اسکوچیچ: برنامه‌ای برای بازگشت ندارم/ ترسیده بودم!

فوتبال ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

اسکوچیچ: برنامه‌ای برای بازگشت ندارم/ ترسیده بودم!

سرمربی کروات تیم ملی فعلا برنامه ای برای بازگشت به ایران ندارد اما مسئولان فدراسیون به او اعلام کردند با فراهم شدن شرایط، با او تماس می‌گیرند.
اسکوچیچ: برنامه‌ای برای بازگشت ندارم/ ترسیده بودم!

سرمربی کروات تیم ملی فعلا برنامه ای برای بازگشت به ایران ندارد اما مسئولان فدراسیون به او اعلام کردند با فراهم شدن شرایط، با او تماس می‌گیرند.

به گزارش ایسنا، دراگان اسکوچیچ درباره اینکه گفته بود با شروع لیگ برتر در اولین فرصت به ایران می آید، گفت: فعلا برنامه ای برای بازگشت به ایران ندارم اما این موضوع را گفته‌ام. باید ببینم شرایط برای بازگشتم به ایران چگونه است. امیدوارم با شروع لیگ بتوانم به ایران بیایم.

وی درباره اینکه از فدراسیون برای بازگشت به ایران، بلیت درخواست کرده است، گفت: به من گفتند وقتی که شرایط مناسب شد، با من تماس می گیرند.

سرمربی کروات تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد بازیکنان ملی پوش بعد از شروع لیگ و به علت فشردگی مسابقات دچار مصدومیت شوند، اظهار کرد: فکر نمی کنم بازیکنان مشکلی بابت مصدومیت داشته باشند چرا که فکر می کنم بازیکنان در شرایط قرنطینه هم تمرینات خود را برگزار کردند. اگر مربیان در این دوران تمرین باکیفیتی به بازیکنان بدهند، فکر می کنم مشکلی وجود نداشته باشد.

اسکوچیچ درباره احتمال تغییر برنامه‌های تیم ملی با شیوع کرونا، خاطرنشان کرد: باید صبر کنیم برنامه مسابقات باشگاهی و ملی مشخص شود. وقتی برنامه ها اعلام شد، من هم می توانم برنامه ریزی کنم. این کار سخت نخواهد بود و خیلی راحت انجام می دهم.

وی با بیان اینکه به طور مداوم با بازیکنان ملی پوش در خارج از کشور در تماس بوده است، گفت: حتی از باشگاه‌ها درباره شرایط فعلی و تمرینی آن‌ها سوال کردم چرا که می خواستم از شرایط آن‌ها در زمان شیوع کرونا اطلاع داشته باشم.

سرمربی تیم ملی درباره شرایط کرونا در کشورش نیز یادآور شد: الان شرایط خوب است اما در نخستین روزهای شیوع کرونا ترسیده بودم چرا که فاصله محل سکونت من با ایتالیا کمتر از ۷۰ کیلومتر است. در یک ماه اخیر در محل سکونت ما حتی یک مورد ابتلا به کرونا هم وجود نداشته است. در سه، چهار روز اخیر هم در کشور کرواسی حدود چهار نفر به کرونا مبتلا شدند.

اسکوچیچ درباره رقبای تیم ملی به خصوص عراق نیز گفت: اطلاعاتی درباره تیم‌ها به خصوص عراق ندارم اما مربی تیم ملی عراق دوست من است. فکر می کنم همه تیم ها شرایط یکسانی دارند. ترجیح می دهم تمرکزم روی تیم خودم باشد. زمان زیادی برای آماده سازی داریم. وقتی زمان بازی با عراق فرا برسد، اطلاعات کافی برای مقابله با آن ها خواهیم داشت.

وی همچنین درباره شرایط تیم ملی بحرین نیز گفت: درباره این تیم هم اطلاعاتی ندارم. شرایط برای همه تیم‌ها برابر است. حتی اگر اطلاعاتی هم داشتم الان نمی توانستم کاری انجام دهم چون مدت زمان زیادی تا بازی با این تیم باقی مانده است. به همین دلیل زمان بازی‌ها فرا برسد اطلاعات مورد نیاز را خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا دیدار تدارکاتی برای تیم ملی در نظر دارد و می تواند دیداری را هماهنگ کند، اظهار کرد: همانطور که گفتم من در یک چشم به هم زدن برنامه ریزی خواهم کرد. الان شرایط مشخص نیست و درباره این موضوع هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

اسکوچیچ همچنین درباره ارتباط با کریم باقری و وحید هاشمیان، دستیارهای ایرانی خود در این مدت زمان گفت: من فقط با فدراسیون درباره برنامه ای که خواهیم داشت صحبت کردم. مسلما در این مدت زمان نمی توانستیم با این دو عزیز صحبت کنیم و فقط با آنالیزور تیم ملی در تماس بودم تا در زمان لازم اطلاعات کافی را داشته باشیم.

او درباره بخت تیم ملی با صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، گفت: من می دانم که شرایط تیم ملی سخت است و توقعات بالا است. توقع خودم هم صعود به جام جهانی است. مسلما شرایط ما خوب است و بعد از دو باخت اخیر، اکنون می توانیم با قدرت در رقابت‌ها شرکت کنیم. می خواستم بگویم دلم برای کار کردن در ایران تنگ شده و امیدوارم همه تلاشمان را برای بهترین شرایط تیم ملی و صعود به جام جهانی انجام دهیم.

انتهای پیام

منبع

برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments