تیمی که رکورد دار نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتسال است

فوتسال ۱۱ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تیمی که رکورد دار نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتسال است

تیم گیتی پسند اصفهان با ناکامی در فینال این فصل لیگ برتر فوتسال، یک عنوان نایب قهرمانی دیگر به کارنامه خود اضافه کرد.
تیمی که رکورد دار نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتسال است

به گزارش ایسنا، تیم گیتی پسند اصفهان در سال‌های اخیر همواره در زمره مدعیان قهرمانی در لیگ برتر بوده و تیم خوبی را روانه مسابقات کرده است اما به جز دو فصل که عنوان قهرمانی را کسب کرده و یک فصل که به رتبه سومی رسیده در سایر فصول عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرده تا از این حیث رکورد دار باشد.

پیش از این منصوری قرچک بیشترین نایب قهرمانی را داشت اما حالا تیم متمول اصفهانی به این رکورد نه چندان خوشایند رسیده که دو تای آن در دو فصل اخبر بوده است. این تیم امسال نیز علیرغم جذب و به کارگیری بازیکنان نامدار و ملی پوش مثل علی اصغر حسن زاده، سعید احمدعباسی، مهران عالیقدر، میثم برمشوری، حسین فهیمی مقدم، ،پیمان حفیظی، محمدرضا سنگ سفیدی، حمید احمدی، مرتضی عزتی، محمد کشاورز و … و همچنین دو بازیکن خارجی برزیلی موفق به کسب عنوان قهرمانی نشد تا تعداد ناکامی خود برای رسیدن به جام را به عدد ۶ برساند. گیتی پسندی‌ها پیش از این نیز در سال‌های ۱۳۸۹، ۱۳۹۰، ۱۳۹۲، ۱۳۹۳، ۱۳۹۷ به عنوان دومی لیگ رسیده بودند.

انتهای پیام

منبع

همچنین بخوانید:  چالش‌های قهرمان برای حضور در فصل آینده لیگ برتر فوتسال

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments