۴ تفاوت بزرگ هم‌پیمانان انصراف از لیگ/ تبریزی‌ها قافیه را باختند

فوتبال ۱۰ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

۴ تفاوت بزرگ هم‌پیمانان انصراف از لیگ/ تبریزی‌ها قافیه را باختند

هفته بیست و دوم لیگ برتر و شکست ۲ تیم تبریزی نشان از تفاوت بزرگ آن‌ها با ۲ هم پیمان خصوصی‌شان یعنی شهرخودرو و نساجی داشت.
۴ تفاوت بزرگ هم‌پیمانان انصراف از لیگ/ تبریزی‌ها قافیه را باختند

به گزارش ایسنا، هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران با پیروزی تیم‌های فوتبال نساجی و شهرخودرو و شکست تراکتور و ماشین‌سازی همراه شد؛ تیم‌هایی که پیش از شروع دوباره لیگ هم‌پیمان یکدیگر برای انصراف از مسابقات بودند و سرانجام بر آن شدند که در ادامه لیگ نوزدهم شرکت کنند.

دو هم‌پیمان خصوصی تیم‌های تبریزی، پیش از شروع مجدد لیگ نوزدهم، چهار تفاوت با تراکتور و ماشین‌سازی دارند که همین تفاوت‌ها باعث شد شاگردان فکری و سرآسیایی موفق باشند و از حریفان سرسخت خود امتیاز بگیرند.

اقدام سریع: تفاوت اول نساجی و شهرخودرو با هم‌پیمانانشان چند بعدی عمل کردن در طول تعطیلات کرونایی لیگ برتر بود. شاگردان فکری و سرآسیایی با وجود اینکه مایل به شروع مجدد مسابقات نبودند، برای حفظ آمادگی تصمیم گرفتند تمرینات خود را خیلی زود آغاز کنند و با حل مشکل خارجی‌ها و بازیکنان مصدوم خود آماده حضور در زمین فوتبال شوند. تراکتور و ماشین سازی دیرتر از دو تیم دیگر تمرینات خود را آغاز کردند و حتی تا مدتی تمرین‌هایشان را به صورت گروه گروه برگزار می‌کردند.

سیاست‌مداری: تفاوت بعدی در مصاحبه‌های مالکان این چهار باشگاه است. در واقع مالکان شهرخودرو و نساجی همه چیز را روی دوش مالک تراکتور و ماشین انداختند تا این زنوزی باشد که هر روز در رسانه‌های مختلف مصاحبه کند و سایر مالک‌ها به دنبال سر و سامان دادن اوضاع تیم خود باشند.

همچنین بخوانید:  داربی ۹۳ با چاشنی نیمه‌نهایی/ مچ‌اندازی فرهاد و یحیی برای فینالیست شدن

حل مشکلات: سومین تفاوت این دو گروه، مشخص کردن وضعیت خارجی‌ها و بازیکن ایرانی‌های خارج از کشور بود. شهرخودرو توانست هر طور که شده مربی ایتالیایی خود یعنی استفانو کوزین را به ایران بیاورد اما تراکتور علاوه بر از دست دادن دو بازیکن خارجی خود، هنوز نتوانسته تکلیف اشکان دژاگه را که در آلمان زندگی می‌کند، مشخص کند و این بازیکن در آستانه جدایی از تراکتور قرار دارد.

اردو: فرق چهارم این چهار تیم، برگزاری اردو در دوره تعطیلات بود که تیمی مثل شهرخودرو با توجه به نداشتن زمین تمرین و همچنین وضعیت قرمز شهر مشهد به دلیل شیوع ویروس کرونا، اردویش را به تهران آورد تا ضمن عقب نیفتادن از برنامه تمرینی‌ بتواند چند دیدار دوستانه را هم با تیمی‌هایش برگزار کند.

این تفاوت‌ها نشان می‌دهد که نساجی و شهرخودرو برای مواجه شدن با هر دو روی سکه آماده بودند و این تیم‌های تبریزی بودن که در خواب غفلت انصراف از لیگ فرو رفته و برنامه خوبی برای ادامه مسابقات نداشتند.

انتهای پیام

منبع

برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments