بیانیه مشترک کادرفنی و بازیکنان پارس جنوبی جم خطاب به وزیر نفت

فوتبال ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

بیانیه مشترک کادرفنی و بازیکنان پارس جنوبی جم خطاب به وزیر نفت

اعضای تیم پارس جنوبی جم خطاب به وزیر نفت بیانیه مشترکی صادر کردند.
بیانیه مشترک کادرفنی و بازیکنان پارس جنوبی جم خطاب به وزیر نفت

اعضای تیم پارس جنوبی جم خطاب به وزیر نفت بیانیه مشترکی صادر کردند.

به گزارش ایسنا، کادرفنی و بازیکنان باشگاه پارس جنوبی جم بیانیه‌ای خطاب به وزیر نفت منتشر کردند که متن آن را به شرح زیر است:

جناب آقای مهندس زنگنه

وزیر محترم نفت

همان‌طور که مستحضرید باشگاه پارس جنوبی جم طی چند سال اخیر با حمایت وزارتخانه متبوع جنابعالی و نهادهای زیر مجموعه آن وزراتخانه از لیگ دو به لیگ برتر فوتبال رسید تا مردم شهرهای جنوبی استان بوشهر جدا از بوی گاز ترش و آلودگی بیش از حد هوا بوی فوتبال را استشمام کرده و نشاط اجتماعی در این خطه که جز مسوولیت‌های اجتماعی وزارت نفت محسوب می‌شود به معنای واقعی و از اعماق وجود حس کنند.

جناب آقای مهندس زنگنه اما بد نیست بدانید در حال حاضر فوتبال دل مردم محجوب و غیور جم را با وعده‌هایی که عملی نمی‌شود به درد آورده است.

با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و تدابیربهداشتی و پروتکل‌های اعمال شده از سوی ستادملی مبارزه با کرونا برای شروع تمرینات و بازی‌ها لازم است در جریان باشید که باشگاه پارس جنوبی جم نه تنها امکان گرفتن تست‌های ضروری کرونا را از عوامل و بازیکنان را ندارد بلکه حتی هزینه برگزاری اردوی آماده‌سازی جهت برگزاری ۹ هفته پایانی لیگ برتر را از آب معدنی تا بلیط پرواز، اجاره محل تمرین، جلوگیری از محرومیت شش بازیکن به دلیل بدهی‌های انباشته در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال و خیلی از مشکلات سخت افزاری دیگر را ندارد.

از آنجایی که شما پدر خانواده بزرگ نفت هستید بهتر است بدانید فرزندان شما درطی ماه‌های اخیر در بد ترین شرایط مالی مقابل حریفان متمول و تا دندان مسلح سرخم نکردند تا دل مردم جم و جنوب استان بوشهر شاد شود ولی باشگاه حتی از پرداخت هزینه عمل بازیکن خارجی مصدوم تیم عاجز است تا این مساله در سطح بین المللی برای نام پارس جنوبی جم بی آبرویی به همراه داشته باشد.

وزیر محترم نفت جناب آقای مهندس زنگنه

ما اعضای کادرفنی ، بازیکنان و سایر عوامل زحمت کش تیم فوتبال پارس جنوبی جم در این شرایط ویژه ازسوی باشگاه و سازمان منطقه ویژه انرژی اقتصادی پارس جنوبی رها شده ایم؛

لذا از جنابعالی تقاضا داریم حتی اگر سیاست وزارتخانه متبوع شما بر  واگذاری این باشگاه درآینده است حداقل این تیم را که طی سال‌های اخیر با زندگی مردم جم عجین شده را مانند بچه سرراهی رها نکرده و در این ۹ هفته باقی مانده چتر حمایتی خودرا به مانندگذشته با تمام مشکلاتی که برای شما وجود داشت نگه دارید.

همچنین قید این نکته  ضروری به نظر می‌رسد؛ چنانچه ظرف حداکثر سه روز آینده هزینه های اولیه از جمله هزینه تست کرونا که قبل از تمرینات و مسابقات الزامی است و همچنین تامین هتل اسکان تامین نشود عملا این تیم شانس رقابت با سایر مدعیان را از دست داده و در معرض انحلال  و سرمایه و امتیاز مالی باشگاه که اموال عمومی  و بیت المال محسوب میشود از بین میرود، مضاف بر اینکه تبعات سو اجتماعی برای ان وزارت خانه محترم دارد.

درهمین راستا از مدیرعامل منطقه ویژه مهندس خرمدل ،استاندار محترم جناب آقای گراوند، رییس محترم تربیت بدنی استان جناب آقای بهروزیان فر و مسوولان دلسوز شهری جم خواهشمندیم این تیم را رها نکرده و زنگ خطر سقوط و انحلال تیم را بخاطر سوء مدیریت جدی بگیرند.

درپایان ؛ در سال جهش تولیدبنابه فرموده مقام معظم رهبری اذعان به این نکته که تولید نشاط و شادابی اجتماعی لازمه پیشرفت و جهش در صنعت و اقتصاد است اما متاسفانه این مساله در ابتدای سال ۹۹ از مردم  استان بوشهر دریغ شده است.

باتشکر از توجه و پیگیری شما وزیر محترم

کادرفنی پارس جنوبی جم

کلیه بازیکنان پارس جنوبی جم

کادرپزشکی و  تدارکات پارس جنوبی جم

انتهای‌ پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments