۹ شهریور آخرین مهلت اعلام فهرست تیم‌ها در لیگ قهرمانان آسیا

فوتبال ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

۹ شهریور آخرین مهلت اعلام فهرست تیم‌ها در لیگ قهرمانان آسیا

کنفدراسیون فوتبال آسیا در تصمیمی جدید اعلام کرد که تیم های حاضر در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا تا ۳۰ آگوست (۹ شهریور) فرصت دارند که فهرست جدید خود برای ادامه این رقابت ها را اعلام کنند.
۹ شهریور آخرین مهلت اعلام فهرست تیم‌ها در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش ایسنا و به نقل از الرای، لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ به خاطر شیوع ویروس کرونا بعد از برگزاری دو هفته از مرحله گروهی تعطیل شد. AFC سرانجام بعد از کش و قوس های زیاد تصمیم گرفت که ادامه این رقابت ها را از ۱۳ سپتامبر تا ۳ اکتبر برگزار کند.

این بازی ها به صورت تک بازی و به میزبانی قطر برگزار خواهد شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا اکنون اعلام کرد که تیم های حاضر در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا تا ۹ شهریور فرصت دارند که فهرست جدید بازیکنان خود را برای ادامه این رقابت ها اعلام کنند.

پیش از این طبق قانون AFC تیم ها می توانستند دو بار فهرست خود را ارائه دهند؛ یک بار قبل از برگزاری مرحله گروهی و یک بار هم قبل از برگزاری مرحله یک چهارم نهایی اما اکنون AFC باتوجه به وقفه طولانی مدت به خاطر ویروس کرونا به همه تیم ها این فرصت را دارد که بار دیگر فهرست جدید خود را ارائه دهند.

طبق اعلام روزنامه الرای کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفته است که از VAR هم در فصل جاری استفاده کند البته هنوز مشخص نشده است که در مرحله گروهی استفاده خواهد شد یا در مراحل حذفی.

انتهای پیام

همچنین بخوانید:  هشدار فیفا جدی است/ «کمیته عادی‌سازی» جایگزین هیات رییسه می‌شود

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments