کنایه دکتر نوروزی به هراتیان: شایسته نبود تست‌های بازیکنان ما راستی‌آزمایی شود

فوتبال ۱۷ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

کنایه دکتر نوروزی به هراتیان: شایسته نبود تست‌های بازیکنان ما راستی‌آزمایی شود

پزشک باشگاه استقلال می‌گوید نامناسب بودن حال بالینی بازیکنان تیمش در اولین جلسه تمرینی پس از دیدار با فولاد باعث شده تا ۶۱ نفر از اعضای این باشگاه بلافاصله تست کرونا بدهند.
کنایه دکتر نوروزی به هراتیان: شایسته نبود تست‌های بازیکنان ما راستی‌آزمایی شود

به گزارش ایسنا، دکتر امین نوروزی، پزشک باشگاه استقلال در خصوص تست کرونای بازیکنان این باشگاه گفت: ما تست‌های خود را در یک سانس آزمایشگاهی ویروس کرونا دادیم و از بیمارستان مسیح دانشوری خواهش کردیم از بازیکنان ما تست بگیرد. جایی که استانداردها را دارا است و نیازی به تست حساسیت یا همان راستی‌آزمایی ندارد زیرا زیرنظر وزارت بهداشت است. دوستان باید اطلاعات خود را در این خصوص بالا ببرند.

وی ادامه داد: ما از پیش از آغاز تمرینات تاکنون ۵ تست دادیم که مرحله آخر آن ۷ تیر بود. زمانی که متخصصان می‌گویند علائم این بیماری هر ۱۴ روز خود را نشان می‌دهد ، ما باید با فاصله زمانی خاصی از اعضای باشگاه خود تست می‌گرفتیم. ما در اولین تمرین بعد از دیدار با فولاد دیدیم که چند تن از بازیکنان ما حالت بالینی مناسبی ندارند و پس از مشورت با  دکتر ستوده، به سرعت از بیمارستان و مرکز آزمایشگاهی مسیح دانشوری خواستیم که از ۶۱ نفر اعضای باشگاه ما تست بگیرد. تیم ما روز جمعه تست داد و جواب‌ها روز شنبه و با توجه به زیاد بودن تست‌ها، به تناوب برای ما ارسال شد.

دکتر نوروزی اضافه کرد: ما بهترین امکانات بهداشتی را برای باشگاه تدارک دیده‌ایم. البته این پروتکلی هم که دوستان نوشتند کامل نیست و ایراداتی دارد. ما به عنوان پزشک باشگاه باید اخلاق را رعایت کنیم و اگر ببینیم بازیکنی علائم بالینی دارد، باید تست بگیریم و مانع از حضور آن در زمین باشیم. ما از حضور نماینده ایفمارک و سازمان لیگ در انجام تست‌های خود استقبال می‌کنیم تا دیگر این شبهات پیش نیاید زیرا راستی‌آزمایی آزمایش‌هایی که از یک آزمایشگاه بزرگ یعنی مرکز آزمایشگاهی مسیح دانشوری گرفته می‌شود، روی خوشی ندارد.

همچنین بخوانید:  فولاد از "آتش" به "آتش"

انتهای پیام

منبع

برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments