فال شمع : فال شمع روزانه نایریکا / انواع فال و طالع بینی

فال و طالع بینی 🔥 ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ ۳ دیدگاه

فال شمع روزانه نایریکا / (انواع فال و طالع بینی)

فال شمع در بخش فال و طالع بینی وب سایت نایریکا، به صورت روزانه و اختصاصی قرار می گیرد.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست.
از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم.
فال شمع, فال شمع سرنوشت, فال شمع گوی بلورین, فال شمع سه نشان, فال شمع تلفنی

فال شمع / فال شمع روزانه (انواع فال و طالع بینی)

فال شمع روزانه نایریکا ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

فال شمع روزانه متولدین فروردین

یک سند یا قرارداد شغلی را امضاء خواهید کرد که به نفع شما خواهد بود. ورود به محیطی جدید آینده شما را دستخوش تغییر و تحولی مثبت خواهد کرد.

فال شمع روزانه متولدین اردیبهشت

یک دلواپسی و نگرانی از شما می گذرد. (خدا به شما کمک خواهد کرد.) در یک گردهمایی بزرگ شرکت خواهید کرد که این موضوع بسیار به نفع شما خواهد بود.

فال شمع روزانه متولدین خرداد

بسیاری از کارهای عقب افتاده شما انجام خواهد شد. نگران کارهای عقب افتاده نباشید. نزد شخصی مقام دار و کاردانی، به کار مشغول خواهید شد که با موفقیت و پیروزی فراوانی همراه خواهد بود.

فال شمع روزانه متولدین تیر

تغییر منزل دارید یا تغییر دکوراسیون یا تعمیرات در منزل خود خواهید داشت. در کاری که در پیش گرفته اید افراط و تفریط نداشته باشید. با کمی صبر و حوصله موفق خواهید شد.

فال شمع روزانه متولدین مرداد

کاری را انجام خواهید داد که با نتیجه روشن و مثبت و عالی همراه است، این کار از دیده ی خودتان سرچشمه می گیرد. از مسائلی که در اطرافتان رخ خواهد داد عصبانی نشوید.

همچنین بخوانید:  فال قهوه / فال قهوه روزانه (انواع فال و طالع بینی) / نایریکا

فال شمع روزانه متولدین شهریور

در زندگی زناشویی شما گرمی و شور و اشتیاقی وصف ناپذیر پدید خواهد آمد. شخصی هست که شما را در رفتار و گفتار مثبتی که دارید الگو و نمونه قرار داده است، این شخص از نزدیکان و یا دوستان شما می باشد.

فال شمع روزانه متولدین مهر

داوری و قضاوت نادرست و غیر عادلانه ای درباره شخص شما می شود اما فورا از شما دلجویی به عمل خواهد آمد. پیغامی که حامل شادی و سعادت فراوان برای شماست به شما خواهد رسید.

فال شمع روزانه متولدین آبان

دوری و بی خبر ماندن از کسی شما را آزار می دهد و باعث غم و غصه شما شده است این دوری بزودی تمام خواهد شد. صحبتهایی راجع به شخص شما خواهد شد که موجب خشنودی و رضایت قلبی شما خواهد گشت.

فال شمع روزانه متولدین آذر

نگرانی درمورد مشکل کوچکی که دارید بزودی برطرف خواهد شد. درمورد مسئله ای که احساس ناامیدی و خستگی روحی دارید نگران و ناامید نباشید زیرا در حال برطرف شدن است.

فال شمع روزانه متولدین دی

در مسئله یا موضوعی با شخصی خردمند به مشورت خواهید پرداخت که نتیجه امیدوارکننده و مثبتی برای شما به دنبال دارد. امیدواری شما نسبت به زندگی خود و مسائل اطرافتان بیشتر خواهد شد.

فال شمع روزانه متولدین بهمن

همسر شما برای یک ماموریت کاری سفری به خارج از کشور خواهد داشت. شرایط زندگی شما به یکباره و ناگهانی به شرایطی بسیار عالی تبدیل خواهد شد و به یک مقام بالا و موقعیتی برجسته نائل خواهید شد.

همچنین بخوانید:  فال تاروت : فال تاروت روزانه / انواع فال و طالع بینی نایریکا

فال شمع روزانه متولدین اسفند

خبری را که مدتهای طولانی در انتظار رسیدن به آن بوده اید به شما خواهد رسید. در ارتباط با نیت خود شادی زیادی خواهید داشت و رسیدن به این نیت و خواسته زندگی فردی و اجتماعی شما را بطور کلی به سمتی مثبت دگرگون خواهد کرد.


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

3
نظر خود را ارسال کنید

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی ترین پرطرفدارترین
Notify of
مطهره

عالی بود…. لااااااایییییک داری فراوووووووون. …
ممنونم

زینب

سلام .من که هر چه می گیرم نا امید کنندس .😣😣😣

شهره

خیلی عالی بود،میشه گفت تعجب کردم از فال حافظ و نایریکا