واکنش معصومه ابتکار به تخریب مولاوردی

سیاسی 🔥 ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

واکنش معصومه ابتکار به تخریب مولاوردی

واکنش معصومه ابتکار به تخریب مولاوردی / در این مطلب از بخش اخبار سیاسی در وب سایت نایریکا به نقل از برترین ها با ما همراه باشید. معاون رییس جمهور گفت: بارها و بارها مولاوردی مورد تهمت قرار گرفته و بر علیه او داستان سازی هایی صورت گرفته است و گاه از شدت نداشتن موضوع با دروغ و تهمت های غیرقابل باور پرونده سازی کردند.

معصومه ابتکار, واکنش معصومه ابتکار به تخریب مولاوردی

معصومه ابتکار, واکنش معصومه ابتکار به تخریب مولاوردی

خبرگزاری برنا: معاون رییس جمهور گفت: بارها و بارها مولاوردی مورد تهمت قرار گرفته و بر علیه او داستان سازی هایی صورت گرفته است و گاه از شدت نداشتن موضوع با دروغ و تهمت های غیرقابل باور پرونده سازی کردند.

واکنش معصومه ابتکار به تخریب مولاوردی:

این افراد دغدغه شان، مطالبات سیاسی است نه مطالبات زنان و خانواده و قص شان انتقام جویی است. می خواهند انتقام سال ۹۲ و۹۶ را از افرادی مثل مولاوردی و اعضای دولت بگیرند.

مولاوردی را از خود نمی دانند و او را تخریب می کنند چرا در مورد مشابه اظهارات آقای مداح رفع رجوع شد.

نیاید رقیب خود را با بهتان از میدان به در کرد،چرا به رییسی نامه نوشتند؟ در مورد یک مطلب اشتباه که بعد هم‌ عذر خواهی شده؟

متاسفانه مدتهاست که بد اخلاقی در جامعه رواج پیدا کرده که هدف آنها تخریب افراد خاص است. جالب است که اینها با معاندین و افراد خارج از کشور هم صدا می شوند.

هدف این ها مشخص و یکی است و می خواهند چهره انقلاب و چهره هایی که مردم به آنها امید دارند را تخریب کنند تا مورد اعتماد نباشند.

هم صدایی جریان خاص در داخل با معاندین منجر شده که مردم بی اعتمادتر شوند.

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments