اصرار عجیب AFC به میزبانی ترکمنستان برای فوتسال قهرمانی آسیا

فوتسال ۰۸ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

اصرار عجیب AFC به میزبانی ترکمنستان برای فوتسال قهرمانی آسیا

با وجود مخالفت‌های مجدد دولت ترکمنستان، کنفدراسیون فوتبال آسیا اصرار زیادی به برگزاری بازی‌های فوتسال قهرمانی آسیا در این کشور دارد.
اصرار عجیب AFC به میزبانی ترکمنستان برای فوتسال قهرمانی آسیا

به گزارش ایسنا، مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا به تاریخ جدیدی موکول شده و بنا بر اعلام غیر رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، این مسابقات در آبان‌ماه امسال برگزار می‌شود. این در حالی است که دولت ترکمنستان که میزبانی مسابقات را برعهده دارد باز هم مخالف برگزاری این مسابقات در شرایط کنونی است و اعتقاد دارد که با توجه به فروکش نکردن بیماری کرونا نمی‌توانند میزبان این بازی‌ها باشند.

ترکمنستانی‌ها فروردین ماه امسال نیز به درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تعیین زمان این بازی‌ها با تاخیر بسیار پاسخ دادند با این حال کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنان اصرار به میزبانی این کشور دارد.

این درحالی است که ایران  و تایلند که از تیم‌های قدرتمند فوتسال آسیا هستند مصرانه میزبانی این مسابقات را می‌خواهند و مشخص نیست دلیل اصرار کنفدراسیون فوتبال آسیا به برگزاری این بازی‌ها در ترکمنستان چیست؟

انتهای پیام

منبع

همچنین بخوانید:  ماجرای پیشنهاد تیم لوانته اسپانیا به آقای گل لیگ فوتسال

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments