سپاهان: آخرین اخبار تیم سپاهان : مربی، بازیکنان، بازی ها، نقل و انتقالات

فوتبال ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سپاهان: آخرین اخبار تیم سپاهان : مربی، بازیکنان، بازی ها، نقل و انتقالات

سپاهان: در این مطلب از بخش اخبار ورزشی وب سایت نایریکا به تیم سپاهان, مربی تیم سپاهان، بازیکنان تیم سپاهان، بازی های تیم سپاهان، نقل و انتقالات تیم سپاهان, بازیکنان جدید سپاهان, بازی سپاهان امروز می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار مربوط به تیم سپاهان به روز می شود.

با ما همراه باشید.

سپاهان: آخرین اخبار مربوط به تیم سپاهان : مربی تیم سپاهان، بازیکنان تیم سپاهان، بازی های تیم سپاهان، نقل و انتقالات تیم سپاهان, بازیکنان جدید سپاهان, بازی سپاهان امروز, تیم سپاهان

سپاهان: آخرین اخبار مربوط به تیم سپاهان / مربی تیم سپاهان، بازیکنان تیم سپاهان، بازی های تیم سپاهان، نقل و انتقالات تیم سپاهان, بازیکنان جدید سپاهان, بازی سپاهان امروز

تست کرونا دو عضو تیم سپاهان مثبت شد

۱۳۹۹/۳/۸

پزشک تیم فوتبال سپاهان از ابتلای قطعی دو عضو طلایی پوشان به کرونا خبر داد.


دادرس: شکایت سپاهان به CAS باعث خوشحالی ما است/در آنجا هم کمیته استیناف سربلند می‌شود

۱۳۹۹/۲/۸

دادرس در مورد اینکه آیا سپاهان می‌تواند در اعتراض به رأی امروز به مراجع‌ بالاتر مانند دادگاه CAS شکایت کند، گفت:

آنها می‌توانند هرجا که دوست دارند بروند و شکایت کنند و این باعث خوشحالی می‌شود چون نشان می‌دهد که باشگاه‌های ما چقدر پولدار هستند ۷۰۰-۸۰۰ میلیون تومان هزینه می‌کنند.

۴-۵ نفر باید به سوئیس بروند و در آنجا که کشور قشنگی است می‌گردند، گردش می‌کنند! و دادگاه CAS هم فضایش به گونه‌ای است که آنها بیکار هستند و پولی به آنجا نمی‌رود.

مهم‌تر اینکه به نفع کمیته استیناف است چون باز هم ما در این دادگاه‌‌ها سربلند بیرون می‌آیید.


بخوانید: بازی پرسپولیس سپاهان / نتیجه و رای بازی / حواشی

۱۳۹۹/۲/۸


سرپرست سپاهان: حاضریم با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بازی کنیم

۱۳۹۹/۱/۱۹

باشگاه سپاهان اعلام آمادگی کرد تا تیم فوتبال این باشگاه دیدار حاشیه ساز با پرسپولیس در نیم فصل دوم لیگ برتر را در ورزشگاه آزادی برگزار کند.


قلعه‌ نویی در آستانه جدایی از سپاهان؟!

۱۳۹۸/۱۲/۱۴

شنیده شده هیات مدیره سپاهان به خاطر ماجرای دیدار با پرسپولیس قلعه‌ نویی را توبیخ کرده و آخر فصل احتمالا پایان کار او و سپاهان خواهد بود. این مساله حتی در هیات مدیره مطرح شده و به گزینه‌هایی هم فکر کرده‌اند. / صدا و سیما


استعفای مدیرعامل سپاهان

۱۳۹۸/۱۲/۱۰

با اعلام منوچهر نیکفر، رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان، مسعود تابش مدیرعامل سپاهان از سمت خود استعفا کرده است.


 

السد ۳ – سپاهان ۰

۱۳۹۸/۱۱/۲۹

سپاهان که در دیدار اول برابر العین با ۴ گل به برتری رسیده بود، در دومین دیدار عملکرد خوبی نداشت و با سه گل مغلوب حریف قدرتمند قطری‌اش شد.

به گزارش “ورزش سه”، تساوی السد و النصر در روز اول بازی ها که دو تیم مدعی گروه سوم مسابقات، موسوم به گروه مرگ به شمار می رفتند، سبب شده بود تا این دو تیم با تمام توان خودشان را برای بازی دوم آماده کنند. پیش از اینکه سپاهان سه مرتبه دروازه خودش را مقابل مهاجمان زهردار السد باز شده ببیند، شاگردان روی ویتوریا در شهر العین دومین شکست مسابقات را به این تیم با نتیجه ۲ بر ۱ به این تیم اماراتی تحمیل کرده بودند.

شاگردان امیرقلعه نویی نمایش امیدوارکننده ای در نیمه دیدار با السد داشتند ولی در نیمه دوم برخلاف پیش بینی هایی که مربیان پرتغالی این تیم می کردند، ابتدا روی همکاری بغداد بونجاح و اکرم عفیف دروازه پیام نیازمند باز شد تا کار در ورزشگاه جاسم بن حمد دشوار شود. پس از دریافت این گل، سپاهان برای زدن گل تساوی پیش کشید ولی بازیکنان این تیم در حملات زهر کافی را نداشتند و باز هم روی یک پاس از بونجاح و ضربه رباح ماجری و حسن الهیدوس به گل دوم در دقیقه ۷۲ رسیدند.

بازی برای سپاهان به نظر می رسید که تمام شده باشد، چرا که تعویض های امیرقلعه نویی هم جواب نداده بود و آخرین تعویض این تیم هم که به محسن الغسانی اختصاص پیدا کرد، جواب نداد و در دقیقه ۷۸ روی حرکت سریع و تکنیکی اکرم عفیف مرد سال قاره آسیا، گل سوم بازی بار هم توسط حسن الهیدوس به ثمر رسید تا طلایی پوشان فوتبال ایران که امید زیادی به درخشش آنها بسته بودیم، دست خالی و با یک شکست سنگین قطر را پس از نزدیک به یک هفته اقامت ترک کنند. با نتایجی که در هفته سوم به دست آمد دو تیم السد و النصر با ۴ امتیاز به ترتیب رتبه های اول و دوم را در گروه سوم به خود اختصاص دادند و سپاهان و العین هم با ۳ و صفر امتیاز رتبه های سوم و چهارم را در اختیار گرفتند.

السد قطر – سپاهان اصفهان / سه شنبه ۲۹ بهمن ماه / ورزشگاه جاسم بن حمد
داور وسط:  عزیز اسیموف؛ کمک اول: روسلن سرا زنیدوف؛ کمک دوم: علیشیر عثمانوف. هر سه داور از ازبکستان.

ترکیب السد:

سعد الشیب / طارق سلمان / پدرو میگل ( ۸۳ حمید اسماعیل) / بوعلام خوخی ( ۷۶ محمد واد) / یاسر عیسی / گابی فرناندز / جونگ وو ینوگ / نام تائه هی / حسن الهیدوس / اکرم عفیف ( ۸۶ هاشم علی) / بغداد بونجاح

سرمربی: ژاوی هرناندز

ترکیب سپاهان:

پیام نیازمند / سعید آقایی / شایان مصلح / محمد طیبی / مرتضی منصوری ( ۷۰ رضا میرزایی) / مهدی کیانی / امید نورافکن / سروش رفیعی (۵۸ سجاد شهباززده) / محمد محبی / محمدرضا حسینی / علی قربانی( ۸۳ محسن الغسانی)

سرمربی: امیرقلعه نویی

همچنین بخوانید:  نفت مسجدسلیمان و هزینه‌های تحمیلی کرونا/ گل بود به سبزه نیز آراسته شد!

کارت زرد:

محمد طیبی دقیقه ۱۰ سپاهان

شرح بازی:

در نیمه اول مسابقه همان نتیجه ای رقم خورد که کادر فنی سپاهان به دنبالش بود، یعنی تساوی بدون گل و گل نخوردن در زمین حریف و آنها معتقد بودند که در نیمه دوم با به هم ریختن نظم بازی این امکان را پیدا می کنند تا به درواز حریف بیشتر نزدیک شوند و گلزنی کنند.

البته که شاگردان قلعه نویی پس از پشت سرگذاشتن چند دقیقه پرفشار در ابتدای بازی، شرایط بهتری پیدا کردند و توانستند حملات پرتعدادی از سمت چپ خط دفاعی السد روی دروازه الشیب ایجاد کنند. حملاتی که یکی از آنها اگر با دقت بیشتری توسط محبی زده می شد، بی شک گل اول بازی رقم خورده بود. با این حال کسب تساوی بدون گل در نیمه ای که مهاجمان السد بارها با کارهای ترکیب مدافعان سپاهان را جا گذاشتند و پیام نیازمند را در چندین مرحله وادار به انجام واکنش های حیاتی کردند، آنچنان بد هم به شمار نمی رود.

برخلاف پیش بینی هایی که پیش از بازی انجام می شد، سپاهان در نیمه دوم ضعیف تر از حد انتظار ظاهر شد. برخلاف نیمه اول دیگر خبری از حرکات سریع محمدرضا حسینی از سمت چپ خط دفاعی السد و ارسال های زمینی و هوایی او نبود و چند مرتبه ای هم که این اتفاق رخ داد، توپ ها با تاخیر به مهاجمان تیم و در راس آنها علی قربانی می رسید.

السد اما از همان دقایق ابتدایی نیمه دوم به هدفش رسید و با گل اکرم عفیف اولین گل به سپاهان در بازگشت به بازی های آسیایی را رقم زد. در ادامه حسن الهیدوس هم دو گل دیگر زد تا سپاهان باخت سختی را در روز دوم رقابت ها تجربه کرده باشد. دیداری که از لحاظ فنی برای طلایی پوشان در نیمه دوم چیزی نداشت و آنها در مجموع با ۱۸ شوت به دروازه و یک شوت در داخل چارچوب قطر را ترک خواهند کرد و این در شرایطی بود که این آمار برای السد ۱۹ شوت و ۹ شوت در چارچوب بود.

اتفاق ویژه:

سپاهان در شرایطی سه گل از السد دریافت کرد که پیام نیازمند نمایش خوبی در چارچوب دروازه تیمش داشت. شاید اگر امیرقلعه نویی این دروازه بان را در دروازه اش نداشت، شکست ۳ بر صفر می توانست سنگین تر هم بشود.

بهترین بازیکن زمین:

می توان هر یک از این سه بازیکن تیم السد یعنی بغداد بونجاح، اکرم عفیف و حسن الهیدوس که مثلث اصلی تهاجمی این تیم بودند را به عنوان بازیکن های برتر معرفی کرد ولی بهتر است به نقش هر سه بازیکن در این پیروزی ارزشمند برای نماینده قطر اشاره کرد؛ جایی که بونجاح گل های اول و دوم را برای اکرم عفیف و حسن الهیدوس ساخت و گل سوم هم با حرکت تماشایی اکرم عفیف تنها به یک ضربه نیاز داشت تا گل سوم بازی و گل دوم حسن الهیدوس را رقم بزند.

شرح گل:

السد (۱-۰): پاس عالی بونجاح در عرض محوطه جریمه، اکرم عفیف را صاحب موقعیتی استثنایی کرد و این بازیکن دیگر این فرصت را از دست نداد و دروازه نیازمند را در دقیقه ۵۱ باز کرد.

السد قطر (۲-۰): پاس در عرض بونجاح به محوطه جریمه که در موقعیتی کاملا مشکوک به آفساید به حسن الهیدوس رسید با ضربه رباح ماجری این بازیکن به گل دوم بازی در دقیقه ۷۳ تبدیل شد.

السد قطر (۳-۰): اینبار برخلاف دو مرتبه قبلی، بازیکنان السد از سمت راست خط دفاعی سپاهان حرکت هجومی اشان را با استارت انفجاری اکرم عفیف که تکل بلند شایان را پشت سر گذاشت، شروع کردند و پاس این بازیکن پس از عبور از بازیکنان پرشماری که روی تیرک اول حضور داشتند در تیرک دوم به حسن الهیدوس رسید تا این بازیکن گل دوم خودش را در دقیقه ۷۸ ثبت کند.


تقدیر از امیر قلعه نویی توسط مدیران باشگاه السد

۱۳۹۸/۱۱/۲۹

مدیران باشگاه السد پیش از شروع دیدار مقابل سپاهان با حضور ژاوی از امیر قلعه‌ نویی تقدیر کردند

سرمربی طلایی پوشان سابقه بازی در تیم قطری را در فصل ۱۹۷۷-۸۸ در کارنامه دارد


واکنش باشگاه سپاهان به حاشیه سازی سعودی‌ها

۱۳۹۸/۱۱/۲۵

واکنش باشگاه سپاهان به حاشیه سازی سعودی‌ها: طبق آیین نامه AFC، سعید آقایی محرومیتی نداشته و بازی کردن او مقابل العین بلامانع بوده است.


العین ٠ – سپاهان ۴

۱۳۹۸/۱۱/۲۲

تیم فوتبال سپاهان با انجام یک بازی تحسین برانگیز موفق شد، با چهار گل العین را در هم بکوبد و شروعی طوفانی در بازگشت به رقابت های آسیایی رقم زد.

از شروع بازی می شد فهمید سپاهان برتری نسبی ای بر میزبان خود دارد و در دقیقه ٣٨ شاگردان امیر قلعه نویی روی ارسال بی نقص سعید آقایی و ضربه سر محمد محبی مزد تلاششان را گرفتند و با پیروزی به رختکن رفتند.

اما اوج ماجرا در نیمه دوم رقم خورد؛ جایی که هنوز شاگردان پدرو مانوئل به خودشان نیامده بودند که گل دوم را ٣٠ ثانیه پس از سوت آغاز نیمه دوم دریافت کردند و پنج دقیقه بعد هم گل سوم روی همکاری سعید آقایی و بغل پای سروش رفیعی به ثمر رسید تا کسب هر سه امتیاز برای سپاهان خیلی زود قطعی شود.

همچنین بخوانید:  حضور میلیچ در تمرینات استقلال/ آبی‌ها منتظر بازگشت دیاباته

در ادامه پدرو مانوئل اگرچه سعی داشت با تغییر تاکتیک سه گل خورده را جبران کند، اما بازیکنان سپاهان در فاز دفاعی بی نقص و بدون اشتباه کار کردند و روی نقطه قوتشان که ارسال از جناحین است، در دقیقه ٧٨ با ضربه محمد طیبی روی ارسال امید نورافکن به گل چهارم رسیدند. سپاهان که سه سال دوری از رقابت های آسیایی را تحمل کرده بود، با امیر قلعه نویی مربی کاربلدش، درخششی فوق العاده در بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا داشت و حالا نیامده برای مدعیان فوتبال آسیا خط و نشان کشید.

العین – سپاهان؛ هفته اول رقابت‌های های لیگ قهرمانان آسیا/ ورزشگاه هزاع بن زیائد العین.

داور: کی مورو هی رو کی
کمک داوران: او چی شین جی و  نی شی هاشی ایسا. همچنین احمد یعقوب ابراهیم از کشور اردن داور چهارم این دیدار است .

ترکیب العین امارات:

خالد عیسی / سالم عبدالله / اسماعیل احمد / سوکاسا شیوتانی / سعید جمعه / فلاح ولید / احمد برمان / بندر الاحبابی / کایو کانیدو / اسلام خان / لابا کودجو

ترکیب سپاهان ایران:

پیام نیازمند / مرتضی منصوری / محمد طیبی / شایان مصلح / سعید آقایی / مهدی کیانی / امید نورافکن / سروش رفیعی / محمدرضا حسینی (٧٠ سجاد شهباززاده ) / محمد محبی / کی روش استنلی ( ٧٧ علی قربانی )

شرح گل:

سپاهان (١-٠): در دقیقه ٣٨ ارسال دقیق سعدی آقایی در دهانه دروازه به محمد محبی رسید و این بازیکن با جایگیری خوبی که داشت، گل اول بازی را با ضربه سر ثبت کرد.

سپاهان (٢-٠): چند ثانیه از شروع نیمه دوم نگذشته بود که توپ پس از ضربه سر محکم محمد طیبی از میانه زمین با اشتباه مدافع العین به استنلی کی روش رسید و این مهاجم برزیلی به خوبی از این موقعیت استفاده کرد و گل دوم بازی را در دقیقه ۴۶ ثبت کرد.

سپاهان (٣-٠): باز هم حرکت از سمت چپ خط دفاعی سپاهان و باز هم یک ارسال دقیق دیگر از سعید آقایی.  مدافع چپ سپاهان البته اینبار برخلاف گل اول توپ را روی زمین برای سروش رفیعی مهیا کرد و خرید جدید امیرقلعه نویی با یک بغل پای ساده دروازه خالد عیسی را در کمال ناباوری برای مرتبه سوم در دقیقه ۵٢ باز کرد.

سپاهان (۴-٠): ارسال امید نورافکن از سمت راست خط دفاعی العین، اینبار با ضربه سر محمد طیبی پیش تاخته به گل چهارم طلایی پوشان تبدیل شد تا سپاهان در آستانه کسب یک پیروزی فراموش نشدنی قرار بگیرد.

شرح بازی :

شاگردان امیر قلعه نویی در نیمه اول نمایش بسیار خوبی داشتند و این عملکرد خوب در دقیقه ٣٨ به گل ختم شد تا سپاهان با پیروزی نیمه اول را به رختکن برود. طلایی پوشان اصفهانی طی نیمه اول، مهاجمان العین را مجبور به ارسال از کناره ها کردند و نیازمند چندبار با خروج های به موقع و مطمئن خطرهای احتمالی را از بین برد. البته سپاهانی ها موقعیت های دیگری نیز در نیمه اول ایجاد کردند که تنها یکی از آنها به گل تبدیل شد.

نیمه دوم با دو گل زودهنگام برای سپاهان همراه شد تا بنفش های العینی قید امتیاز گرفتن از سپاهان را بزنند. پس از گل سوم امیرقلعه نویی سعی کرد با تعویض هایی که انجام می دهد، تعادل را در بازی حفظ کند و موفق به این کار هم شد تا علاوه بر حفظ اندوخته سه گله، در دقیقه ٧٨ گل چهارم هم ثبت شود و سنگین ترین شکست العین مقابل نمایندگان ایران با ارائه یک بازی تحسین برانگیز و خیره کننده رقم خورد.

بهترین بازیکن زمین:

انتخاب از میان ١١ بازیکنی که تمامشان وظایف محوطه توسط امیر قلعه نویی را به بهترین شکل انجام دادند، کار سختی است؛ با این حال می توان به عملکرد بسیار خوب محمد محبی در اولین حضور آسیایی اش اشاره کرد؛ بازیکنی که گل اول را ثبت کرد و چند مرتبه دیگر هم می توانست گلزنی کند. این بازیکن جوان و تنومند، خطری دائمی روی دروازه العین بود.

همچنین باید به سعید آقایی نیز اشاره کرد؛ بازیکنی که پس از جذب مهدی ترکمان و حضور شایان مصلح کمتر به او بازی می رسید ولی امیرقلعه نویی در مقابل العین نشان داد که مخالفتش با جدایی مدافع چپ ٢۵ ساله اش بی جهت نبوده و او با ارسال دو پاس گل نقش مهمی در موفقیت تاریخی سپاهان برابر العین ایفا کرد.

اتفاق ویژه:

پیروزی سپاهان در خانه العین، بهترین پیروزی نماینده های ایران و سنگین ترین شکست العین مقابل تیم های ایرانی بود.


نفت ۰ – سپاهان ۰

۱۳۹۸/۱۱/۱۷

شاگردان قلعه‌نویی در روز توقف پرسپولیس و استقلال نتوانستند از سد نفت مسجدسلیمان عبور کنند و به یک امتیاز رضایت دادند.

نفت مسجد سلیمان که دور رفت را با موفقیت و بدون باخت پشت سر گذاشته بود، از هفته شانزدهم به بعد یک برد برابر صنعت نفت و دو باخت مقابل تراکتور و استقلال تهران داشت، اما آنها امروز در تقابل با یک تیم مدعی دیگر توانستند شکستی متحمل نشوند و سپاهان مثل بازی رفت با نتیجه بدون گل متوقف شدند؛ این نتیجه هیچ فایده‌ای برای طلایی پوشان اصفهان نداشت چراکه آنها در روز تساوی دربی، می‌توانستند فاصله امتیازی خود با استقلال که پایین‌تر از آنهاست را بیشتر و با پرسپولیس به سه امتیاز کاهش دهند که در انجام این کار ناموفق بودند.

همچنین بخوانید:  تیم‌های پرطرفدار مثل آمریکا برخورد می‌کنند/ خطیر گفت به خاطر هواداران در CAS مانور می‌دهیم

هفته نوزدهم لیگ برتر؛ پنج‌شنبه: ۹۸/۱۱/۱۷ ؛ ساعت: ۱۶
استادیوم: شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان/ تماشاگر: ۳۰۰۰ نفر
داور: محمدحسین ترابیان/ کمک‌ها: محمدرضا ابوالفضلی و علیرضا طاهرخانی؛ داور چهارم: محمد راهی؛ کمک داوران پشت دروازه: مهدی مرجان‌زاده و ابوالفضل گرجی/ ناظر: علیرضا کهوری.

اخطار

ولادیمیر کومان(۶۹) از سپاهان / میثم نقی‌زاده(۶۹) از نفت مسجدسلیمان

نفت مسجد سلیمان

احمد گوهری / حامد نورمحمدی (۷۰- سعید آهنی) / آرمان قاسمی / سعید کریمی / پیام ملکیان / میثم نقی‌زاده / علیرضا علیزاده / صادق صادقی / حسین ابراهیمی / احمد الجبوری (۶۷- امید سینگ) / احسان تاییدی (۴۶- سجاد جعفری)
سرمربی: مهدی تارتار

سپاهان اصفهان

سید پیام نیازمند / محمد طیبی / امید نورافکن / رضا میرزایی / شایان مصلح (۷۸- مهدی ترکمان) / مهدی کیانی / سروش رفیعی / سجاد شهباززاده / محمدرضا حسینی (۶۳- محسن الغسانی) / محمد محبی / علی قربانی (۴۷- ولادیمیر کومان)
سرمربی: امیر قلعه‌نویی

لحظات حساس

۰۲:۲۵- ضربه سر تاییدی روی توپ ارسالی پیام ملکیان دراختیار نیازمند قرار گرفت.

۰۷:۴۰- حمله جدی سپاهان تنها یک کرنر برای این تیم به همراه داشت.
۰۸:۱۵- ارسال رفیعی از کرنر موقعیت خطرناکی برای سپاهان به وجود آورد، اما مهاجمان این تیم نتوانستند از دو توپ به دست آمده استفاده کنند تا در نهایت داور خطای بازیکن طلایی پوشان روی صادق صادقی را بگیرد و بازی به وقفه بیفتد.

۲۱:۲۳- پاس به عقب محبی و ارسال شهباززاده با ضربه سر علی قربانی به شکل خطرناکی از بالای دروازه نفت مسجدسلیمان عبور کرد.

۳۲:۰۸- شوت راه دور محمد محبی به شکل خطرناکی از کنار دروازه نفت مسجدسلیمان به بیرون رفت.

۳۷:۵۰- شوت پای چپ حسین ابراهیمی از پشت محوطه جریمه از کنار تیرک عمودی دروازه سپاهان به بیرون رفت.

۴۳:۱۵- حمله خطرناک مهاجمان نفت مسجدسلیمان با واکنش زیبای نیازمند تبدیل به گل نشد و دروازه سپاهان بسته ماند.

۵۴:۳۸- شوت راه دور تماشایی کومان را گوهری با واکنش زیبایی از زیر طاق دروازه تبدیل به کرنر کرد.

۸۹:۴۵- شوت محمد محبی به شکل خطرناکی از کنار تیرک عمودی دروازه نفت مسجدسلیمان عبور کرد.

اتفاق ویژه

سپاهان مثل دو هفته قبل که در تبریز برابر ماشین‌سازی متوقف شده بود، امروز هم در یک بازی خارج از خانه دیگر نتوانست نفت مسجدسلیمان را شکست دهد و به تساوی بدون گل رضایت داد تا این نتیجه اجازه ندهد آنها فاصله امتیازی خود را با پرسپولیس صدرنشین کمتر کنند.

در حاشیه

* مجید عیدی، مدافع راست نفت مسجدسلیمان و کی‌روش استنلی، مهاجم برزیلی سپاهان بخاطر محرومیت این بازی را از دست داده‌اند.
* امید نورافکن به‌عنوان مدافع میانی برای سپاهان به میدان می‌رود و شایان مصلح در سمت چپ خط دفاعی این تیم حضور دارد.
* سجاد شهباززاده در خط میانی به کار گرفته شده و علی قربانی مهاجم نوک طلایی پوشان است.

* محمد طیبی، کاپیتان نیم‌فصل اول نفت مسجدسلیمان قبل از شروع مسابقه به سمت نیمکت این تیم رفت و از تارتار برای حضور در زمین رخصت گرفت.

* تماشاگران نفت مسجدسلیمان در دقایق پایانی نیمه اول محمد طیبی را با شعار «طیبی پولکی» خطاب کردند.


مخالفت باشگاه سپاهان با حضور قلعه‌ نویی در تیم ملی فوتبال

۱۳۹۸/۱۱/۱۳

در حالی که گفته می‌شد که باشگاه سپاهان با پیوستن امیر قلعه‌نویی به تیم ملی فوتبال موافقت کرده است، اما یکی از مدیران باشگاه این موضوع را تکذیب کرد.

یکی از مدیران باشگاه ضمن تکذیب این مطلب، گفت: امروز جلسه‌ای میان اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل باشگاه سپاهان و قلعه‌نویی برگزار شد و در نهایت همه اعضای حاضر در این جلسه اعلام کردند که با پیوستن قلعه‌نویی به تیم ملی مخالف هستند و این مربی باید در سپاهان بماند.


قلعه‌ نویی در واکنش به صحبت‌ های نکونام: آشپز کیست؟ من کارتون نمی‌بینم

۱۳۹۸/۱۱/۱۱

امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان در واکنش به حرف‌های جواد نکونام که گفته بود “باعث افتخار من است که اگر بتوانم با کی‌روش مقایسه شوم. بهتر از این است که با افراد دیگر مقایسه شوم و آشپز به کنار زمین بیاید و فوتبال بازی کند”:

آشپر کیست؟ نمی‌دانم، من کارتون نمی‌بینم. چرا از خودشان نپرسیدید؟ ما فعلا باید به خاطر این برد خوشحالی کنیم و فیلم بازی را ببینیم تا متوجه نقاط ضعف و قوت‌مان شویم.


بحرین میزبان بازی النصر عربستان و سپاهان ایران شد

۱۳۹۸/۱۱/۱۰

تیم فوتبال النصر عربستان کشور بحرین را به عنوان میزبان بی طرف بازی با سپاهان ایران انتخاب کرد/مهر


مدیرعامل سپاهان: فدراسیون اگر سرمربی ما را می‌خواهد باید با باشگاه مکاتبه کند

۱۳۹۸/۱۱/۹

قلعه‌نویی گفت اولویت اول و دوم و سومم سپاهان است / بدون اطلاع ما با او جلسه گذاشتند

سخنگوی فدراسیون فوتبال می‌آید می‌گوید دو گزینه داخلی برای نیمکت تیم ملی داریم و از قلعه‌نویی به عنوان گزینه یاد می‌کنند ولی هیچ صحبتی با باشگاه انجام نداده‌اند و ما از این بابت گلایه داریم چرا که بدون اطلاع ما با سرمربی ما جلسه گذاشتند و ما در جریان قرار نگرفتیم.

قلعه‌نویی با ما قرارداد دارد و اگر قرار است به تیم ملی برود باید رضایت باشگاه سپاهان جلب شود.

من روز گذشته در تمرین سپاهان حاضر شدم و با آقای قلعه‌نویی صحبت کردم و او به من گفت که اولویت اول و دوم و سوم من سپاهان است ولی اینکه مسئولان فدراسیون همش نام او را مطرح می‌کنند تیم ما از لحاظ تمرکز دچار مشکل می‌شود/عصر ایران

 


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of