زیرگذر استاد معین : افتتاح / هزینه احداث / اعتراض اهالی محله طرشت

اجتماعی 🔥 , استان تهران , حمل و نقل و راه ها 🔥 ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

زیرگذر استاد معین : افتتاح / هزینه احداث / اعتراض اهالی محله طرشت

زیرگذر استاد معین: در این مطلب از بخش اخبار اجتماعی وب سایت نایریکا به زیرگذر استاد معین و آخرین اخبار مربوط به آن شامل افتتاح، هزینه احداث و اعتراض اهالی محله طرشت نسبت به یکطرفه بودن آن می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار مربوط به زیرگذر استادمعین به روز می شود.

با ما همراه باشید.

زیرگذر استاد معین و آخرین اخبار مربوط به آن شامل افتتاح، هزینه احداث و اعتراض اهالی محله طرشت نسبت به یکطرفه بودن آن

زیرگذر استاد معین و آخرین اخبار مربوط به آن شامل افتتاح، هزینه احداث و اعتراض اهالی محله طرشت نسبت به یکطرفه بودن آن

حناچی، پس از حواشی افتتاح ناقص زیرگذر استاد معین، شهردار منطقه ۹ را برکنار کرد

۱۳۹۸/۱۱/۱۶

مراسم افتتاح زیرگذر استادمعین صبح دیروز با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران برگزار شد

مراسم افتتاح این پروژه امروز با حواشی و اعتراضات اهالی منطقه استادمعین تهران روبه‌رو بود و اهالی نسبت به افتتاح این پروژه معترض بودند؛ برخی از اهالی منطقه اعلام کردند: سال‌ها در حین اجرای این پروژه با مشکلات بسیاری روبه‌رو بوده‌ایم و قرار بود از شمال به جنوب این زیرگذر استفاده شود که مطلع شدیم در افتتاح امروز صرفاً دسترسی شمال به جنوب آن نهایی شده است!


افتتاح زیرگذر استاد معین پس از سه سال وقفه

۱۳۹۸/۱۱/۱۴

زیرگذر استاد معین پس از سه سال وقفه، امروز در حالی توسط شهرداری تهران افتتاح شد که تعدادی از شهروندان نسبت به افتتاح یکطرفه آن اعتراض کردند. /ایسنا


اعتراض اهالی محله طرشت به یکطرفه شدن زیرگذر استاد معین تهران

۱۳۹۸/۱۱/۱۴

این زیرگذر سرانجام بعد از ۵ سال امروز به بهره برداری رسید تا طرشت در شمال و استادمعین در جنوب خیابان آزادی را به یکدیگر متصل کند اما با اعلام مسئولان راهور و شهرداری این زیرگذر یکطرفه خواهد بود! که مورد اعتراض ساکنین منطقه قرار گرفت./باشگاه خبرنگاران

همچنین بخوانید:  ارائه کارت پایان خدمت طی ۱۵ روز

صبح امروز با حضور حناچی شهردار تهران و محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران و جمعی از اعضای شورا و مدیران شهری زیرگذر استاد معین به بهره برداری رسید، این در حالیست که قرار بود امروز ساعت ۱۰ صبح افتتاح صورت گیرد، اما با تجمع و اعتراض شماری از اهالی منطقه، مراسم افتتاح با وقفه روبرو شد.

این زیر گذر از شمال به جنوب از سمت طرشت به استاد معین به صورت یکطرفه به بهره برداری رسیده که این موضوع سبب اعتراض جمعی از اهالی منطقه و درخواست بازگشایی این زیرگذر به صورت دو طرفه را دارند.

نقشه زیرگذر استاد معین

نقشه زیرگذر استاد معین

یکی از معترضین خطاب به حناچی گفت: پنج سال است که خاک این پروژه را خورده ایم و حالا باید تنها دود آن را بخوریم و از آن نتوانیم استفاده کنیم.

شهردار تهران در پاسخ به وی گفت:‌ اگر این زیرگذر دوطرفه باشد به شریان اصلی تبدیل می شود و برای خود شما ساکنان مشکل آفرین می شود.

در نهایت پس از افتتاح پروژه، افراد معترض برای برگزاری جسله و نشست به ساختمان شهرداری منطقه ٩ هدایت شدند و شهردار تهران نیز در این جلسه حضور یافت تا با آنها گفت‌وگو کند.

براساس مطلب مندرج در سایت معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مطالعات اجرایی این پروژه از مردادماه سال ۹۳ آغاز و کلنگ آن توسط قالیباف شهردار وقت در سال ۹۵ به زمین زده و به دلیل مشکلات مالی پروژه متوقف مانده بود که با دستور حناچی شهردار تهران پس از ۳ سال وقفه این پروژه از ابتدای امسال مجدد فعال و امروز افتتاح شد. / عصر ایران

همچنین بخوانید:  گوشت های برزیلی وارداتی : آخرین اخبار مربوط به رسیدگی به پرونده گوشت های برزیلی

احداث زیرگذر استاد معین با هزینه ۶۵ میلیارد تومان

۱۳۹۸/۱۱/۱۴

معاون شهردار تهران:

برای احداث زیرگذر خیابان استاد معین ۶۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

۵۱ میلیارد تومان آن برای بخش عمرانی و مابقی برای رفع معارضین تاسیسات شهری بوده است.

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments