سامانه‌های آنلاین صادرات فناوری ایجاد می‌شود

فناوری اطلاعات ۰۱ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سامانه‌های آنلاین صادرات فناوری ایجاد می‌شود

رییس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از راه‌اندازی سامانه آنلاین صادرات محصولات و کالاهای دانش‌بنیان خبر داد.
سامانه‌های آنلاین صادرات فناوری ایجاد می‌شود

به گزارش ایسنا، مهدی قلعه‌نوی با اشاره به راه‌اندازی سامانه آنلاین صادرات محصولات دانش‌بنیان گفت: ایجاد این سامانه برای بازار کشورهای همسایه و کشورهای در حال توسعه آفریقایی است که می‌تواند توسعه بازار جهانی زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور را در پی داشته باشد.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی این سامانه با مشارکت بخش خصوصی و با حمایت‌ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است، یادآور شد: توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان را به صورت جدی در دستور کار داریم و تا کنون در این مسیر گام‌های قابل توجهی برداشتیم، به گونه‌ای که تا امروز چهار هزار خدمت برای توانمندسازی و توسعه بازار به ۲۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان ارائه شده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، قلعه‌نوی با اشاره به ظرفیت صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان،‌ خاطر نشان کرد: بر این اساس تلاش می‌کنیم که بازار صادراتی این شرکت‌ها را علی‌رغم وجود موانعی چون بیماری کرونا ویروس و تحریم‌ها بیشتر توسعه دهیم.

انتهای پیام

منبع

همچنین بخوانید:  مشکل پینگ بازی‌های آنلاین برطرف شد

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of