گوگل سرویس چاپ عکس هوشمند خود را می‌بندد!

علمی و تکنولوژی 🔥 ۰۲ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

گوگل سرویس چاپ عکس هوشمند خود را می‌بندد!

شرکت گوگل اعلام کرده است که در تاریخ ۳۰ ژوئن سرویس چاپ عکس مبتنی بر هوش مصنوعی خود را می‌بندد، اما شاید این پایان کار این سرویس نباشد.
گوگل سرویس چاپ عکس هوشمند خود را می‌بندد!

به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، سرویس چاپ خودکار عکس‌های گوگل مدت زیادی نیست که در دسترس قرار گرفته است.

اکنون رسانه‌ها دریافته‌اند که گوگل این سرویس آزمایشی تحت هدایت هوش مصنوعی را در تاریخ ۳۰ ژوئن مسدود می‌کند. گوگل راجع به اینکه چه چیزی باعث تعطیل شدن این سرویس شده است، چیزی نگفته است، اما اعلام کرده که امیدوار است این ویژگی را تکامل بخشیده و آن را بیشتر در دسترس قرار دهد.

بنابراین این پایان کار این سرویس هوشمند نیست، حتی اگر زیاد تغییر کند.

حق اشتراک این سرویس ماهیانه هشت دلار است و هوش مصنوعی ۱۰ تصویر برتر کاربر را با اولویت‌بندی چهره، مناظر یا ترکیبی از اینها انتخاب کرده و در صورت دلخواه، آنها را با ویرایش‌های منتخب کاربر روی کارت‌های ۶*۴ چاپ می‌کند.

این سرویس برای ثبت خاطرات یا به شکل هدیه درآوردن عکس‌ها طراحی شده است، یا اینکه هرکس بخواهد نسخه‌هایی غیر دیجیتالی و فیزیکی از عکس‌های خود داشته باشد.

با این حال گوگل بهترین زمان را برای عرضه این سرویس انتخاب نکرد، چرا که این سرویس در ماه فوریه و تنها یک ماه قبل از ورود جهان به دوران بیماری همه‌گیر کووید-۱۹ برای عموم عرضه شد و صرف هزینه برای یک سرویس چاپ عکس آن هم درزمانی که نمی‌توان به راحتی معاشرت یا سفر کرد، توجیه ندارد.

همچنین بخوانید:  مبتلایان به دیابت نوع ۲ برای کاهش خطر سرطان و زوال عقل چه کنند؟

حالا باید صبر کرد و دید این سرویس در آینده با چه تغییراتی مواجه خواهد شد و چه زمانی دوباره عرضه می‌شود.

انتهای پیام

منبع


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of