سعادتمند: کارگزار قبلی کارشکنی کرده بود

فوتبال ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سعادتمند: کارگزار قبلی کارشکنی کرده بود

مدیرعامل استقلال به عملکرد کارگزار قبلی این تیم انتقاداتی را وارد کرد.
سعادتمند: کارگزار قبلی کارشکنی کرده بود

مدیرعامل استقلال به عملکرد کارگزار قبلی این تیم انتقاداتی را وارد کرد.

به گزارش ایسنا، احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال در برنامه فوتبال برتر درباره مصاحبه اخیرش و منظورش از این که چه کسانی مانع از درآمدزایی باشگاه استقلال می‌شوند، تصریح کرد: من اعتقادم را گفتم و طبق ۳۰ سال تجربه و آشنایی‌ام با فوتبال این حرف را زدم. باشگاه استقلال نیاز دارد بر اساس معیارهایش درآمدزایی کند و نمی‌گذاریم از منافع باشگاه چیزی کم شود. تمام تلاشم را می‌کنم که حق باشگاه ضایع نشود.

وی ادامه داد: شرکت آریابرتر در سال گذشته قراردادی بلاعوض را با باشگاه امضا کرد اما دیناری به استقلال نرسید. این قرارداد در زمان امیرحسین فتحی به امضا رسید و شرکت مذکور هیچ نفعی به باشگاه نرساند. من در جریان همه امور باشگاه هستم و به همه چیز مسلط هستم. غروب ۱۲ خرداد هم جلسه خوبی در هیأت مدیره داشتیم که در این خصوص بحث و قرار شد امروز جلسه‌ای را با کارگزار فعلی و شرکت آریابرتر داشته باشیم.

سعادتمند افزود: کسانی مزاحم باشگاه هستند که منافعشان از استقلال قطع شده است. اگر شرکتی یک سال از مالکیت معنوی باشگاهی مثل استقلال که ارزشی ۱۰۰۰ میلیاردی و هوادارانی ۳۰ میلیونی دارد، بهره می‌برد اما نفعی نمی‌رساند، کارشکنی کرده است.

انتهای پیام

منبع

همچنین بخوانید:  خلیل‌زاده: وریا پول نگرفته بود اما رسید پرداخت داده بود/ منظور سعادتمند من نبودم

برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of