پاک کردن جستجوها در اینستاگرام / چگونه تاریخچه جستجوها را در اینستاگرام پاک کنیم؟

علمی و تکنولوژی 🔥 ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

پاک کردن جستجوها در اینستاگرام / چگونه تاریخچه جستجوها را در اینستاگرام پاک کنیم؟

پاک کردن جستجوها در اینستاگرام / چگونه تاریخچه جستجوها را در اینستاگرام پاک کنیم؟ / در این مطلب از بخش اخبار علمی و فناوری و اینستاگرام در وب سایت نایریکا به نقل از ایسنا با ما همراه باشید: این گزارش به کاربران نحوه حذف کردن تاریخچه جست‌وجوهای خود در اپلیکیشن شبکه اجتماعی اینستاگرام را آموزش می‌دهد.

چگونه تاریخچه جست‌وجوها را در اینستاگرام پاک کنیم؟

به گزارش نایریکا به نقل از ایسنا ، اینستاگرام که یکی از بزرگترین و محبوبترین شبکه‌های اجتماعی در جهان به شمار می رود، در سال‌های اخیر توانسته نظر خیل عظیمی از کاربران فضای مجازی را به سمت و سوی خود جلب کند و گاهی با افزودن قابلیت و امکانات جدید، موفق شده تعداد کاربران خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

اینستاگرام که یک شبکه اجتماعی تصویر محور به شمار می رود، همچون بسیاری دیگر از رقبای خود به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند تصاویر و صفحات کاربری مورد نظر خود را در بخش سرچ جست‌وجو کرده و بیابند.

حالا در این گزارش که در وبسایت mashable آمده است، به کاربران نحوه پاک کردن تاریخچه جستجوهای خود در بخش search اینستاگرام را آموزش می دهد که مراحل آن به شرح زیر است:

کاربران برای این کار کافیست در ابتدا وارد پروفایل صفحه کاربری خود در اینستاگرام شوند، سپس بر روی علامت سه نقطه در قسمت بالا سمت راست کلیک کرده و سپس وارد تنظیمات (setting) شوند. در این قسمت بر روی گزینه امنیت (security) ضربه زده و گزینه آخر تحت‌عنوان پاک کردن تاریخچه جست‌وجوها (clear search history) را انتخاب کنند.

همچنین بخوانید:  پرفروش‌ترین کنسول‌های بازی در جهان

در این صورت کاربر به هنگام جستجو کردن در قسمت سرچ اینستاگرام دیگر هیچ تاریخچه ای از جست‌وجوهای قبلی مشاهده نخواهد کرد. نکته دیگری که باید کاربران در این خصوص به آن توجه داشته باشند، آن است که در صورت استفاده از نسخه وب اینستاگرام، باید به صورت جداگانه تاریخچه جست‌وجوهای خود را در آن حذف کنند، به عبارتی دیگر با پاک کردن تاریخچه جستوجوهای قبلی در اپلیکیشن اینستاگرام، کاربر باید باری دیگر همین کار را در نسخه وب نیز انجام دهد.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments