المپیک ۲۰۲۰ : آخرین اخبار / تاریخ جدید برگزاری بازیهای المپیک توکیو

ورزشی 🔥 ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

المپیک ۲۰۲۰ : آخرین اخبار / تاریخ جدید برگزاری بازیهای المپیک توکیو

المپیک ۲۰۲۰ : در این مطلب از بخش اخبار ورزشی وب سایت نایریکا به آخرین اخبار مربوط به المپیک ۲۰۲۰ می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار مربوط به المپیک ۲۰۲۰ به روز می شود.

با ما همراه باشید.

المپیک 2020, اخبار المپیک 2020, زمان المپیک 2020, آخرین اخبار المپیک 2020

المپیک ۲۰۲۰, اخبار المپیک ۲۰۲۰, زمان المپیک ۲۰۲۰, آخرین اخبار المپیک ۲۰۲۰, مسابقات المپیک ۲۰۲۰

زمان برگزاری آخرین مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو مشخص شد

۱۳۹۹/۱/۱۵

کمیته بین المللی المپیک امروز جمعه با ارسال نامه ای به کمیته های ملی المپیک اعلام کرد ۲۹ ژوئن ۲۰۲۱ (۸ تیر ۱۴۰۰) آخرین فرصت فدراسیون های بین المللی برای کسب سهمیه المپیک است.


تاریخ جدید برگزاری بازیهای المپیک توکیو مشخص شد

۱۳۹۹/۱/۱۰

براساس اعلام مسئولان کمیته المپیک ژاپن این بازیها ۲ تا ۱۹ مرداد سال آینده برگزار خواهد شد تا یک روز جابجایی در این مسابقات صورت بگیرد.

همچنین مسابقات پارالمپیک که قرار بود ۲۵ اوت امسال در توکیو برگزار شود، پس از رقابت‌های المپیک در تابستان ۲۰۲۱ برگزار می‌شود.


المپیک توکیو در تابستان ۲۰۲۱ برگزار می‌شود

۱۳۹۹/۱/۱۰

خبرگزاری رویترز به نقل رسانه های ژاپن نوشته است که کمیته بین المللی المپیک و کمیته برگزاری المپیک توکیو در حال توافق برای برگزاری المپیک در تابستان ۲۰۲۱ هستند.

زمان برگزاری المپیک تابستانی ۲۰۲۰ توکیو هفته گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان به آینده موکول شد.

به نوشته رویترز احتمال این وجود دارد که مراسم افتتاحیه المپیک توکیو در ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۱ برگزار شده و در ۸ اوت نیز اختتامیه آن برگزار گردد./بی بی سی


کمیته بین‌المللی المپیک با تاخیر یک ساله المپیک ژاپن موافقت کرد

۱۳۹۹/۱/۵

نخست‌وزیر ژاپن اعلام کرد با «توماس باخ» رئیس کمیته بین‌المللی المپیک برای تعویق مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو به توافق رسیده است.

«آبه شینز» می‌گوید المپیک در تابستان ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد.

پیشتر نیز مسابقات جام ملت‌های اروپا و آمریکای جنوبی در پی شیوع کرونا، با تعویق یک ساله به سال ۲۰۲۱ موکول شده بود. /عصرایران


کمیته بین المللی المپیک تسلیم کرونا شد؛ توکیو ۲۰۲۰ به تعویق افتاد

۱۳۹۹/۱/۳

نشریه اسپانیایی آ.اس در خبری فوری از به تعویق افتادن بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد./ایرنا


امکان تعویق یک یا ۲ ساله المپیک توکیو

۱۳۹۸/۱۲/۲۰

یکی از اعضای کمیته برگزار کننده بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ به وال استریت ژورنال گفت: در صورتی که بازی‌های ۲۰۲۰ طبق برنامه ریزی پیش نرود، المپیک به دلیل شیوع ویروس کرونا به احتمال زیاد یک یا دو سال به تعویق می‌افتد.


المپیک توکیو ۲۰۲۰ برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۱۲/۱۳

سایت AS اسپانیا در خبری مدعی شد، کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد ویروس کرونا مانع از برگزاری بازی های ۲۰۲۰ توکیو نخواهد شد.


احتمال برگزاری بازی‌های المپیک بدون تماشاگر

۱۳۹۸/۱۲/۱۲

با وجود شیوع ویروس کرونا در جهان کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) اعلام کرد بازی‌های ۲۰۲۰ توکیو طبق برنامه تعیین شده برگزار می‌شود.


آبه: نمی‌گذاریم کرونا ویروس به المپیک آسیب بزند

۱۳۹۸/۱۱/۱۴

نخست‌وزیر ژاپن:

ما با همه افراد، از جمله کمیته بین‌المللی المپیک و سازمان بهداشت جهانی، ارتباط نزدیکی خواهیم داشت تا اقدامات لازم را انجام دهیم و جلوی تأثیرگذاری کروناویروس را در المپیک ۲۰۲۰ بگیریم.


حضور در المپیک ۲۰۲۰

۱۳۹۸/۷/۲

رییس کمیته ملی المپیک: پیش‌بینی می‌کنیم برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو حدود ۶۰ سهمیه کسب شود / البته این امکان وجود دارد این سهمیه حتی تا ۷۰ سهمیه نیز افزایش پیدا کند


المپیک ۲۰۲۰ با طعم برف

ژاپنی ها برای مقابله با شرایط گرم و آب هوایی در طول مسابقات المپیک سال آینده، از برف مصنوعی برای خنک نگه داشتن فضا استفاده خواهند کرد

المپیک 2020, اخبار المپیک 2020, زمان المپیک 2020, آخرین اخبار المپیک 2020, مسابقات المپیک 2020

بارش برف در المپیک ۲۰۲۰ / المپیک ۲۰۲۰, اخبار المپیک ۲۰۲۰, مسابقات المپیک ۲۰۲۰

به گزارش نایریکا به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ کمیته برگزاری توکیو ۲۰۲۰ برای مقابله با گرمای فزاینده در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ طی یک رویداد آزمایشی مسابقات کانو، برف‌های مصنوعی را تولید و آماده پخش خواهد کرد تا از گرمازدگی و ایجاد مشکلات ناشی از دمای هوای بالا برای تماشاچیان مستقر در جایگاه‌های غیرمسقف جلوگیری کند.

مسابقات آزمایشی کانو در سی فارست واتروی، محل برگزاری مسابقات قایقرانی مورخ ۱۲ تا ۱۵ سپتامبر برگزار خواهد شد و ماشین‌های تولید برف مصنوعی برای حضور در این رویداد از ۱۳ سپتامبر مستقر خواهند شد.

این ماشین‌ها با توان تولید ۲۷۰ کیلوگرم برف در مترمعکب در هر دقیقه، در جایگاه پخش موزیک محل برگزاری مسابقات کانو قرار می‌گیرند.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments