تدارک گیتی پسند برای حضور در مسابقات فوتسال باشگاه‌های جهان

فوتسال ۳۱ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تدارک گیتی پسند برای حضور در مسابقات فوتسال باشگاه‌های جهان

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان به زودی فعالیت‌های خود برای حضور قدرتمندانه در مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های جهان را استارت می‌زند.
تدارک گیتی پسند برای حضور در مسابقات فوتسال باشگاه‌های جهان

به گزارش ایسنا، تیم فوتسال گیتی پسند پس از کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر به تعطیلات رفته اما هیات مدیره این باشگاه چندی پیش تاکید کرد که این تیم در فصل آینده لیگ برتر نیز با قدرت ظاهر خواهد شد. هم اکنون مدیران این باشگاه منتظر مشخص شدن وضعیت زمان شروع فصل آینده هستند تا فعالیت خود در نقل و انتقالات را شروع کنند با این حال این باشگاه احتمالا زودتر از سایر تیم‌ها و با برنامه‌ریزی بیشتر تمرینات خود را شروع می‌کند.

بر اساس تصمیمی که سازمان لیگ فوتسال قبل از برگزاری بازی فینال لیگ برتر گرفت، مقرر شد قهرمان لیگ برتر به مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و نایب قهرمان به جام باشگاه‌های جهان اعزام شوند که به همین دلیل گیتی پسند نماینده ایران در مسابقات جام باشگاه‌های جهان خواهد بود. هنوز زمان دقیق این مسابقات اعلام نشده اما قرار است این دوره از مسابقات در تایلند و احتمالا در مهر امسال برگزار شود و به همین دلیل گیتی پسند قصد دارد با روانه کردن تیمی قدرتمند به این مسابقات از اعتبار فوتسال ایران دفاع کند.

منبع

همچنین بخوانید:  آغاز تمرین تیم ملی فوتسال در پایتخت
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments