سعادتمند: هدفی جز قهرمانی نداریم/ دستمزد دیاباته ۱.۷ میلیارد زیاد شد

فوتبال ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سعادتمند: هدفی جز قهرمانی نداریم/ دستمزد دیاباته ۱.۷ میلیارد زیاد شد

مدیرعامل استقلال از پرداخت شدن بخش بزرگی از مطالبات آبی‌پوشان پایتخت خبر داد.
سعادتمند: هدفی جز قهرمانی نداریم/ دستمزد دیاباته ۱.۷ میلیارد زیاد شد

مدیرعامل استقلال از پرداخت شدن بخش بزرگی از مطالبات آبی‌پوشان پایتخت خبر داد.

به گزارش ایسنا، احمد سعادتمند در خصوص مسائل پروتکل‌های بهداشتی که ۳۵ مورد است گفت: جان انسان ها بسیار حائز اهمیت بوده و باید تا جایی که ممکن است تمامی نکات و پروتکل های بهداشتی را رعایت کرد. از طرفی دیگر مردم دلشان برای فوتبال تنگ شده است و می خواهند فوتبال را دوباره ببینند. به نظر من با رعایت مسائل بهداشتی می شود مسابقات را ادامه داد. شاید به لحاظ جسمی به بازیکنان فشار بیاورد اما امیدوارم با در نظر گرفتن تمامی نکات لیگ را به پایان برسانیم.

او درباره ارزیابی خودش در ۲ ماه حضورش در استقلال گفت: ما در این مدت با همکاری همه عزیزان و هواداران توانستیم بخش اعظمی از مطالبات پیش رو و گذشته را پرداخت کنیم. این جزو وظایف باشگاه است که وقتی قرارداد دارد به آن عمل کند. من یادم نمی آید شب عید یا قبل‌تر از آن بازیکنان یک تیم دریافتی نداشته باشند. در خصوص مطالبات دیاباته هم اگر پرداخت ها به موقع بود، ۲۵۰ هزار دلار  در بهمن ماه مطالبات این بازیکن را پرداخت کرده بودیم که در حال حاضر این رقم تقریبا پرداخت شده است.

سعادتمند افزود: اگر پرداخت ها به موقع انجام می شد،  یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان می توانستیم سود بیشتری کسب کنیم اما تاخیر در مطالبات این رقم را به وجود آورد. ما در خصوص این بازیکن  ۴ میلیارد و ۷۰۰ تومان هزینه کردیم اما این رقم می تواند ۳۱۰۰ نفر نوجوان در مدارس کشورمان را استعدادیابی کند و با این پول می توانیم دیاباته های زیادی را کشف کنیم. ما این مساله را در برنامه بلندمدت خود داریم.

مدیرعامل استقلال در خصوص جلساتی که با پیشکسوتان داشت گفت: ما نشست های خوبی با این عزیزان داشتیم و نظرهای آن ها بسیار خوب بود و می توانیم از آنها استفاده کنیم. کمیته فنی نیاز یک باشگاه است اما در این جلسات این مساله مطرح نشده است و ما بیشتر در این جلسات خواستیم باب صمیمیت را باز کنیم. ما قرار است یک مراسم باشکوهی خدمت خانواده استقلال باشیم و من از این نشست ها بسیار لذت بردم و این نشست ها ادامه دارد خواهد بود.

احمد سعادتمند از پایان همکاری نبوشا لکیچ دستیار صربستانی فرهاد مجیدی خبر داد و گفت: قرارداد ایشان تمام شده است و اعلام شده که به او نیازی نیست.

او در خصوص این که معاونان باشگاه چه زمانی معرفی می شوند گفت: مشکل دیاباته مشکل بزرگی بود که حل شد. برای طلب ۱۶۰ هزار دلاری آقای استراماچونی یک مملکت بسیج شده بود و با  نظر وزیر ورزش و کمک رییس بانک مرکزی این پول انتقال پیدا کرد. حالا ما ۲۵۰ هزار دلار دیابته را سعی کردیم طوری بدهیم که مشکلی ایجاد نشود. یک بخشی از حقوق بازیکنان، طلب تیم امید و مطالبات پیشکسوتان را دادیم. دو زمین اختصاصی گرفتیم. ما مشکلات را دسته بندی کردیم. از هفته بعد سازماندهی را آغاز می‌کنیم. هیچکسی در عزل و نصب‌ها دخالتی ندارد. من اختیار کامل در خصوص انتصابات دارم.

او در خصوص مطلبی که در فضای مجازی گذاشت و گفت بعضی ها نمی خواهند استقلال به آرامش برسد گفت: منافع بعضی ها در باشگاه استقلال به خطر افتاده است و نمی خواهند استقلال به آرامش برسد. اگر ما نمی توانستیم مطالبات را پرداخت کنیم چه مشکلی پیش می آمد؟ برند باشگاه استقلال بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان است و باید سالی ۲۰۰ میلیارد از برندش درآمد داشته باشیم.

مدیرعامل استقلال در خصوص دو بازیکن خارجی استقلال یعنی میلیچ و دیاباته گفت: مطالبات این دو بازیکن پرداخت شده است و میلیچ چهارشنبه صبح در تهران خواهد بود. ما تمامی کارهای لازم برای برطرف کردن مشکلات این دو بازیکن را انجام دادیم و هیچ بهانه ای برای عدم حضور این دو بازیکن وجود ندارد.

او در خصوص زمین اختصاصی باشگاه استقلال گفت: ما در استان همدان و استان مازندران جلساتی را برگزار کردیم و با دو شرکت سرمایه گذار در مازندران صحبت هایی انجام دادیم یک کمپی در همدان و همچنین در استان مازندران داشته باشیم. در کمپ ناصر حجازی نیز طرحی را آوردیم که با کمک هواداران می خواهیم در این طرح عکس هواداران را در کمپ بگذاریم  و من اجازه می خواهم در برنامه دیگری با رفع مشکلات سایت و اپلیکیشن باشگاه استقلال اخبار لازم را دراین خصوص اعلام کنیم. با توجه به نگاه ویژه دولت به خصوصی سازی، ما به دنبال اخذ سند کمپ حجازی و مرغوبکار هستیم.

سعادتمند در خصوص جایگاه استقلال پایان فصل استقلال هم گفت: من جز قهرمانی برای استقلال چیزی نمی بینم و نگاه من هم قهرمانی است. اگر چه ما امتیاز عقب هستیم اما ما یک منسجم هستیم و انگیزه ها چندین برابر است.

او در ادامه اظهاراتش به بعضی از بدهی های استقلال اشاره کرد و گفت: باشگاه در حال حاضر ۳۲۰ هزار دلار به بویان، ۱۰۰ هزار دلار به پادوانی، ۵۵۰ هزار دلار به شفر، ۲۳۰ هزار دلار به جپارف و منشا و سه وکیل، ۱۵۰ هزار دلار به پاختاکور و یک میلیون و هشتصد هزار یورو به استراماچونی با توجه به شکایتش بدهکار است. این‌ها رقم کمی برای باشگاهی که به نقطه صفر نرسیده نیست. هوادار باید وضعیت را بداند. ما حتی از حق پخش هم محروم هستیم.

سعادتمند در پایان گفت: ما نوید یک فروشگاه زنجیره ای فست فود را خواهیم داد و سه نفر هم وعده کمک به باشگاه استقلال را داده بودند که یک نفر خارج از کشور و ۲ نفر از آنها داخل ایران بودند اما هیچکدام از آنها وعده های خود را عملی نکردند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments