تا جام‌جهانی ۲۰۲۲ در تیم ملی بازی می‌کنم/ از انتخاب ترابوزان پشیمان نیستم!

فوتبال ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تا جام‌جهانی ۲۰۲۲ در تیم ملی بازی می‌کنم/ از انتخاب ترابوزان پشیمان نیستم!

ملی‌پوش تیم پرسپولیس می‌گوید: از انتخاب تیم ترابوزان اسپور ترکیه پس از جام جهانی ۲۰۱۸ پشیمان نیست.
تا جام‌جهانی ۲۰۲۲ در تیم ملی بازی می‌کنم/ از انتخاب ترابوزان پشیمان نیستم!

ایسنا/لرستان ملی‌پوش تیم پرسپولیس می‌گوید: از انتخاب تیم ترابوزان اسپور ترکیه پس از جام جهانی ۲۰۱۸ پشیمان نیست.

وحید امیری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: تیم ما از هر نظر آماده ادامه لیگ برتر است.

وی در پاسخ به پرسشی که فکر می‌کرده روزی به یکی از بهترین مدافعان دنیا لایی بزند؟ گفت: تمام بازیکنان هر کاری که انجام می‌دهند برای موفقیت تیمشان است و من هم تمام تلاشم این بود که به تیم ملی کمک کنم و آن حرکت در این راستا بود.

امیری ادامه داد: تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ بهترین عملکرد را داشت و خدا را شکر مردم از عملکردمان راضی و خوشحال بودند که این برای ما از همه چیز مهمتر بود.

این فوتبالیست لرستانی درباره اینکه بعد از دریبل پیکه و ضربه سر طارمی با مهاجم تیم ملی حرف زده؟ گفت: نه همه ما ناراحت بودیم چون می‌توانستیم در آن بازی شکست نخوریم اما تلاش می‌کنیم در جام جهانی ۲۰۲۲ به دور دوم جام جهانی راه یابیم.

وی در پاسخ به پرسشی که تا آن زمان در تیم ملی می‌ماند؟ گفت: بله و تلاش می‌کنم تا آمادگی‌ام را حفظ و نظر کادرفنی را جلب کنم.

امیری در خصوص اینکه از انتخاب تیم ترابوزان اسپور ترکیه پس از جام جهانی پشیمان نیست؟ تاکید کرد: نه هر اتفاقی که در زندگی‌ام می‌افتد سعی می‌کنم از آن درس بگیرم و تجربه کسب کنم.

امیری با بیان اینکه تیم ترکیه‌ای تجربه خوبی بود، اضافه کرد: الان بیشتر قدر چیزهایی که دارم را می‌دانم و در آن برهه شاید بهترین گزینه همان بود ولی مهم الان است و خوشحالی‌ برای اینکه در پرسپولیس بازی می‌کنم.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments