تلگرام : اخبار تلگرام، امکانات جدید، رمزارز و تبلیغات / آموزش زمانبندی پست ها

علمی و تکنولوژی ۰۷ دی ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

تلگرام : آخرین اخبار مربوط به تلگرام، نسخه های جدید، کانال، گروه، چت، ربات، رمزارز و تبلیغات در تلگرام / آموزش زمانبندی پست ها

تلگرام: در این مطلب از بخش اخبار علم و تکنولوژی به آخرین اخبار مربوط به تلگرام و نسخه های جدید، رمزارز تلگرام، کانال، گروه، چت، ربات، ارسال پست زمانبندی شده در تلگرام, ربات پست گذار تلگرام رایگان, مدیریت تلگرام, زمان بندی پست های تلگرام, نحوه فرستادن پیام با ربات تلگرام, زمان بندی پست های تلگرام و تبلیغات در تلگرام می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار مربوط به تلگرام به روز می شود.

با ما همراه باشید.

تلگرام، امکانات نسخه های جدید، رمزارز تلگرام, کانال تلگرام, گروه تلگرام, ربات تلگرام, چت تلگرام, تبلیغات در تلگرام, کسب درآمد از تلگرام, خرید و فروش کانال تلگرام, تبلیغ در تلگرام, ارسال پست زمانبندی شده در تلگرام, ربات پست گذار تلگرام رایگان, مدیریت تلگرام, زمان بندی پست های تلگرام, نحوه فرستادن پیام با ربات تلگرام, زمان بندی پست های تلگرام

تلگرام، امکانات نسخه های جدید، رمزارز تلگرام, کانال تلگرام, گروه تلگرام, ربات تلگرام, چت تلگرام, تبلیغات در تلگرام, کسب درآمد از تلگرام, خرید و فروش کانال تلگرام, تبلیغ در تلگرام, ارسال پست زمانبندی شده در تلگرام, ربات پست گذار تلگرام رایگان, مدیریت تلگرام, زمان بندی پست های تلگرام, نحوه فرستادن پیام با ربات تلگرام, زمان بندی پست های تلگرام


رشد ۱۸ درصدی استفاده از تلگرام در ایران با وجود فیلترینگ

۱۳۹۸/۱۰/۷

بررسی‌ها نشان می‌دهد که استفاده از تلگرام همچنان در حال افزایش است و با وجود آن که در اوایل آذر ماه به علت قطعی اینترنت، استفاده از این شبکه اجتماعی محدود شده بود، اما با اتصال مجدد اینترنت، استفاده از این شبکه اجتماعی در روندی کاملا صعودی، به بیشترین میزان خود در ماه‌های اخیر رسیده است.

داده‌های بدست آمده نشان می‌دهد که در ادامه روند افزایشی استفاده از تلگرام، میزان بازدید مطالب کانال‌های تلگرامی در آذر بیش از آبان ماه بوده است و به صورت میانگین ۱۹۷میلیون بازدید در هر روز بیشتر از ماه قبل بوده است.

این در حالی است که تولیدات کانال‌های تلگرامی نیز افزایش یافته و به طور میانگین در هر روز ۸۸ هزار مطالب تلگرامی، بیشتر منتشر شده است./ایرنا


تلگرام فعلاً فیلتر می‌ ماند

۱۳۹۸/۷/۲۹

کولیوند،رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در خصوص احتمال رفع فیلتر تلگرام با توجه به اتفاقات اخیر در ارتباط با این پیامرسان هم گفت: فعلاً این احتمال وجود ندارد، بحثی هم در خصوص تلگرام مطرح نشده و مسدود است و فعلاً کاری نمی‌توان کرد. /ایرنا

همچنین بخوانید:  هوش مصنوعی: کاربرد و جدیدترین اخبار / رشته و شاخه های هوش مصنوعی

رفع فیلتر تلگرام

۱۳۹۸/۷/۲۵

واکنش واعظی به سوالی درباره احتمال رفع فیلتر تلگرام:

شبکه‌هایی که قصد خیانت به مردم و نظام را داشته باشند اجازه فعالیت نخواهند داشت.

پیام رسان‌های خارجی که مسایل اخلاقی و امنیتی را رعایت می کنند می توانند در کشور فعالیت کنند

روح الله زم از اقدام های خود پشیمان و عذرخواهی کرد اما این عذرخواهی خیلی دیر انجام شد/ایرنا


ارسال پست زمانبندی شده در تلگرام

۱۳۹۸/۶/۱۶

زمان بندی پست های تلگرام: تلگرام اینبار هم سنت شکنی نکرد و در بروزرسانی آخر برنامه از یک ویژگی جدید و کاربردی رونمایی کرد.

از این به بعد شما می توانید پیام مورد نظر خود را با تاریخی برای ارسال مشخص کنید تا در تاریخ مشخص شده به فرد مورد نظر ارسال شود.

بیشترین کاربرد این قابلیت می تواند برای مدیران کانال های تلگرامی باشد زیرا دیگر با ویژگی Schedule Message هیچ پیامی را برای ارسال در زمان مناسب از دست نخواهند داد.

آموزش ارسال پست زمانبندی شده در تلگرام

ارسال پست زمانبندی شده در تلگرام, ربات پست گذار تلگرام رایگان, مدیریت تلگرام, زمان بندی پست های تلگرام, نحوه فرستادن پیام با ربات تلگرام, زمان بندی پست های تلگرام

ارسال پست زمانبندی شده در تلگرام, ربات پست گذار تلگرام رایگان, مدیریت تلگرام, زمان بندی پست های تلگرام, نحوه فرستادن پیام با ربات تلگرام, زمان بندی پست های تلگرام

**** قبل از هر چیز وارد Google Play شده و برنامه تلگرام خود را آپدیت کنید *****

گام اول ارسال پست زمانبندی شده در تلگرام – به پی وی ، کانال ، چت خصوصی و .. مورد نظر بروید.

گام دوم ارسال پست زمانبندی شده در تلگرام – پیام مورد نظر خود را یادداشت کنید و یا در صورتی که می خواهید فایلی را ارسال کنید ، آن را مشخص کنید.

گام سوم ارسال پست زمانبندی شده در تلگرام – برای ارسال بصورت زمانبندی شده دکمه ارسال را به صورت طولانی لمس کنید تا دو گزینه ظاهر شود در بین این دو شما باید Schedule Message را انتخاب کنید.

گام چهارم ارسال پست زمانبندی شده در تلگرام– تاریخ و ساعت مورد نظر خود را وارد کرده و در نهایت Send را بزنید.

همچنین بخوانید:  بی ام و / جدیدترین اخبار و عکسهای BMW / بی ام و x6 مشکی

پیام مورد نظر شما در تاریخ مشخص شده ارسال خواهد شد.

نکته : برای اینکه پیام های زمانبندی شده خود را مشاهده کنید باید به صفحه چت مورد نظر رفته و آیکون مانند به ساعت را لمس کنید.

خواهید دید که تمامی پیام های زمانبندی شده در این قسمت نمایش داده می شود. علاوه بر این می توانید در این تغییرات دلخواه Schedule Message را انجام دهید.


تلگرام برای کمک به معترضان خشن «هنگ کنگ» وارد عمل شد

۱۳۹۸/۶/۹

طبق گزارش اختصاصی رویترز، نسخه به‌روزرسانی تلگرام که قرار است طی روزهای آتی منتشر شود، به معترضان هنگ کنگ که چندین ماه است با اعتراضات خود، شهر را به آشوب کشانده‌اند، اجازه می‌دهد تا از دید مقامات چین و هنگ‌کنگ مخفی شوند.

این پیام‌رسان امکانی را فراهم آورده است که به کاربران اجازه مخفی کردن شماره تلفن‌هایشان را می‌دهد تا از این طریق نیروهای امنیتی نتوانند، عاملان خشونت را شناسایی کنند.

دفتر امنیتی هنگ‌کنگ به رویترز گفت، به صورت مسئولانه در تلاش هستیم تا به این موقعیت دشوار رسیدگی کنیم و نظم عمومی را مجدداً احیا کنیم. / فارس نیوز


رمزارز تلگرام تا دو ماه دیگر عرضه می‌شود

۱۳۹۸/۶/۷

بر اساس گزارش نیویورک تایمز کمپانی تلگرام نخستین دور از رمزارز خود را طی دو ماه آینده عرضه خواهد کرد.

رمزارز گرم در کیف پول دیجیتالی به همین نام ذخیره خواهد شد و تلگرام قصد دارد آن را در اختیار نزدیک به ۳۶۵ میلیون کاربرش در سراسر دنیا قرار دهد.

گرم (گرام) ارز دیجیتال تلگرام / تلگرام، امکانات نسخه های جدید، رمزارز تلگرام, کانال تلگرام, گروه تلگرام, ربات تلگرام, چت تلگرام

گرم (گرام) ارز دیجیتال تلگرام / تلگرام، امکانات نسخه های جدید، رمزارز تلگرام, کانال تلگرام, گروه تلگرام, ربات تلگرام, چت تلگرام

تلگرام در نظر دارد ظرف ۲ ماه آینده، تجارت ارز دیجیتال خود را که به آن «گرم» می‌گویند، راه اندازی کند.


مهاجرت مردم ایران از تلگرام به واتساپ

۱۳۹۸/۴/۲۸

براساس نتایج نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) که در روزهای ۱۷ و ۱۸ تیر ماه ۹۸ به صورت تلفنی با جامعه آماری شهروندان کل کشور (اعم از شهر و روستا) انجام شده است، از پاسخگویان پرسیده: «شما در حال حاضر از کدام یک از شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنید؟»

همچنین بخوانید:  اپل : آخرین اخبار مربوط به اپل، گوشی آیفون، سیری + تاریخچه اپل

۴۲.۸ درصد واتساپ
۴۲.۴ درصد تلگرام
۳۹.۵ درصد اینستاگرام
۲.۸ درصد سروش
۲.۳ درصد فیسبوک
۱.۹ درصد توئیتر
۰.۸ درصد لاین
۰.۷ درصد بله
۰.۶ درصد آی گپ
۰.۵ درصد گپ
۰.۲ درصد بیسفون
۰.۱ درصد ساینا
۳۰.۴ درصد هیچکدام

پاسخگو می‌توانسته چند گزینه برای پاسخ انتخاب کند.

درصد عضویت افراد در تلگرام و واتساپ طبق نظرسنجی اسفند ماه ایسپا ۱۳۹۷، با جامعه آماری شهروندان کل کشور به ترتیب ۵۵.۹ و ۲۵.۱ درصد بوده است.


تلگرام ۵.۸

مهم‌ترین ویژگی های آپدیت اخیر:

۱. امکان انتقال مالکیت کانال / گروه

(که فروش کانال / گروه را بسیار آسان می‌کند)

۲. قابلیت تشکیل گروه یا افزودن مخاطب بر اساس نزدیکی فاصله جغرافیایی

یعنی شما لازم نیست از شخصی که تازه با او آشنا شدید، شماره بخواهید!

یا می‌توانید بر اساس موقعیت، گروه بسازید و سریعا همکاران، هم‌کلاس‌ها یا همسایه‌ها را در یک گروه بسازید و …


امکانات تلگرام

گروه تلگرامی

گروه‌ها یکی از بخش‌های اصلی پیام‌رسان تلگرام هستند. به‌طوری‌که کاربران می‌توانند با پیوستن به گروه‌ها به صورت چند سویه با دیگران ارتباط برقرار کنند. گروه‌های نخستین، توانایی پذیرش ۲۰۰ عضو را داشتند؛ ولی تلگرام در ویرایش‌های بعدی، توانایی پذیرش گروه عادی به سوپر گروه و افزایش اعضا را از ۲۰۰ به ۵۰۰ و سپس به ۵۰۰۰ نفر را در دسترس همگان قرار داد.

از ویرایش مارس ۲۰۱۶، مدیران گروه‌ها می‌توانند پیام سنجاق شده را در بالای گروه‌ها قرار دهند که از آن به «اطلاعیه» نیز نام برده می‌شود. از دیگر موارد می‌توان به انتخاب شناسه برای گروه‌ها و ساخت گروه‌های عمومی اشاره کرد که توانایی جستجوی گروه‌ها بر اساس شناسه را برای کاربران فراهم می‌کند.

کانال تلگرامی

کانال تلگرام، مسیر یک سویه‌ای است که فقط ادمین می‌تواند در آن پُست‌های دلخواه را برای اعضای کانال منتشر کند و دیگر اعضا امکان اضافه کردن پست در آن را ندارند. از کانال می‌توان برای پیام‌رسانی به‌شمار نامحدودی از کاربران استفاده کرد. این کانال‌ها می‌توانند به صورت عمومی‌باشند و همه کاربران بتوانند در آن عضو شوند یا خصوصی باشند و امکان عضویت برای همه نباشد.

ربات تلگرامی

در ژوئن ۲۰۱۵، تلگرام اجازه ساخت ربات را به کاربران ثالث داد. این ربات‌ها حساب‌های کاربری هستند که از روی یک برنامه اجرا می‌شوند.

چت‌ های محرمانه در تلگرام

پیام‌ها همچنان می‌توانند به صورت رمزنگاری دوسویه ارسال شوند. این پیام‌ها با سرویس پروتکل MTProto رمزگذاری می‌شوند.

تماس صوتی در تلگرام

در اواخر مارس ۲۰۱۷، تلگرام تماس صوتی خود را معرفی کرد. تماس‌ها بر مبنای شیوه رمزگذاری سرتاسر چت‌های محرمانه ساخته شده‌است.


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of