نوروزی: مخالفت با پروتکل‌های بهداشتی خلاف شرع است

سیاسی 🔥 ۲۴ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

نوروزی: مخالفت با پروتکل‌های بهداشتی خلاف شرع است

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد: ولی فقیه  بر رعایت این پروتکل ها تاکید دارند پس رعایت آن حکم حکومتی دارد و امری شرعی است و مخالفت با آن خلاف شرع است.
نوروزی: مخالفت با پروتکل‌های بهداشتی خلاف شرع است
حجت الاسلام حسن نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک از سوی مردم گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری به عنوان ولی فقیه بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی یعنی این امر هم حکم حکومتی دارد و هم شرعی، چرا که ولی فقیه هم حاکم شرع و هم رییس حکومت هستند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان با بیان اینکه پس فردی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کند عملی خلاف شرع انجام داده است، عنوان کرد: در حقیقت حکومت هایی که شرع نداشته یا شرع را در سیاست دخیل نمی دانند برای عبور از این شرایط از پلیس، بازداشت و مواخذه استفاده می کنند.

نوروزی در پایان گفت: اما در کشور ما که شرع نقشی اساسی در حکومت دارد و رهبر کشور، یعنی مجتهد عادل بر این مسئله تاکید دارند، رعایت این پروتکل ها و نکات بهداشتی، حکم حکومتی دارد و امری شرعی است پس مخالفت با آن خلاف شرع است.
منبع

همچنین بخوانید:  اعضای هیئت رئیسه فراکسیون طب سنتی انتخاب شدند
برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments