مرتضی کهنسال مدعی طب اسلامی و شاگرد تبریزیان آزاد شد؟ / آخرین اخبار

اجتماعی 🔥 ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۳ دیدگاه

مرتضی کهنسال مدعی طب اسلامی و شاگرد تبریزیان آزاد شد؟

مرتضی کهنسال مدعی طب اسلامی و شاگرد تبریزیان: در این مطلب از بخش اخبار اجتماعی وب سایت نایریکا به بازداشت مرتضی کهنسال مدعی طب اسلامی, آزادی مرتضی کهنسال می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار مربوط به مرتضی کهنسال به روز می شود.

با ما همراه باشید.

مرتضی کهنسال, روحانی مدعی طب اسلامی, شاگرد تبریزیان

مرتضی کهنسال, روحانی مدعی طب اسلامی, شاگرد تبریزیان / مرتضی کهنسال بازداشت شد

مرتضی کهنسال، روحانیِ خبرساز آزاد شد؟

۱۳۹۹/۱/۱۷

مرتضی کهنسال، مدعی طب اسلامی، که به دنبال شکایات متعدد بخاطر دخالت در امور پزشکی، جمعه ۱۵ فروردین۹۸ بازداشت شده بود، شب گذشته و در کمتر از ۴۸ ساعت آزاد شده است.

کانال پزشکان طرح نوشت: مرتضی کهنسال، مدعی طب اسلامی، که به دنبال شکایات متعدد بخاطر دخالت در امور پزشکی، جمعه ۱۵ فروردین۹۸ بازداشت شده بود، شب گذشته و در کمتر از ۴۸ ساعت آزاد شده است.

مدعی طب اسلامی آزاد شد؟

این در حالیست که وی چندین شاکی حقیقی و حقوقی دارد.

وی در آخرین اقدام خطرساز خود ۱ فروردین۹۹ وارد بیمارستان بهشتی انزلی شده، و بدون دستکش و ماسک بر بالین بیماران رفته و ماده ای را به دهان و بینی آنها مالیده بود که در نهایت منجر به فوت یک بیمار جوان شده بود. / برترین ها


صحبت‌ های مرتضی کهنسال قبل از بازداشت

۱۳۹۹/۱/۱۵

مرتضی کهنسال روحانی مدعی طب اسلامی و شاگرد عباس تبریزیان میگوید بعد از ۱۴ روز قرنطینه، اکنون خود را به دادگاه ویژه روحانیت معرفی کرده!

برخی منابع خبری هم خبر بازداشت او را منتشر کرده اند.

برترین‌ها: مرتضی کهنسال، روحانی مدعی طب اسلامی قبل از بازداشت گفت: ما آتش به اختیار رهبری هستیم!

همچنین بخوانید:  جمعیت ایران / آخرین اخبار: نرخ رشد جمعیت ایران / متوسط طول عمر و امید به زندگی

مرتضی کهنسال می‌گوید به توصیه‌ی دوستان ۱۴روز بعد از حضور در بیمارستان کرونایی‌ها خود را قرنطینه کرده که کرونا نگیرد؛ اکنون خود را به دادگاه ویژه روحانیت معرفی کرده است!

کسی که مدعیست داروی امام کاظم مخصوص درمان کروناست، حالا ۱۴روز خودش را قرنطینه کرده است!

روحانی مدعی طب اسلامی بازداشت شد

مرتضی کهنسال روحانی مدعی طب اسلامی با حکم دادگاه ویژه روحانیت در لنگرود بازداشت شد.

وی در اقدامی عجیب با ورود به بخش‌های مختلف بیمارستانی در گیلان ضمن به سخره گرفتن توصیه‌ها و دستورات پزشکی از خود فیلم‌هایی گرفته بود که نشان می‌داد مشغول مداوای بیماران مبتلا به ویروس کرونا است./ ایرنا


واکنش دفتر تبریزیان به صدور حکم جلب برای مرتضی کهنسال

۱۳۹۹/۱/۵

دفتر تبریزیان در بیانیه‌ای مدعی شد:

متاسفانه با خبر شدیم که یکی از بیمارانی که این فعال طب اسلامی ملاقات کرده و کمی گلاب محمدی جهت کاهش استرس و اضطراب ناشی از ترس ایجاد شده توسط پزشکان از ویروس کرونا به او دادند، فوت نمودند.

جناب آقای کهنسال هیچ دخالت درمانی برای این افراد انجام نداده و هیچ داروی خاصی برای بیماران تجویز نکرده اند، صرفا جهت کاهش اضطراب و استرس بیماران به آن‌ها مقداری گلاب جهت بوییدن دادند که در تحقیقات متعدد موثر در کاهش استرس و اضطراب است


حکم جلب فرد متخلف مدعی طب اسلامی از سوی دادگستری گیلان صادر شد

۱۳۹۹/۱/۴

در پی مرگ یکی از بیماران عیادت شده توسط یک فرد معمم مدعی طب اسلامی که با ادعای درمان بیماران کرونایی وارد بخش قرنطینه بیمارستان انزلی شده و بدون رعایت مسائل بهداشتی صورت بیماران را با عطر آغشته کرده بود، حکم جلب این فرد متخلف از سوی مقام قضایی استان گیلان صادر شد.

همچنین بخوانید:  اربعین ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ / آخرین اخبار: پیش‌بینی تردد ۵ میلیون زائر در اربعین

دادستان انزلی گفت: این فرد متخلف با وجود ممنوع الملاقات بودن بیماران کرونایی، با همکاری فردی که به طور موقت در آن مجموعه در زمینه تیمم افراد فوت شده همکاری داشت با استفاده از غفلت ماموران حراست بیمارستان وارد بخش شده و بر بالین بیماران حاضر و از اقدام خلاف اصول بهداشتی خود مبنی بر آغشته کردن صورت بیماران با محلولی فیلم تهیه کرده بود.

دادستان انزلی با اشاره به تاکید رییس کل دادگستری استان مبنی بر برخورد سریع و قانونی با شخص متخلف افزود: نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه انزلی نیز برخورد قاطع با افرادی که خارج از ضابطه عمل می کنند را خواستار شدند./ ایرنا


روحانی بیمارستان انزلی از عوامل اعزامی سازمان تبلیغات نبوده است

۱۳۹۹/۱/۳

حجت الاسلام سعید مهدوی مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان تأکید کرد: روحانی مراجعه کننده به بیمارستان انزلی از عوامل اعزامی سازمان تبلیغات نبوده است.

فرد روحانی که به بیمارستان انزلی مراجعه کرده از شاگردان «عباس تبریزیان» مدعی طب اسلامی است.


واکنش تند سازمان نظام پزشکی کشور به حضور مدعیان «طب اسلامی» بر بالین بیماران مبتلا به کرونا: «مصداق بارز تشویش اذهان عمومی چیست؟»

۱۳۹۹/۱/۲

با انتشار ویدیوهایی مبنی بر اقدام مدعیان طب اسلامی برای مداوای بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان، این نهاد پزشکی در کانال اطلاع‌رسانی خود نوشت:

«این شخص به اعتبار لباس خود وارد بیمارستان شده، بر بالین بیماران مظلوم حاضر شده و خلاف‌های شبه تبریزیان خود را به سبک زیر رقم زده است و کسی هم جلو او را نگرفته‌است:

بدون حفاظت شخصی وارد شده و طبیعتاً شانس گرفتاری خود را بالا برده‌است و چه بسا الان ناقل است و در سطح جامعه در حال تردد است.

همچنین بخوانید:  محمدعلی نجفی و قتل میترا استاد / آخرین اخبار : پشت پرده رضایت خانواده میترا استاد

با انگشت غیربهداشتی خود در ظرفی می‌زند که شاید با همین انگشت به صدها نفر دیگر هم زده‌است. سپس همین انگشت را دور لب و بینی بیمار بی‌دفاع کشیده، همین انگشت پر از عفونت را مجدداً به اطراف دهان و بینی بیمار مظلوم دیگر می‌کشد و لابد دیگران را هم!

از این حرکت غیر اصولی خویش فیلم می‌گیرد و در شبکه‌های اجتماعی توزیع می‌کند تا تظاهر کند همه پزشکان و مسئولین اشتباه می‌کنند و ایشان با طب خودساخته اسلامی مسئول مداوای بیماران کرونایی است!
مصداق بارز تشویش اذهان عمومی چیست؟»./ایسنا

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
3 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین پرطرفدارترین
Inline Feedbacks
View all comments
سالم
فروردین ۱۹, ۱۳۹۹ ۶:۲۵ ق.ظ

اولا استاد کهنسال به دعوت خانم چنگیز به بیمارستان رفتند نه سر خود
دوما علت فوت اون بیمار، عطر استاد کهنسال نبود!
لطفا جانب انصاف را رعایت کنید.

سام
مهر ۱۳, ۱۳۹۹ ۸:۳۶ ق.ظ
Reply to  سالم

اگر یک شخص غریبه با یکی از عزیزان شما اینکار را میکرد چه برخوردی میکردید؟!

سام
مهر ۱۳, ۱۳۹۹ ۸:۳۴ ق.ظ

انصافا اگر یک شهروند معمولی بر سر بالین یکی از مسئولین مبتلا میرفت و دست به چنین کاری میکرد چه برخوردی با او میشد ؟! یکی از بیماران که جوانی اهل انزلی که قرار بود فردای آنروز مرخص شود بخاطر ایست تنفسی فوت کرد! خواهشا با چنین افرادی بشدت برخورد شود.