فال شمع روزانه نایریکا / انواع فال و طالع بینی

فال و طالع بینی 12 نوامبر 2018 بدون دیدگاه

فال شمع روزانه نایریکا / (انواع فال و طالع بینی) : 24 آبان 1397

فال شمع در بخش فال و طالع بینی وب سایت نایریکا، به صورت روزانه و اختصاصی قرار می گیرد.

فال شمع, فال شمع سرنوشت, فال شمع گوی بلورین, فال شمع سه نشان, فال شمع تلفنی

فال شمع روزانه نایریکا 24 آبان 1397

فال شمع روزانه متولدین فروردین

به یک سفر سیاحتی یا زیارتی و یا یک سفر توریستی به خارج از کشور خواهید رفت. دیدار و روبوسی با یک یا چند نفر از بستگان یا دوستان نزدیک خواهید داشت.

فال شمع روزانه متولدین اردیبهشت

شما شخصی بسیار حساس هستید و از قلب پاکی برخوردارید. شما در زندگی فردی و اجتماعی خود در مسیر روشنی قرار خواهید گرفت.

فال شمع روزانه متولدین خرداد

بزودی از یک عشق خوشحالی فراوان خواهید داشت. پیغامی که حامل شادی و سعادت فراوان برای شماست به شما خواهد رسید.

فال شمع روزانه متولدین تیر

سرمایه و یا ارث فراوانی در انتظار شما خواهد بود. جانب احتیاط را رعایت کنید. مراقب جوانب کارتان بوده با اندیشه عمل کنید و بی گدار به آب نزنید.

فال شمع روزانه متولدین مرداد

بهره یا قسمتی که از نظر مالی منتظرش بوده و یا هستید به شما خواهد رسید. شما در زندگی فردی و اجتماعی خود در مسیر روشنی قرار خواهید گرفت.

فال شمع روزانه متولدین شهریور

اگر در تصمیمی تردید و دودلی دارید، در انجام آن کمی تاخیر و درنگ نمایید و در زمانی مناسبتر و در شرایطی آرامتر تصمیم خود را بگیرید. مراقب یک خسارت کوچک مالی یا گم شدن شیئی در خانه خود باشید.

فال شمع روزانه متولدین مهر

شما فردی جسور و شجاع هستید و به هرچه اراده کنی چون توکل شما همواره به خداست به خواسته و نیاز قلبی خود خواهید رسید. یک معجزه احساسی و عشقی در زندگی شما به یکباره و ناگهانی پیش خواهد آمد. سعی کنید این فرصت را از دست ندهید.

فال شمع روزانه متولدین آبان

تعطیلاتی را به یک سفر خواهید رفت و یا تعطیلاتی را در یک منطقه خوش آب و هوا خواهید گذرانید. خبر ازدواج یکی از نزدیکانتان به شما خواهد رسید.

فال شمع روزانه متولدین آذر

عشق شما نسبت به یک شخص، روابط دوستانه و پیمان محبت را میان شما و او محکمتر خواهد ساخت. بسیاری از کارهای عقب افتاده شما انجام خواهد شد. نگران کارهای عقب افتاده نباشید.

فال شمع روزانه متولدین دی

یک پیشنهاد عشقی به شما خواهد شد، پاسخ بدان به رای و نظر خودتان بستگی دارد. امیدواری شما نسبت به زندگی خود و مسائل اطرافتان بیشتر خواهد شد.

فال شمع روزانه متولدین بهمن

همسر شما برای یک ماموریت کاری سفری به خارج از کشور خواهد داشت. به هدف و مقصودی که دارید روز به روز و لحظه به لحظه نزدیکتر خواهید شد.

فال شمع روزانه متولدین اسفند

بزودی از یک عشق خوشحالی فراوان خواهید داشت. کار نیمه تمامی را خیلی زود به اتمام خواهید رساند که از نظر مادی و معنوی سود فراوانی نصیب شما خواهد شد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of