چرا تمرینات نفت آبادان تعطیل شد؟

فوتبال ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

چرا تمرینات نفت آبادان تعطیل شد؟

به دلیل ابتلای هفت عضو تیم فوتبال نفت آبادان به ویروس کرونا، فعلا تمرینات این تیم تعطیل است.
چرا تمرینات نفت آبادان تعطیل شد؟

صنعت نفت آبادان که خود را برای حضور در ادامه لیگ برتر آماده می‌کند، در اولین تست کرونای اعضای این تیم مشخص شد که سه نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و همین باعث شد که نفتی‌ها با حساسیت بیشتر تمرینات خود را دنبال کنند.

به گزارش ایسنا، در نتیجه‌ی دومین تست تیم فوتبال نفت آبادان که پانزدهم خردادماه اعلام شد، مشخص شد که مجددا هفت عضو این تیم نیز به کرونا مبتلا شده‌اند. البته سه نفر قبلی به دلیل حضور در قرنطینه بهبود پیدا کرده بودند.

بهنام سراج، سرمربی تیم نیز پس از اطلاع از ابتلای هفت نفر از اعضای تیمش به ویروس کرونا، ترجیح داد تا انجام تست سوم و مشخص شدن نتیجه آن، تمرینات تیمش را تعطیل کند زیرا طی روزهای گذشته این نفرات کنار هم تمرین کرده‌ بودند و او حدس می‌زد که نفرات دیگری هم درگیر این ویروس شده باشند.

تیم صنعت نفت، امروز، هفدهم خردادماه، سومین تست کرونای خود را می‌دهد و برای از سرگیری تمرینات منتظر نتیجه آن، که فردا (یکشنبه) اعلام می‌شود، خواهد ماند. نفتی‌ها از روز پنجشنبه، پانزدهم خرداد تاکنون تمرین نکرده‌اند.

با این شرایط و باتوجه به تاخیر پنج روزه در آغاز تمرینات صنعت نفت به دلیل مشکلات مالی، این روزها سراج و تیمش روزهای سخت‌تری را نسبت به قبل دنبال می‌کنند. آن هم نفتی که خود را از شانس‌های کسب سهمیه آسیایی می‌داند.

انتهای پیام

منبع

همچنین بخوانید:  ملوان دیگر به مریم ایراندوست احتیاجی ندارد!

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of