فال شمع : فال شمع روزانه نایریکا / انواع فال و طالع بینی

فال و طالع بینی 🔥 ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۸ دیدگاه

فال شمع روزانه نایریکا / (انواع فال و طالع بینی)

فال شمع در بخش فال و طالع بینی وب سایت نایریکا، به صورت روزانه و اختصاصی قرار می گیرد.

کاربر گرامی اعتقاد به فال چیزی جز جهل و خرافه پرستی نیست.
از اینکه فقط جهت سرگرمی از فالها استفاده می کنید سپاسگزاریم و اوقات خوشی را برای شما آرزو می کنیم.
فال شمع, فال شمع سرنوشت, فال شمع گوی بلورین, فال شمع سه نشان, فال شمع تلفنی

فال شمع / فال شمع روزانه (انواع فال و طالع بینی)

فال شمع روزانه نایریکا ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

فال شمع روزانه متولدین فروردین

بسیاری از کارهای عقب افتاده شما انجام خواهد شد. نگران کارهای عقب افتاده نباشید. جانب احتیاط را رعایت کنید. مراقب جوانب کارتان بوده با اندیشه عمل کنید و بی گدار به آب نزنید.

فال شمع روزانه متولدین اردیبهشت

در یک بحران و کشمکش روحی واقع خواهید شد که عامل این قضیه اطرافیان نزدیک یا دور شما هستند اما این بحران خیلی زودتر از آنچه تصور می کنید برطرف خواهد شد. نگران تندرستی و سلامتی خود نباشید. هیچ بیماری خطرناکی شما را تهدید نخواهد کرد.

فال شمع روزانه متولدین خرداد

توکل به خداوند را در دشواری ها و سختی ها هرگز از دست ندهید. مطمئن باشید گره بسته شما گشوده خواهد شد. از جانب یک شخص مقام دار که دارای موقعیت اجتماعی ویژه ای است در حق شما ارفاق بزرگی خواهد شد.

فال شمع روزانه متولدین تیر

شخصی نسبت به پیمان دوستی خود با شما وفادار است و صمیمیت خود را حفظ خواهد کرد و برای ادامه این صمیمیت تلاش می کند. از شکست عاطفی که در گذشته داشته اید جبران آن در زندگی آینده تان از فرد دیگری خواهد شد.

همچنین بخوانید:  فال ماهانه نایریکا : طالع بینی ماهانه متولدین ماه ها

فال شمع روزانه متولدین مرداد

تعصب یا قهر و کینه توزی نسبت به شخصی پیدا کرده یا می کنید اما این موضوع به خوبی برطرف خواهد شد. دست به کار تجارت و معاملات خواهید زد و در این امر بسیار برجسته و دارای ثروت زیادی خواهید شد.

فال شمع روزانه متولدین شهریور

خبری را که مدتهای طولانی در انتظار رسیدن به آن بوده اید به شما خواهد رسید. انتظار روشن شدن مسئله یا مشکلی خانوادگی یا شغلی و یا مالی را دارید که با نتیجه ای مثبت به پایان خواهد رسید و آنچه را که در این باره انتظارش را داشته اید برای شما به خوبی تمام خواهد شد.

فال شمع روزانه متولدین مهر

ارتباط خود را با خداوند محکمتر کنید. در آینده ای نزدیک از توجه (احساسی) شخصی نسبت به خودتان احساس خوشبختی بسیاری خواهید نمود.

فال شمع روزانه متولدین آبان

یک کادو و هدیه به شما تقدیم خواهد شد. شخصی در حق شما بدی و شرارتی خواهد کرد اما شما او را مورد عفو و بزرگواری خود قرار خواهید داد.

فال شمع روزانه متولدین آذر

زندگی و آینده فرزند (فرزندان) شما بسیار درخشان خواهد بود و به خوشبختی و سعادت مورد نظر دست خواهید یافت. عشق شما نسبت به یک شخص، روابط دوستانه و پیمان محبت را میان شما و او محکمتر خواهد ساخت.

فال شمع روزانه متولدین دی

کاری را انجام خواهید داد که با نتیجه روشن و مثبت و عالی همراه است، این کار از دیده ی خودتان سرچشمه می گیرد. دوری و بی خبر ماندن از کسی شما را آزار می دهد و باعث غم و غصه شما شده است این دوری بزودی تمام خواهد شد.

همچنین بخوانید:  فال چوب / فال چوب روزانه نایریکا (انواع فال و طالع بینی آنلاین نایریکا)

فال شمع روزانه متولدین بهمن

در یک مسابقه یا امتحان یا در یک قرعه کشی بزرگ شانس بسیاری همراه شما خواهد بود. موفقیت شما بواسطه تلاش و کوشش خودتان حتمی و ۱۰۰% خواهد بود.

فال شمع روزانه متولدین اسفند

اقبال شما هرچه در زندگی جلوتر می روید بلندتر و به روشنی بیشتری دست یافته و خوشبخت تر خواهید بود. یک سند یا قرارداد شغلی را امضاء خواهید کرد که به نفع شما خواهد بود.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
8 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین پرطرفدارترین
Inline Feedbacks
View all comments
مطهره
آذر ۱۱, ۱۳۹۷ ۸:۴۰ ب.ظ

عالی بود…. لااااااایییییک داری فراوووووووون. …
ممنونم

زینب
مهر ۹, ۱۳۹۸ ۸:۴۷ ب.ظ

سلام .من که هر چه می گیرم نا امید کنندس .???

پەرۆ
مرداد ۲۸, ۱۳۹۹ ۷:۰۷ ق.ظ
Reply to  زینب

امیدت بەخدا دخترم😉

شهره
اسفند ۱۹, ۱۳۹۸ ۱۰:۱۸ ب.ظ

خیلی عالی بود،میشه گفت تعجب کردم از فال حافظ و نایریکا

شقایق
خرداد ۲, ۱۳۹۹ ۱۲:۴۸ ق.ظ

سلام واقعاعالی بود ممنونم😍🙏🏽

الی
مهر ۲۳, ۱۳۹۹ ۸:۰۰ ب.ظ

عالییییی بود ممنون 👍🥰

لیلازارع
بهمن ۲, ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹ ب.ظ

سلام خواب دیدم رفتم رختخواب بردارم موش لحاف هارو جوییده و خودش مرده رفتم اتاق دیگر چند زن ا زفامیل که مرده بودن و تعدااد دیگری مَشعول عذا خوردن هستن یکبار یکیش گفت پسرت و دور بردین دکتر تموم کرد درحال گریه و شیون بیدار شدم لطفا تعبیر چیه خیلی نگرانم

ناشناس
بهمن ۲۳, ۱۳۹۹ ۱:۰۷ ب.ظ

عزیزم گریه شادی و مرگ هم طول عمر برادرت