نمایشگاه بهاره ۹۹ و ۹۸ / آخرین اخبار / محل برگزاری / تاریخ / تهران، مصلی، ارم

اجتماعی 🔥 ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

نمایشگاه بهاره ۹۹ و ۹۸ / آخرین اخبار / محل برگزاری / تاریخ / تهران، مصلی، ارم

نمایشگاه بهاره ۹۹ و ۹۸ : در این مطلب از بخش اخبار اجتماعی وب سایت نایریکا به نمایشگاه بهاره ۹۹, نمایشگاه بهاره ۹۸, نمایشگاه بهاره تهران ۹۸, نمایشگاه بهاره تهران ۹۹, نمایشگاه بهاره مصلی ۹۸, نمایشگاه بهاره ارم ۹۸, زمان نمایشگاه بهاره ۹۹, نمایشگاه بهاره ارم ۹۹, نمایشگاه بهاره مصلی ۹۹, محل نمایشگاه بهاره تهران می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار نمایشگاه بهاره ۹۹ و ۹۸ به روز می شود.

با ما همراه باشید.

نمایشگاه بهاره 99, نمایشگاه بهاره ۹۸, نمایشگاه بهاره تهران ۹۸, نمایشگاه بهاره تهران 99, نمایشگاه بهاره مصلی ۹۸, نمایشگاه بهاره ارم ۹۸, زمان نمایشگاه بهاره 99, نمایشگاه بهاره ارم 99, نمایشگاه بهاره مصلی 99, محل نمایشگاه بهاره تهران

نمایشگاه بهاره ۹۹, نمایشگاه بهاره ۹۸, نمایشگاه بهاره تهران ۹۸, نمایشگاه بهاره تهران ۹۹, نمایشگاه بهاره مصلی ۹۸, نمایشگاه بهاره ارم ۹۸, زمان نمایشگاه بهاره ۹۹, نمایشگاه بهاره ارم ۹۹, نمایشگاه بهاره مصلی ۹۹, محل نمایشگاه بهاره تهران

آغاز به کار نمایشگاه بهاره به صورت مجازی از فردا

۱۳۹۸/۱۲/۲۰

رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور با اشاره به برگزاری مجازی “نمایشگاه بهاره” گفت: صنوف خرد می‌توانند با کمک فروشگاه‌های اینترنتی در طرح مجازی نمایشگاه بهاره، کالا‌های خود را به مردم عرضه کنند.

خبرگزاری فارس: غلامرضا حسن‌پور اهداف طرح جشنواره “نمایشگاه بهاره مجازی” را تشریح کرد و گفت: با توجه به اینکه در ایام پایانی سال در پی شیوع ویروس کرونا، ضربه اقتصادی شدیدی به کسب و کار‌ها وارد شد و از طرفی مردم از خرید شب عید بازماندند، طرح ملی جشنواره” نمایشگاه بهاره مجازی” در سراسر کشور به منظور ایجاد رونق در کسب و کار‌ها و خدمت به مردم شریف کشور با همکاری سازمان بسیج اصناف کشور، سازمان بسیج دانشجویی کشور، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان صدا و سیما، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اتحادیه کسب و کار‌های مجازی کشور و اتاق اصناف ایران اجرا خواهد شد.

وی افزود: در این طرح که از چهارشنبه این هفته تا پایان سال اجرا خواهد شد کسبه محترم جهت ارتباط با فروشگاه‌های اینترنتی و فروش کالا‌های خود از این طریق تشویق شده و بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در سراسر کشور با معرفی دانشجویان بسیجی و دیگر بسیجیان داوطلب کسبه محترم را به نحوه فروش اینترنتی آشنا نموده و در معرفی کالا‌های موجود در واحد صنفی به فروشگاه‌های اینترنتی یاری خواهند نمود.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در خصوص ضرورت اجرای این طرح گفت: شیوع ویروس کرونا، منجر به کاهش جدی فروش بسیاری از صنوف سنتی شده است. این صنوف مقادیر زیادی کالا را برای فروش نوروز تامین نموده بودند که در انبار‌ها و مغازه آن‌ها مانده است و لذا اغلب آن‌ها در بازپرداخت وجوه این کالا‌ها دچار مشکل جدی خواهند شد.

همچنین، فروش نوروزی یکی از منابع اصلی درآمد این صنوف در طول سال محسوب میشود و عمده هزینه‌های خود را از طریق فروش بازار عید جبران می‌نموده‌اند؛ لذا بیم آن میرود که تعداد زیادی از واحد‌های صنفی سنتی طی یک یا دو ماه آینده دچار ورشکستگی شوند که آثار بعدی آن در افزایش بیکاری، نارضایتی اجتماعی و … سنگین خواهد بود.

حسن پور اظهار داشت: برای کاهش خسارت‌های فراوان به کسبه محترم طرح “جشنواره بهاره مجازی” در یک همکاری ملی با مشارکت هماهنگ بخش حاکمیتی، خصوصی و مردمی تلاش موثری برای مقابله با آثار منفی اقتصادی شرایط فوق الذکر خواهد شد.

وی گفت: در طرح مذکور مقرر شده فروشگاه‌های اینترنتی زمینه معرفی صنوف خود را به مشتریان فراهم آورند. بدین ترتیب که صنوف خرد عرضه کننده انواع کالا می‌توانند کالا‌های خود را از طریق این فروشگاه‌های اینترنتی بدون پرداخت هیچ گونه وجهی، به مشتریان معرفی کرده و مراجعه کنندگان به این فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند علاوه بر خرید از فروشگاه مورد نظر خود اقدام به خرید کالا‌های معرفی شده صنوف مختلف توسط فروشگاه‌های اینترنتی کنند.

عضو هیأت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی افزود: در این طرح، همان نمایشگاه‌های بهاره که قرار بود به صورت عرضه مستقیم کالا در شهر‌های مختلف کشور و در چند نقطه از تهران برگزار شود، در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در تشریح بیشترطرح افزود: با توجه به اینکه بسیاری از اصناف سنتی آمادگی لازم برای تهیه عکس مناسب و کاتالوگ از کالاها، درج در فروشگاه اینترنتی، دریافت سفارش اینترنتی و به روز رسان موجودی در وبسایت را ندارند و آموزش آن‌ها در فرصت بسیار کم باقیمانده ممکن نیست، با رده‌های بسیج اصناف و بسیج دانشجویی هماهنگ شده است که ظرفیت خود را در اختیار این طرح ملی قرار دهند تا نیاز واحد‌های صنفی در مهارت کار با اینترنت و فروش اینترنتی را پشتیبانی نمایند.

وی افزود:‌مردم می‌توانند با مراجعه به آدرس http://bahar۹۹.ir در طرح جشنواره نمایشگاه بهاره مجازی شرکت و از این شرکت خرید‌های خود را انجام دهند.


لغو برگزاری نمایشگاه‌ های بهاره در سراسر کشور به علت کرونا

۱۳۹۸/۱۲/۵

رئیس اتاق اصناف ایران در نامه‌ای به روسای اتاق‌های اصناف مراکز استان‌ها لغو برگزاری نمایشگاه‌های فصلی و بهاره را به علت جلوگیری از شیوع کرونا اعلام کرد.


برگزاری نمایشگاه های عرضه مستقیم کالای بهاره در ۷ نقطه تهران

۱۳۹۸/۱۱/۱۹

معاون سازمان صمت تهران:

نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا ویژه بهاره امسال در ۷ نقطه تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه‌ها در بوستان ولایت، پارک ارم، بوستان گفت‌وگو، حکیمه، شهرآفتاب، فرهنگسرای خاوران و مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

این نمایشگاه‌ها به مدت ۱۰ روز از تاریخ ۶ لغایت ۱۶ اسفند ماه برپا می شود.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments