فال شمع : فال شمع روزانه نایریکا / انواع فال و طالع بینی

فال و طالع بینی ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲ دیدگاه

فال شمع روزانه نایریکا / (انواع فال و طالع بینی)

فال شمع در بخش فال و طالع بینی وب سایت نایریکا، به صورت روزانه و اختصاصی قرار می گیرد.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست.
از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم.
فال شمع, فال شمع سرنوشت, فال شمع گوی بلورین, فال شمع سه نشان, فال شمع تلفنی

فال شمع / فال شمع روزانه (انواع فال و طالع بینی)

فال شمع روزانه نایریکا ۵ خرداد ۱۳۹۸

فال شمع روزانه متولدین فروردین

بسیاری از کارهای عقب افتاده شما انجام خواهد شد. نگران کارهای عقب افتاده نباشید. در کارهای (در شغل) خود انسان موفقی هستید. در آینده موقعیت های بسیار بهتری در انتظارتان خواهد بود. سعی کنید از فرصتهایی که پیش رویتان قرار می گیرد نهایت استفاده را ببرید.

فال شمع روزانه متولدین اردیبهشت

شما فردی جسور و شجاع هستید و به هرچه اراده کنی چون توکل شما همواره به خداست به خواسته و نیاز قلبی خود خواهید رسید. یک نفر شدیدا به محبت و مهربانی شما نیازمند است. محبت خود را از او دریغ نکنید

فال شمع روزانه متولدین خرداد

از شخصی که بسیار او را دوست می دارید سخنی بر زبانش جاری می گردد که شما منتظر آن هستید. توکل به خداوند را در دشواری ها و سختی ها هرگز از دست ندهید. مطمئن باشید گره بسته شما گشوده خواهد شد.

فال شمع روزانه متولدین تیر

درباره یک مسئله یا در یک مشاجره تنش و اضطرابی زودگذر خواهید داشت. به یک مسافرت داخلی خواهید رفت.

فال شمع روزانه متولدین مرداد

شخصی ممکن است در یکی از کارهایی که شما انجام می دهید ایراد و انتقادی نسبت به کار شما داشته باشد که باید به راحتی آن را پذیرا باشید زیرا این موضوع به نفع شما خواهد بود نه ضرر و زیان شما. در برخورد با مشکلی که در حال حاضر دارید، بی احتیاط عمل نکنید خداوند از شما حمایت خواهد کرد.

فال شمع روزانه متولدین شهریور

در یک بانک یا موسسه معتبر سرمایه گذاری بلندمدت مالی خواهید نمود. امیدواری شما نسبت به زندگی خود و مسائل اطرافتان بیشتر خواهد شد.

فال شمع روزانه متولدین مهر

تعصب یا قهر و کینه توزی نسبت به شخصی پیدا کرده یا می کنید اما این موضوع به خوبی برطرف خواهد شد. کسی در کار شما مخالفت می کند یا با عقیده شما درباره موضوعی به تعارض می پردازد اما نهایتا پیروزی و برد با شماست.

فال شمع روزانه متولدین آبان

ورود به محیطی جدید آینده شما را دستخوش تغییر و تحولی مثبت خواهد کرد. فردی در کنارتان یا نزدیکانتان است به او کمک کنید تا نسبت به شما و مسائل اطرافش حس بهتری داشته باشد.

فال شمع روزانه متولدین آذر

نزد شخصی مقام دار و کاردانی، به کار مشغول خواهید شد که با موفقیت و پیروزی فراوانی همراه خواهد بود. اهداف بلندی در زندگی دارید که رسیدن به آنها نیاز به تلاش و کوشش از ناحیه شخص خودتان دارد. (به دیگران متکی نباشید)

فال شمع روزانه متولدین دی

یک عشق والا و شایسته به شما کمک خواهد کرد تا از برخی حالت های نامساعد روحی خارج شوید و دلگرمی شما را نسبت به زندگی تان بیشتر خواهد کرد. دوری و بی خبر ماندن از کسی شما را آزار می دهد و باعث غم و غصه شما شده است این دوری بزودی تمام خواهد شد.

فال شمع روزانه متولدین بهمن

نگران تندرستی و سلامتی خود نباشید. هیچ بیماری خطرناکی شما را تهدید نخواهد کرد. خبری را که مدتهای طولانی در انتظار رسیدن به آن بوده اید به شما خواهد رسید.

فال شمع روزانه متولدین اسفند

بزودی مسیری را در زندگی انتخاب خواهید کرد که مثبت و روشن است و با نتیجه ای عالی همراه است. تردید به خود راه ندهید. از مسائلی که در اطرافتان رخ خواهد داد عصبانی نشوید.2
نظر خود را ارسال کنید

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی ترین پرطرفدارترین
Notify of
مطهره

عالی بود…. لااااااایییییک داری فراوووووووون. …
ممنونم