مهاجری: هدف از برگزاری لیگ چیست؟/ با لغو لیگ ما را از بلاتکلیفی دربیاورند

فوتبال ۱۶ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

مهاجری: هدف از برگزاری لیگ چیست؟/ با لغو لیگ ما را از بلاتکلیفی دربیاورند

سرمربی ماشین‌سازی می‌گوید که بهترین تصمیم، لغو لیگ برتر است.
مهاجری: هدف از برگزاری لیگ چیست؟/ با لغو لیگ ما را از بلاتکلیفی دربیاورند

به گزارش ایسنا، رضا مهاجری، سرمربی ماشین‌سازی در نشست خبری پس از بازی امشب تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار کرد: در بحث فنی ما در نیمه اول اصلا خوب نبودیم. یک مقدار خستگی بازی قبل مقابل فولاد در اهواز و بازگشت به خوزستان بعد از ۴ روز منجر به این قضیه شد. در نیمه دوم با آوردن چند جوان شرایط بهتر شد و این امیدوار کننده بود و نشان دادیم که اسم‌ها در زمین تاثیرگذار نیستند.

او درباره برگزاری لیگ با وجود شیوع بیشتر کرونا گفت: در هفته گذشته ببینید چه غوغایی به پا شد. ما هفته پیش با فولاد بازی داشتیم که ۹ تا ۱۰ بازیکن فولاد بعد از آن بازی مبتلا به کرونا شدند. این از نظر روانی تاثیر زیادی روی بازیکنان ما داشت. الان یک تیم می‌آید و برمی‌گردد، یک تیم نمی‌آید و یک تیم هم احترام می‌گذارد و بازی می‌کند. از طرفی می‌بینیم که تست‌ها را قبول ندارند. فدراسیون هم جوابگو نیست. لیگ ما ۱۲۰ روز تعطیل بودحالا ۴ تا ۵ روز یک بار بازی می‌کنند در حالی که بازیکنان از شرایط بازی خارج شده‌اند. نمی‌دانم هدف از برگزاری بازی‌ها چیست.

سرمربی ماشین‌سازی افزود: در حال حاضر استقلال به مدت ۲ هفته به قرنطینه رفته و بازی‌هایش عقب افتاده‌ است. واقعا نمی‌دانیم تکلیف چیست. به نظرم برگزار نکردن بازی‌ها بهتر است تا از بلاتکلیفی خارج شویم. اگر قرار است برویم و تست بدهیم ولی فدراسیون قبول نکند، چند افسر بگذارد و آزمایشگاه معرفی کند تا مرجع باشند. به نظرم یک کلاف پیچیده است که مشخص نیست به کجا ختم می‌شود.

همچنین بخوانید:  مطالبات دیاباته تسویه شد

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments