تورنمنت فوتسال به جای شیراز در کیش برگزار می‌شود؟

فوتسال ۲۹ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تورنمنت فوتسال به جای شیراز در کیش برگزار می‌شود؟

کمیته فوتسال در صدد است تورنمنت دوستانه فوتسال را به جای شیراز در کیش برگزار کند.
تورنمنت فوتسال به جای شیراز در کیش برگزار می‌شود؟

به گزارش ایسنا، چندی پیش کمیته فنی و توسعه فوتسال مصوب کرد تیم‌های ملی جوانان وبزرگسالان ایران شهریور امسال در یک تورنمنت فوتسال در شیراز شرکت کنند.

مقرر شد تورنمنت شش‌جانبه فوتسال از ۲۲ شهریور، با شرکت تیم‌های ملی فوتسال ایران، بلاروس، کویت، آذربایجان و عراق و تیم جوانان ایران در سالن صدرای شیراز برگزار ‌شود.

با توجه به نزدیک بودن به مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا و برنامه ریزی برای حضور قدرتمند تیم ملی در این مسابقات، این تورنمنت در همین راستا تدارک دیده شده بود اما شنیده می‌شود برگزاری آن در شیراز منتفی شده است.

آماده نبودن سالن صدرای شیراز در موعد مقرر و همچنین وضعیت بیماری کرونا در این شهر از جمله مواردی است که باعث شده کمیته فوتسال به صرافت بیفتد تا میزبان این رقابت‌ها را تغییر دهد.

در همین راستا داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال به کیش سفر کرده تا با بررسی امکانات این منطقه و شرایط کرونا این جزیره را به عنوان میزبان تورنمنت فوتسال انتخاب کند.

انتهای پیام

منبع

همچنین بخوانید:  چالش بازی تیم ملی فوتسال با تایلند
برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments