نابودی رژیم اشغالگر قدس با وحدت مسلمین جهان به زودی زود محقق می شود

سیاسی 🔥 ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

نابودی رژیم اشغالگر قدس با وحدت مسلمین جهان به زودی زود محقق می شود

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به روز جهانی قدس، گفت: روز قدس، روز مبارزه با استکبار جهانی را گرامی می داریم و ان شاءالله هرچه زودتر شاهد نابودی رژیم اشغالگر قدس باشیم که این مهم با وحدت مسلمین جهان به زودی زود محقق می شود.
نابودی رژیم اشغالگر قدس با وحدت مسلمین جهان به زودی زود محقق می شود

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به روز جهانی قدس، گفت: روز قدس، روز مبارزه با استکبار جهانی را گرامی می داریم و ان شاءالله هرچه زودتر شاهد نابودی رژیم اشغالگر قدس باشیم که این مهم با وحدت مسلمین جهان به زودی زود محقق می شود.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در نشست صمیمانه‌ای که پیش از ظهر امروز با خانواده شهید “مجید بارانی” داشت اظهار کرد: یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم نظم و امنیت کشور به ویژه سپهبد شهید “حاج قاسم سلیمانی” را گرامی می داریم و بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) درود و رحمت می‌فرستیم و برای مقام عظمای ولایت فرماندهی معزز کل قوا، آرزوی طول عمر توام با سلامتی داریم.

وی ضمن خیرمقدم به خانواده شهید بارانی، افزود: شهادت، این همکار عزیز، مجاهد خستگی ناپذیر که عمر خویش را در مسیر خدمت صادقانه به کار گرفت و ۱۶ سال هم به عنوان جانباز صددرصد و شهید زنده در بستر بیماری بودند را تبریک و تسلیت عرض می کنم؛ تسلیت از این باب که چنین همکار بزرگوار و مجاهدی را از دست داده ایم و تبریک به خاطر اینکه شهادت اجر و ثواب ایثارگرهایش بود.

فرمانده ناجا گفت: شهادت، اجر و ثواب بزرگی است که خداوند به بندگان خاص خود عطا و عنایت می کند و همه بزرگان، فرماندهان و دلسوزان نظام و انقلاب که مسیر خدمت واقعی به مردم را پیش گرفته اند در سر و دل آرزوی شهادت دارند و مصداق بارز این بزرگان، شهید “حاج قاسم سلیمانی” است که ۴۰ سال از عمر بابرکت خویش را صادقانه و خالصانه صرف خدمت به مردم، نظام و انقلاب کرد و همیشه نیز آرزوی شهادت در سر داشت و به حق به اجر واقعی مجاهدت هایش یعنی شهادت رسید.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه فرهنگ و باب شهادت در نیروی انتظامی باز است، ادامه داد: ان شاء الله بتوانیم راه امام راحل و شهدا را ادامه دهیم و شرمنده شان نباشیم؛ در عین حال لیاقت سربازی ولایت و خدمتگزاری به مردم را به درستی ایفاء کنیم.

سردار اشتری با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش مان را مدیون همه شهدا هستیم، اظهار کرد: شهدا، سرمایه عظیم خود یعنی جانشان را برای عزت و اقتدار کشور در طبق اخلاص تقدیم کردند و کمترین وظیفه ما ادامه دادن راه آن‌ها است.

وی ادامه داد: شهید “مجید بارانی” در سال ۱۳۸۳ طی درگیری با اشرار در استان سیستان و بلوچستان و مجروح جانباز شدند و طی سال های اخیر زندگی نباتی داشتند.

سردار اشتری گفت: بنده طی سفر سال گذشته به استان سیستان و بلوچستان، توفیق زیارت و عیادت از این شهید زنده را داشتم و با خانواده این عزیز دیدار و گفت و گو کردم و این مهم را برای زندگی خودم برکت و عنایت خداوند می دانم.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید براینکه ان شاء الله ما هرگز شرمنده شهدا و خانواده هایشان نباشیم، ادامه داد: بنده از نزدیک شاهد ایثارگری های بی چشمداشت و بی منت خانواده این شهید بزرگوار بودم و ان شاء الله خداوند اجر و پاداش ۱۶ سال پرستاری و مراقبت از این شهید زنده را نصیب همسر شهید و فرزندان شان کند.

سردار اشتری تاکید کرد: شهید بارانی و همه شهدای اسلام و انقلاب افتخار ملی، جهان اسلام و نیروهای مسلح به ویژه ناجا هستند؛ شهدا قهرمانان فراموش نشدنی ما خواهند بود.

وی تاکید کرد: تعظیم و ادای احترام در مقابل مقام شامخ شهدا و خانواده هایشان کمترین ادای دین مان است و ان شاء الله شهدای برزگوار در دنیا و آخرت دست همه ما را بگیرند.

وی اظهار کرد: از صمیم قلب می گویم که ان شاء الله پایان راهم به شهادت ختم شود و عاقبت خیر شوم.

فرمانده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت های نیروی انتظامی تصریح کرد: ناجا یک سازمان عظیم و خدمتگزار است که نیروهایش به صورت شبانه روز در حال مجاهدت  و خدمت به مردم هستند.

سردار اشتری افزود: بسیاری از مردم این تصور را دارند که ممکن است ما فقط در مرزها و ماموریت های مقابله با قاچاقچیان در لبه مرزی کشور شهید دهیم ، این در حالی است که باید بگویم همکارانم در اقصی نقاط کشور از نقطه صفر مرزی تا دل شهرها و روستاها حضور دارند و برای انجام وظیفه صادقانه تا پای جان هم پیش می روند .

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به ایثارگری های سبزپوشان ناجا، عنوان کرد: دو روز قبل، در شهرک قدس تهران یکی از همکاران عزیز ما طی درگیری با سارقان مسلح به شهادت رسید؛ در واقع می خواهم بگویم ما در همین کوچه بازارهای نزدیک مان نیز برای امنیت و آرامش مردم، شهید می دهیم در حالی که چه بسا کمتر کسی از این جانفشانی ها مطلع باشد.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: افتخار ما این است که خدمتگزار صدیق مردم باشیم و در این راه مصداق تعبیر مقام معظم رهبری  چون یک مجاهد فی سبیل الله، خدمتگزاری و تلاش کنیم.

وی اضافه کرد: لازم می دانم از همه همکاران عزیزم که انصافاً در تمام ایام سال در حال انجام و اجرای ماموریت ها هستند و مجاهدانه تلاش می کنند، تشکر و قدردانی کنم.

سردار اشتری با اشاره به شرایط خاص جامعه و شیوع ویروس کرونا، ادامه داد: همکارانم در این ایام نیز خدمتگزاری به مردم را تعطیل نکردند و شاهد جانفشانی هایشان بودیم؛ ان شاء الله اجر و پاداش واقعی تلاش هایشان را از خداوند متعال دریافت کنند.

وی با بیان اینکه بدون حمایت، پشتیبانی و ایثارگری خانواده های کارکنان ناجا، امکان پیشبرد اهداف سازمانی نیست، اشاره کرد: خانواده بزرگوار شهید بارانی مصداق بارزی از خانواده هایی است که نام بردم؛ خانواده نیروهای مسلح همه این گونه هستند و می دانند که عزیزان شان در مسیر خدمتگزاری به مردم گام گذاشته اند و این تعهد انقلابی و دینی نسبت به کشور و نظام تعطیل بردار نیست.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سالانه بیش از ۷۰ میلیون خدمات به مردم ارائه می دهیم، عنوان کرد: اینها صرفاٌ نمونه ای از تلاش آحاد سبزپوشان ناجا است و چه بسا در مواقع و شرایط مختلف، نیروهای پلیس خدماتی به مردم ارائه می دهند که در هیچ آمار و گزارشی ثبت نمی شود.

وی با بیان اینکه مردم به پلیس علاقمند هستند، ادامه داد: امروز نیروی انتظامی جایگاه خوبی میان مردم دارد و اعتماد آنها برای پلیس بالاترین اعتبار و سرمایه است.

سردار اشتری اشاره کرد: قطعاٌ حسن اعتماد مردم به پلیس ریشه در جانفشانی و ایثارگری همه شهدای ناجا دارد چراکه مردم همواره ثابت کرده اند که قدردان خادمان خود و خانواده شهدا هستند.

وی گفت: توفیق خدمت به مردم را قدر دانسته و وظیفه خود می دانیم که هر روز خدمات بهتری ارائه کنیم، چراکه بنده معتقدم این مردم شایسته دریافت بهترین خدمات هستند.

فرمانده نیروی انتظامی اظهار کرد: بنده به نمایندگی از خانواده بزرگ ناجا از جانفشانی های شما خانواده عزیز شهید قدردانی می کنم و ان شاء الله دعای خیر شهید بارانی، همه شهدا و خانواده هایشان بدرقه راه ما باشد.

همسر شهید بارانی: نیروی انتظامی در تمام این سال ها ما را تنها نگذاشت.

گفتنی است، در این نشست صمیمانه همسر شهید بارانی با بیان اینکه نیروی انتظامی در تمام این سال ها در کنار ما بود و ما را تنها نگذاشت، ادامه داد: خداوند اجر و توفیق شهدا را به سردار اشتری و همکارانش بدهد.

دختر شهید: سردار اشتری مثل پدر در کنار ما بود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در ادامه، “یوکابد بارانی” دختر شهید بزرگوار، ادامه داد: سردار اشتری همچون یک پدر در کنار ما بودند و طی این روزها، نگذاشتند جای خالی پد را حس کنیم؛ من نیز شهادت پدرم را به همکارانش تبریک و تسلیت می گویم.

شایان ذکر است، سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس، هدیه ویژه فرمانده ناجا به خانواده شهید بود.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments