مایکروسافت : آخرین اخبار / افزایش ظرفیت مایکروسافت تیمز به ۲۵۰ نفر

علمی و تکنولوژی 🔥 ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

مایکروسافت : آخرین اخبار / افزایش ظرفیت مایکروسافت تیمز به ۲۵۰ نفر

مایکروسافت: در این مطلب از بخش اخبار علمی و تکنولوژی، به آخرین اخبار مربوط به مایکروسافت می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار مربوط به مایکروسافت به روز می شود.

با ما همراه باشید.

مایکروسافت, شرکت مایکروسافت, آخرین اخبار مایکروسافت, جدیدترین اخبار مربوط به مایکروسافت, حمله سایبری به کاربران مایکروسافت

مایکروسافت : آخرین اخبار / حمله سایبری به کاربران مایکروسافت

افزایش ظرفیت مایکروسافت تیمز به ۲۵۰ نفر

۱۳۹۹/۲/۱۹

بیانیه منتشر شده از سوی مایکروسافت نشان می دهد که این شرکت قصد دارد به زودی ظرفیت شرکت کنندگان در اپلیکیشن مایکروسافت تیمز را از ۱۰۰ به ۲۵۰ نفر افزایش دهد.

بیانیه منتشر شده از سوی مایکروسافت نشان می دهد که این شرکت قصد دارد به زودی ظرفیت شرکت کنندگان در اپلیکیشن مایکروسافت تیمز را از ۱۰۰ به ۲۵۰ نفر افزایش دهد.

به گزارش ایسنا، همزمان با شیوع گسترده و همه‌گیری ویروس خطرناک و مرگبار کرونا و اعلام وضعیت اضطراری و قرنطینه از سوی بسیاری از دولت کشورهای مختلف، بالغ بر نصف جمعیت جهان مجبور به خانه نشینی و دورکاری شدند که در این مدت زمان اپلیکیشن‌های پیام‌رسان و سرویس های ویدئو کنفرانس همچون مایکروسافت تیمز (Microsoft Teams) نقش بسزایی در انجام کار و فعالیت‌های شغلی و آموزشی کاربران ایفا کردند.

شرکت مایکروسافت که چند روز پیش با انتشار یک به روز رسانی و آپدیت جدید نظر و توجه خیلی عظیمی از کاربران این اپلیکیشن را به سمت و سوی خود جلب کرد، حالا به تازگی اعلام کرده که قصد دارد حداکثر ظرفیت مجاز تعداد شرکت کنندگان در گروه های چت در مایکروسافت تیمز را از ۱۰۰ به ۲۵۰ نفر افزایش دهد تا بدین ترتیب تواند میزبان تعداد بیشتری از کاربران و شرکت کنندگان در این پلتفرم باشد.

طبق اطلاعیه جدید مایکروسافت انتظار می رود که این امکان جدید تا اواسط ماه جاری میلادی یعنی مه ۲۰۲۰ به صورت عمومی و همگانی در دسترس تمام کاربران قرار گیرد.

طبق آمارهای منتشر شده در وب سایت Forbes India، حدود ۷۵ میلیون کاربر در سراسر جهان به صورت روزانه از مایکروسافت تیمز به منظور انجام کار و فعالیت های شغلی و آموزشی خود استفاده می کنند.


مایکروسافت از دورکاری مردم چقدر سود کرد؟

۱۳۹۹/۲/۱۴

به دنبال دورکاری مردم سراسر جهان برای مهار شیوع ویروس کرونا، میزان استفاده کارمندان از برنامه مرتبط با کار teams که متعلق به شرکت مایکروسافت است، از ۲۰میلیون کاربر روزانه فعال به ۷۵میلیون کاربر در حال حاضر افزایش یافته است.


مایکروسافت آنلاین می‌شود

۱۳۹۹/۱/۱۴

مایکروسافت از برگزاری آنلاین تمامی رویدادهای رسمی خود تا ماه ژوئن ۲۰۲۱ خبر داد.


بیل گیتس از هیأت مدیره مایکروسافت کناره گرفت

۱۳۹۸/۱۲/۲۴

بیل گیتس، بنیانگذار و مدیرعامل سابق مایکروسافت از هیأت مدیره این شرکت کناره‌گیری کرد تا بتواند زمان بیشتری را به اقدامات بشردوستانه اختصاص دهد./ایسنا


حمله سایبری به کاربران مایکروسافت

۱۳۹۸/۷/۱۳

برخی رسانه های خارجی از حمله سایبری طی یکماه گذشته به حساب های کاربری شرکت مایکروسافت خبر داده اند که گفته می شود تارنمای ستاد انتخاباتی ترامپ و برخی روزنامه نگاران دارای حساب های کاربری در این شرکت هستند.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments