تلگرام جریمه شد

شبکه های اجتماعی ۰۸ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تلگرام جریمه شد

تلگرام به‌علت نقض قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا علاوه بر بازگرداندن ۱.۲ میلیارد دلار به سرمایه‌گذاران، ۱۸.۵ میلیون دلار نیز باید جریمه بپردازد.
تلگرام جریمه شد

به گزارش ایسنا، تلگرام که یکی از محبوب‌ترین و بزرگترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در جهان به شمار می‌رود و در سال‌های اخیر توانسته نظر و رضایت خیل عظیمی از کاربران را به سمت خود جلب کند، حالا بر اساس اخبار و گزارش‌هایی که از سوی رسانه‌های خبری منتشر شده، به منظور رفع اتهامات مربوط به ارائه یک توکن ثبت نشده، موافقت کرده علاوه بر بازگرداندن مبلغ ۱.۲ میلیارد دلار سرمایه جمع‌آوری شده به سرمایه‌گذاران، مبلغ ۱۸.۵ میلیون دلار را نیز به عنوان جریمه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا بپردازد.

توکن که به عرضه سهام دیجیتال یک شرکت به منظور جذب سرمایه برای پروژه‌های مد نظر آن گفته می‌شود، توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در اکتبر ۲۰۱۹ میلادی منع اعلام شد و این نهاد قانونگذاری علاوه بر توقف ارائه آن، مانع توزیع و فروش توکن و رمزارز “گرام” توسط این پیام‌رسان در آمریکا نیز شد؛ چراکه تلگرام با فروش ۲.۹ میلیارد دلار رمزارز گرام سرمایه‌های کلانی را از سوی یک سرمایه‌گذاران سراسر جهان جذب و کسب کرده بود.

بر اساس بیانیه منتشر شده از سوی این کمیسیون به نقل از وب سایت تک کرانچ، دادگاه مربوطه نیز شرایط تسویه اتهاماتی که علیه تلگرام مطرح شده است را پذیرفته است و از آنجایی که تلگرام به دلیل ورود دادگاه به این مسئله موفق به عرضه رمز ارز دیجیتال خود در مهلت مقرر، نشده است، باید تمامی سرمایه‌های جمع آوری شده از سوی سرمایه‌گذاران را به آنها بازگرداند.

همچنین بخوانید:  آیا فوتبالیست ‌ها و هنرپیشه‌ ها هم فالوور می‌خرند؟

انتهای پیام

منبع


برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments