فال شمع : فال شمع روزانه نایریکا / انواع فال و طالع بینی

فال و طالع بینی ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۲ دیدگاه

فال شمع روزانه نایریکا / (انواع فال و طالع بینی)

فال شمع در بخش فال و طالع بینی وب سایت نایریکا، به صورت روزانه و اختصاصی قرار می گیرد.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست.
از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم.
فال شمع, فال شمع سرنوشت, فال شمع گوی بلورین, فال شمع سه نشان, فال شمع تلفنی

فال شمع / فال شمع روزانه (انواع فال و طالع بینی)

فال شمع روزانه نایریکا ۵ بهمن ۱۳۹۸

فال شمع روزانه متولدین فروردین

پیغامی که حامل شادی و سعادت فراوان برای شماست به شما خواهد رسید. دیدار با شخصی از نظر احساسی و عشقی شما را بسیار تحت تاثیر قرار خواهد داد

فال شمع روزانه متولدین اردیبهشت

مراقب یک خسارت کوچک مالی یا گم شدن شیئی در خانه خود باشید. تعطیلاتی را به یک سفر خواهید رفت و یا تعطیلاتی را در یک منطقه خوش آب و هوا خواهید گذرانید.

فال شمع روزانه متولدین خرداد

انتظار روشن شدن مسئله یا مشکلی خانوادگی یا شغلی و یا مالی را دارید که با نتیجه ای مثبت به پایان خواهد رسید و آنچه را که در این باره انتظارش را داشته اید برای شما به خوبی تمام خواهد شد. به یک تولد، عروسی یا مهمانی باشکوه دعوت خواهید شد.

فال شمع روزانه متولدین تیر

صحبتهایی راجع به شخص شما خواهد شد که موجب خشنودی و رضایت قلبی شما خواهد گشت. از عشق خود پیروزی، موفقیت و شادی نصیبتان خواهد شد.

فال شمع روزانه متولدین مرداد

داوری و قضاوت نادرست و غیر عادلانه ای درباره شخص شما می شود اما فورا از شما دلجویی به عمل خواهد آمد. فردی حسود، خودخواه و بدخواه در حق شما یک بی لطفی و نامهربانی می کند، اما کاری از پیش نخواهد برد.

همچنین بخوانید:  فال قهوه / فال قهوه روزانه (انواع فال و طالع بینی) / نایریکا

فال شمع روزانه متولدین شهریور

به هدف و مقصودی که دارید روز به روز و لحظه به لحظه نزدیکتر خواهید شد. مدتی است سرگردان و پریشان و ناآرام هستید. نگران نباشید بزودی برطرف خواهد شد.

فال شمع روزانه متولدین مهر

در آینده مدتی در خارج از کشور اقامت خواهید گزید. در یک رشته هنری خواهید درخشید و به موفقیتهای بسیاری در این رشته دست خواهید یافت.

فال شمع روزانه متولدین آبان

در یک کشمکش و نزاعی مختصر و اندک، پیروزی با شخص شما خواهد بود. ورود به محیطی جدید آینده شما را دستخوش تغییر و تحولی مثبت خواهد کرد.

فال شمع روزانه متولدین آذر

شما در صحبت و گفتگویی خواهید درخشید. در یک مصاحبه اداری، شغلی موفقیت از آن شما خواهد بود. میان دو یا چند نفر از نزدیکان که با یکدیگر قهر بوده اند آشتی و مصالحه و سازش دوستانه خواهد شد.

فال شمع روزانه متولدین دی

در یک مسابقه یا امتحان یا در یک قرعه کشی بزرگ شانس بسیاری همراه شما خواهد بود. آرامشی را که در انتظار دارید در زندگی تان حاکم شود، این آرامش را بزودی در اوضاع و شرایط زندگی خود شاهد خواهید بود.

فال شمع روزانه متولدین بهمن

تحت تاثیر یک سازش و آشتی دوستانه پس از یک قهر و جدایی عاطفی به آرامش بسیار دست خواهید یافت. یک بسته محتوی سوغات و یا هدیه از دست یکی از دوستان و یا نزدیکان خود دریافت خواهید داشت.

همچنین بخوانید:  فال سال ۹۸ / فال سال ۲۰۱۹ میلادی / فال ۹۸ / فال ۲۰۱۹ / طالع بینی سال ۱۳۹۸

فال شمع روزانه متولدین اسفند

اگر در تصمیمی تردید و دودلی دارید، در انجام آن کمی تاخیر و درنگ نمایید و در زمانی مناسبتر و در شرایطی آرامتر تصمیم خود را بگیرید. در مسئله یا موضوعی با شخصی خردمند به مشورت خواهید پرداخت که نتیجه امیدوارکننده و مثبتی برای شما به دنبال دارد.


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

2
نظر خود را ارسال کنید

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی ترین پرطرفدارترین
Notify of
مطهره

عالی بود…. لااااااایییییک داری فراوووووووون. …
ممنونم

زینب

سلام .من که هر چه می گیرم نا امید کنندس .😣😣😣