ذوب آهن پیروز دربی دوستانه اصفهان شد

فوتبال ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

ذوب آهن پیروز دربی دوستانه اصفهان شد

تیم فوتبال ذوب آهن در دیداری دوستانه همشهری خود فولاد مبارکه سپاهان را با تک گل مارکوویچ شکست داد.
ذوب آهن پیروز دربی دوستانه اصفهان شد

ایسنا/اصفهان تیم فوتبال ذوب آهن در دیداری دوستانه همشهری خود فولادمبارکه سپاهان را با تک گل مارکوویچ شکست داد.

دو تیم همشهری ذوب آهن و فولادمبارکه سپاهان امروز (یکشنبه ۱۸ خردادماه) در دیداری دوستانه و پس از شروع مجدد لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه نقش جهان  و در پشت درب های بسته و بدون تماشاگر به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان با نتیجه یک بر صفر و با تک گل دقیقه ۸۸ ایوان مارکوویچ مهاجم صربستانی ذوب آهن به پیروزی رسید.

در این بازی جذاب و دیدنی هر دو تیم فرصت های زیادی را از دست دادند که در این میان سهم ذوبی ها بیشتر از سپاهان بود، علی قربانی، شهباززاده و سروش رفیعی از سپاهان بازیکنانی بودند که فرصت گلزنی برای تیم خود را داشتند، ضمن اینکه مهدی خلیل دروازه بان ذوب آهن در نیمه دوم شوت محکم سعید آقایی را به زیبایی مهار کرد.

به گزارش ایسنا، این دیدار با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و حضور دو افسر سلامت هیئت پزشکی ورزشی استان اصفهان برگزار شد، نحوه گرم کردن، وضعیت رختکن دو تیم و نیمکت ها و همچنین استفاده از بطری های آب معدنی کنار زمین و سایر موارد ذکر شده در پروتکل مسابقات از جمله مواردی بود که افسران سلامت بر انجام آن نظارت داشتند.

دیدار برگشت دو تیم هفته آینده در فولادشهر برگزار می شود.

انتهای پیام

منبع

همچنین بخوانید:  نبی: باشگاه‌ها به اقتدار فوتبال ایران در سطح جهان آسیب نرسانند
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments