پاس صعود نکند، امتیاز تیم لیگ برتری می‌خریم

فوتبال ۲۹ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

پاس صعود نکند، امتیاز تیم لیگ برتری می‌خریم

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: اولویت نخست استان صعود پاس همدان به لیگ دسته یک است در غیر این صورت امتیاز یک تیم لیگ برتری خریداری خواهد شد.
پاس صعود نکند، امتیاز تیم لیگ برتری می‌خریم

ایسنا/همدان مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: اولویت نخست استان صعود پاس همدان به لیگ دسته یک است در غیر این صورت امتیاز یک تیم لیگ برتری خریداری خواهد شد.

محسن جهانشیر در گفت‌وگو با ایسنا، از هدفگذاری های استان به ارتقاء وضعیت فوتبال اشاره کرد و یادآور شد: بدون شک فوتبال از جذاب ترین و مفرح ترین ورزش های جهان است بنابراین در فصل آینده نماینده ای از استان همدان در لیگ برتر حضور خواهد داشت که اولویت نخست استان صعود پاس همدان به لیگ دسته یک است در غیر این صورت امتیاز یک تیم لیگ برتری خریداری خواهد شد.

وی درباره وضعیت نامناسب ورزشگاه چندمنظوره شهید مفتح شهر همدان مطرح کرد: با وجود تمام مشکلات و موانع بازسازی مجموعه ورزشی مفتح را از هفته پیش آغاز کرده ایم به طوریکه گستردگی فعالیت های مجموعه و دوری از مرکز شهر از معایب این مجموعه بوده و به هر صورت از نقاط آسیب پذیر است و بازسازی و بازنگری کلی مجموعه از اموری است که باید انجام شود.

جهانشیر تأکید کرد: در بخش هایی از ورزشگاه مفتح آسیب دیدگی هایی مشاهده می شود که متأسفانه بودجه کافی برای احیای کامل این مجموعه نداریم و در سنوات مختلف هم وجود نداشته است اما امسال به عنوان یکی از پروژه های کمیته المپیک معرفی شده تا حداقل بتوانیم بازسازی آن را انجام دهیم.

همچنین بخوانید:  جایگاه دوم آسیا و ۳۳ جهان در تصاحب تیم ملی + جدول فیفا

وی با بیان اینکه یکی از گزینه های ما برای رفع دغدغه تیمداری استان ورزشگاه مفتح است، تصریح کرد: اگر این مجموعه از همان ابتدا به مرکز شهر نزدیک تر بود، شاید به عنوان یکی از ظرفیت های بسیار خوب سرمایه گذاری نامبرده می شد اما در حال حاضر اصلاً امکان سرمایه گذاری وجود ندارد، حتی پروژه ایی تحت عنوان استخر قهرمانی در این مجموعه به صورت نیمه تمام باقیمانده و در اولویت تکمیل قرار نداشته و از دستور کار خارج شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ادامه داد: به هر ترتیب ورزشگاه چندمنظوره مفتح همدان زیرساخت های لازم را ندارد و دوری از مرکز شهر موجب شده استقبال کمتری از آن صورت بگیرد و ما باید تلاش کنیم این مجموعه احیاء شود بنابراین اگر بتوانیم با برنامه ریزی های بهتر از قبل یکی از تیم های خود را وارد لیگ یک کنیم جذابیت ها بالاتر خواهد رفت و از لحاظ حضور تماشاچیان و مشارکت اسپانسر وضعیت ما در این مجموعه خیلی بهتر از قبل خواهد شد.

وی درباره موضوع جنجالی و حاشیه ساز تنظیم فراخوان و تجمع گروهی از هواداران در محدوده استانداری از سمت رئیس کانون هواداری پاس اظهار کرد: از لحاظ قانونی فعالیت افرادی تحت عنوان کانون هواداران در لیگ دسته دوم فوتبال کشور غیرقانونی است. در لیگ‌های بالاتر نیز معاونت فرهنگی باشگاه را به رسمیت خواهیم شناخت. در پاس همدان نیز فعالیت هر یک از افراد با عنوان مسئول کانون هواداری و سایر عناوین کاملاً غیرقانونی بوده و این افراد به صورت خودجوش و به علت حضوری که در گذشته داشتند، فعال هستند که در آینده به صورت جدی پیگیر این موضوع خواهیم بود و اصلاحاتی صورت خواهد گرفت چراکه نباید افرادی با تجمعات غیرقانونی و قوه قهریه بخواهند مسئولان رسمی باشگاه را تحت فشار قرار دهند.

همچنین بخوانید:  تنیس فوتبال و پاسکاری ترکیبی در تمرین استقلال

جهانشیر درباره فراخوان آموزش خوانندگی دختران در فضای فرهنگی و جوانان نیز گفت: خبری جنجالی و حاشیه ساز طی روزهای اخیر در فضای مجازی منتشر شد و موضوع آن محور فضای فرهنگی و جوانان استان بود و از خوانندگی دختران در یک فضای فرهنگی و کلاس آموزشی صحبت شده بود. در واقع اشتباهی در این موضوع صورت گرفته است و ما نهی کننده این موضوع نیستیم، اشتباه اول این بوده که این موضوع به فضای مجازی کشیده و به آن دامن زده شد. در این موضوع بزرگنمایی اتفاق افتاده و این نوع مطرح کردن، نشان می دهد هیچ قصد اصلاحی در آن وجود نداشته است. اگر موضوعی را مشاهده کردیم، در مرحله اول باید آن را به دستگاه متولی و مربوطه، من باب تذکر و اصلاح بگوییم. اگر اصلاحی در مشکل صورت نگرفت باید فکر دیگری برای حل مشکل درنظر بگیریم. این موضوع با لحن تحقیر آمیز در فضای مجازی مطرح شد، آن هم مواردی که تمامی آن صحت ندارد، این که استاد دوره اجبار کرده باشد که صوت بگذارید یا الفاظ دیگری که گفته شد، صحت نداشت. ما باید در فضای فرهنگی بهتر کار کنیم و مطمئناً عزم و اراده و دغدغه اصلی ما بر این است که از فضاهای موجود در کنار حفظ ارزش هایمان استفاده درستی داشته باشیم.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments