معضل بازی تدارکاتی برای تیم ملی فوتسال

فوتسال ۰۵ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

معضل بازی تدارکاتی برای تیم ملی فوتسال

تیم ملی فوتسال ایران برای حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا با مشکل بازی تدارکاتی روبروست.
معضل بازی تدارکاتی برای تیم ملی فوتسال

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران سال گذشته از اوایل بهمن تمرینات خود را به منظور حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا استارت زد تا برای این مسابقات که بنا بود نیمه اسفند ۱۳۹۸ برگزار شود، با آمادگی لازم شرکت کند اما در همان برهه نیز حریف تدارکاتی مناسبی برای تیم ملی نبود تا این مهم به دغدغه کادرفنی تبدیل شود.

با تعویق این رقابت‌ها مربیان تیم ملی از این اتفاق خوشحال شدند و امیدوار به اینکه برای آماده سازی مجدد حریفان تدارکاتی مناسبی پیدا کنند. از مدت‌ها قبل بحث حضور ایران در تورنمنت تایلند مطرح بود اما با تغییر زمان این بازی‌ها ایران اعلام کرد که قادر به شرکت در این مسابقات نیست. بازی با تایلند در جریان این تورنمنت که از تیم‌های پرقدرت فوتسال آسیا و همگروه ایران هم هست باعث نگرانی سرمربی تیم ملی شد تا قید حضور در این مسابقات را بزنند.

از سوی دیگر تورنمنت کاسپین که هر ساله با حضور تیم‌های ایران، آذربایجان، قزاقستان و روسیه برگزار می‌شود نیز به بعد از مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا که قرار است آبان‌ برگزار شود، موکل شد تا عملا حریف تدارکاتی مناسبی برای تیم ملی پیدا نشود.

این در حالی است که با توجه به وضعیت کرونا تیم‌ها برای برگزاری بازی تدارکاتی وسواس زیادی دارند و بعید است به این راحتی بتوان حریف تدارکاتی مناسبی برای تیم ملی فوتسال پیدا کرد و شاید مربیان تیم ملی مجبور شوند بازی با تیم‌های باشگاهی ایران را در دستور کار خود قرار دهند.

همچنین بخوانید:  AFC معطل ترکمنستان برای فوتسال قهرمانی آسیا

انتهای پیام

منبع


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of