واکنش‌ مشاور روحانی به مزاحمت جنگنده‌های آمریکایی برای هواپیمای مسافربری ایرانی

سیاسی 🔥 ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

واکنش‌ مشاور روحانی به مزاحمت جنگنده‌های آمریکایی برای هواپیمای مسافربری ایرانی

مشاور رئیس جمهوری نسبت به اقدام شب گذشته جنگنده‌های آمریکایی در ایجاد مزاحمت برای هواپیمای مسافربری ایرانی مسیر تهران-بیروت در آسمان سوریه واکنش نشان داد.
واکنش‌ مشاور روحانی به مزاحمت جنگنده‌های آمریکایی برای هواپیمای مسافربری ایرانی

به گزارش ایسنا، حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر در این باره نوشت:

«‏کسی که جان رهبرانش را دوست دارد، با جان مسافران ما بازی نمی‌کند.»

به گزارش ایسنا، شامگاه پنجشنبه پرواز شماره ۱۱۵۲ هواپیمایی ماهان از تهران به بیروت به دلیل حرکت خطرناک و تهدیدآمیز یک یا چند جنگنده با مشکل مواجه شد و برخی مسافران این پرواز به دلیل رفتار خارج از قانون این جنگنده‌ها آسیب دیدند.

مسئولان آمریکایی ۵ ساعت پس از این اقدام تایید کردند که جنگنده‌ای که در مسیر پرواز هواپیمای ماهان از تهران به لبنان ایجاد مزاحمت کرده بود، آمریکایی بوده است.

برخی از مسافران این پرواز در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده، می‌گویند که به دلیل حرکت خطرناک و تهدید آمیز این جنگنده‌ها، خلبان هواپیمای ماهان مجبور به کاهش شدید ارتفاع شده و به همین دلیل برخی از آن‌ها آسیب دیدند.

دقایقی پس از این اتفاق، سخنگوی وزارت امور خارجه در رابطه با حادثه امشب برای هواپیمای ماهان که عازم بیروت بود اظهار کرد: جزئیات این حادثه در دست بررسی است و پس از تکمیل اطلاعات اقدامات لازم سیاسی و حقوقی به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام

منبع

همچنین بخوانید:  معاون دفتر روحانی: «ائتلاف برای زندگی» راهی برای تقابل با تحریم است
برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments