سه مربی با سه قهرمانی در لیگ برتر فوتسال

فوتسال ۰۹ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سه مربی با سه قهرمانی در لیگ برتر فوتسال

سه مربی در ادوار لیگ برتر فوتسال موفق به کسب سه عنوان قهرمانی شده‌اند.
سه مربی با سه قهرمانی در لیگ برتر فوتسال

به گزارش ایسنا، تیم مس سونگون ورزقان در شرایطی عنوان قهرمانی لیگ برتر بیست و یکم فوتسال را کسب کرد که این اتفاق با یک مربی اصفهانی رقم خورد.علی افضل با کسب عنوان قهرمانی لیگ ۹۸ خود را صاحب سه عنوان قهرمانی کرد. پیش از این رضا لک و وحید شمسایی نیز موفق به کسب سه باره جام قهرمانی لیگ برتر به عنوان مربی شده بودند.

علی افضل با سه تیم مختلف و فاصله زمانی به کسب این عنوان نائل آمده است؛ فولاد ماهان اصفهان، گیتی پسند و حالا مس سونگون ولی لک و شمسایی با دو تیم به سه قهرمانی رسیده‌اند . شمسایی دو بار با تاسیسات و یک بار با دبیری تبریز که هر دو تیم منحل شده‌اند و لک دوبار با منصوری و یک بار با گیتی پسند به قهرمانی رسیده‌اند.

شمسایی تنها مربی است که سه بار پیاپی به این عنوان رسیده است. در سال‌های اخیر تنها حمید بی‌غم بوده که یک‌بار با مس سونگون قهرمان شده و سایر قهرمانی‌ها به این سه مربی رسیده است و به نظر می‌رسد فعلا رکورد این سه مربی دست نخورده باقی مانده و شاید توسط خودشان بهبود بخشیده شود.
انتهای پیام

منبع

همچنین بخوانید:  وقتی در فوتسال به قوی شدن حریفان تیم ملی فکر می‌کنند!

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments