مقابله با مالخران و صنوف متخلف در کشور/پلمب واحدهای صنفی متخلف

اجتماعی 🔥 ۳۱ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

مقابله با مالخران و صنوف متخلف در کشور/پلمب واحدهای صنفی متخلف

جانشین پلیس آگاهی ناجا از اجرای مرحله اول طرح عملیاتی مقابله با مالخران اموال مسروقه خبر داد.
مقابله با مالخران و صنوف متخلف در کشور/پلمب واحدهای صنفی متخلف

به گزارش ایسنا، سرهنگ فرامرز به گذر اظهار کرد: به منظور واپایش صنوف عرضه کننده اموال دسته دوم و افزایش کشفیات سرقت، طرح عملیاتی مقابله با مالخران با همکاری پلیسهای اطلاعات و امنیت عمومی و پیشگیری ناجا به مدت دو روز در سراسر کشور به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در همین رابطه، ۱۲۱۵ واحد صنفی مورد بازدید قرار گرفته که از این تعداد، ۱۷ واحد صنفی متخلف با هماهنگی قضائی پلمب و تعدادی مالخر و سارق سابقه دار نیز شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به این که در این طرح۵۵۴ قلم انواع کالاهای مسروقه کشف و ضبط شد، تصریح کرد: پلیس آگاهی ناجا همچنان طرح عملیاتی مقابله با مالخران اموال مسروقه را در فواصل مختلف دنبال تا خرید و فروش این نوع از اموال از رونق افتاده و هزینههای ارتکاب جرم نیز برای سارقان افزایش پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، جانشین پلیس آگاهی ناجا همچنین از صنوف و فروشندگانی که با رعایت قوانین و مقررات، نسبت به خرید و فروش کالاهای دست دوم اقدام می کنند، قدردانی و از شهروندان خواست هنگام خرید کالاهای مشکوک، دقت لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام

منبع

همچنین بخوانید:  لزوم انتقال پادگان‌ها از منطقه ۱۳ شهرداری تهران
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments