداش بازنشستگان با اولویت فرهنگیان از امروز آغاز شد.

پیش‌بینی می‌شود تخصیص های بعدی ظرف هفته های آینده ابلاغ شود.


برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of