تاکید پلیس بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در ایام سفر 

استان مازندران ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تاکید پلیس بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در ایام سفر

فرمانده انتظامی مازندران از تاکید پلیس بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در ایام سفر خبر داد و گفت: پلیس برای برقراری نظم و امنیت ترافیکی، انتظامی و امنیتی در تعطیلات عید سعید فطر در سطح استان آمادگی کامل دارد.
تاکید پلیس بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در ایام سفر 

ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی مازندران از تاکید پلیس بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در ایام سفر خبر داد و گفت: پلیس برای برقراری نظم و امنیت ترافیکی، انتظامی و امنیتی در تعطیلات عید سعید فطر در سطح استان آمادگی کامل دارد.

سردار مرتضی میرزایی ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمان و مهمانان ماه خدا اظهار کرد: در ماه رمضان درهای رحمت خداوند گشوده شد.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در زمان سفر به استان مازندران از سوی هموطنان و شهروندان تصریح کرد: اجرای طرح‌های امنیتی، انتظامی، ترافیکی و اجتماعی در طرح‌های چهارگانه جاده، شهر، جنگل و دریا در ایام تعطیلات پیش‌رو و تعطیلات تابستان از اولویت برنامه پلیس در سال جاری است.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به افزایش حجم تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان به ویژه سه محور اصلی”هراز، کندوان و سوادکوه” از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در این محورها تا روز شنبه ۱۰ خردادماه خبر داد.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار میرزایی به رانندگان وسایل نقلیه و مسافرانی که استان مازندران را مقصد سفر خود انتخاب کرده‌اند، توصیه کرد: با توجه به افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی و محورهای بین شهری به ویژه در شهرستان‌های توریستی استان با صبر و حوصله بیشتری رانندگی و از شتاب‌زدگی و عجله در رانندگی جدا خودداری کنند.

وی به شهروندان توصیه کرد: قبل از سفر برای پیشگیری از سرقت منزل، نکات ایمنی، حفاظتی و مراقبتی را رعایت کنند.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به برخی محدودیت‌ها در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم ارائه خدمات از سوی مراکز پذیرایی و اقامتی بین راهی بر پیش بینی غذا و آذوقه مورد نیاز تاکید کرد و افزود: در صورت عدم پیش‌بینی غذا و ضرورت استفاده از این مراکز از حضور در واحدهای پذیرایی فاقد مجوز فعالیت خودداری کنند.

سردار میرزایی با اشاره به افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی به رانندگان وسایل نقلیه و مسافران توصیه کرد: قبل از سفر از طریق رسانه‌های دیداری و شنیداری به ویژه صدا و سیما از وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و محدودیت‌های ترافیکی اطلاع حاصل کرده و سفر خود را مدیریت کنند.

وی به توصیه‌های مسئولان بهداشتی و ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا در خصوص تعطیلات پیش رو اشاره کرد و گفت: مسافران در زمان حضور در پارک‌ها، بوستان‌ها و سواحل دریا نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی اقدام کنند و توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرید.

فرمانده انتظامی مازندران به بروز برخی ناهنجاری‌های اجتماعی، اخلاقی و جرایم به ویژه سرقت در این ایام با توجه به افزایش حجم سفرها اشاره و به شهروندان و مسافران توصیه کرد: در زمان سفر همواره مراقب وسایل شخصی و با ارزش خود باشند و با رعایت نکات ایمنی بسترهای بروز جرم را کاهش و پلیس را در پیشگیری ومقابله با جرایم یاری کنند و در صورت بروز هرگونه مشکلات انتظامی و ترافیکی مراتب را سریعاً به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments