گوشی‌های شیائومی صدای کاربران اروپایی را درآورد!

علمی و تکنولوژی 🔥 ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

گوشی‌های شیائومی صدای کاربران اروپایی را درآورد!

بسیاری از کاربران گوشی‌های شیائومی ردمی نوت ۹ اس از مشکل قطع شدن پی‌درپی اینترنت وای‌فای خبر داده‌اند.
گوشی‌های شیائومی صدای کاربران اروپایی را درآورد!

بسیاری از کاربران گوشی‌های شیائومی ردمی نوت ۹ اس از مشکل قطع شدن پی‌درپی اینترنت وای‌فای خبر داده‌اند.

به گزارش ایسنا، سری گوشی‌های هوشمند شیائومی ردمی نوت ۹ اس که به تازگی در بازار کشورهای اروپایی و انگلستان عرضه شده است، به نظر می‌رسد که یکی از مدل‌های آن صدای خیل عظیمی از کاربران را درآورده است؛ چراکه آنها در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی از مشکل قطع خودکار اتصال به اینترنت وای‌فای در این گوشی‌ها سخن گفته و خبر داده‌اند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از سوی کاربران این گوشی‌های چینی پس از گذشت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه از قفل شدن صفحه نمایش، اتصال وای‌فای را از دست خواهد داد و در صورتی که صفحه دوباره روشن شود، اتصال برقرار می‌شود.

به نظر می‌رسد که این نقص بسیاری از کاربران را به در سراسر اروپا به ستوه آورده و مراکز و نمایندگی‌های شیائومی نیز از گله و شکایت مکرر و مداوم کاربران اروپایی خبر داده‌اند.

هنوز گزارشی از مشکل کاربران در سایر مناطق و کشورهای جهان منتشر نشده و در دسترس نیست.

شرکت شیائومی برای رفع این مشکل به کاربران پیشنهاد کرده که گوشی یا روترهای وای‌فای خود را ریست کنند که البته به گفته بیشتر کاربران این راهکار مفید و سودمندی نبوده است.

با اینکه برخی از کاربران اعلام کرده‌اند که مشکل اتصال وای فای گوشی‌های آنها پس از دریافت به روزرسانی MIUI ۱۱.۰.۸.۰ برطرف شده است، اما برخی دیگر از آنها عنوان کردند که حتی پس از دریافت آپدیت مذکور مشکل آنها رفع نشده است.

همچنین بخوانید:  "پروکسیما-بی" ممکن است بیشتر از تصور ما شبیه زمین باشد

هنوز معلوم نیست که این مشکل نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری و اینکه آیا شیائومی می‌تواند نقص مذکور را با انتشار یک به‌روزرسانی دیگر برطرف کند یا خیر.

انتهای پیام

منبع


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of