لزوم بررسی مشکلات شهرستان‌های استان تهران با همفکری نمایندگان مجلس

سیاسی 🔥 ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

لزوم بررسی مشکلات شهرستان‌های استان تهران با همفکری نمایندگان مجلس

استاندار تهران بر لزوم همفکری و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی با نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات تاکید کرد.
لزوم بررسی مشکلات شهرستان‌های استان تهران با همفکری نمایندگان مجلس
استاندار تهران بر لزوم همفکری و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی با نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات تاکید کرد.
به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه جلسه خود با نمایندگان شهرستان‌های استان تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز میزبان نمایندگان شهرستان‌های استان تهران در مجلس شورای اسلامی بودیم تا مسائل و چالش‌های موجود در شهرستان‌های استان تهران را مورد بررسی قرار دهیم.

وی افزود: این نخستین جلسه دستگاه‌های استان و فرمانداران با نمایندگان شهرستان‌های استان تهران بود که در آن گزارشی از وضعیت استان تهران درباره اقداماتی همچون حفظ محیط زیست، نوسازی مدارس و آسیب‌های اجتماعی ارایه و این موضوعات مورد بحث و بررسی قرار گرفت و هر یک از نمایندگان چالش و مشکلات حوزه انتخابیه خود را مطرح و دستگاه‌ها اقدامات پیش روی خود دراین حوزه‌ها را تشریح کردند.

محسنی بندپی ادامه داد: برخی از نمایندگان سابقه حضور در دوره‌های قبل مجلس را دارند لذا مشکلات و معضلات حوزه انتخابیه خود را به‌خوبی احصا کردند. مقرر شد این جلسات در جهت ارتقای معیشت و تحقق جهش تولید در سطح استان تهران با هدف ایجاد هماهنگی و همفکری از این پس به‌صورت منظم برگزار شود. امیدواریم این همفکری و هماهنگی با نمایندگان مجلس در دوره یازدهم آسایش و رفاه شهروندان در سطح استان را به همراه داشته باشد.

استاندار تهران در بخش دیگری از سخنان خود به تسهیل روند افزایش تولید ۷۰۰۰ واحد تولیدی در استان تهران اشاره و اظهارکرد: این واحدها نیازمند افزایش ظرفیت تولید بودند که موانع سر راه آن‌ها برطرف شد همچنین دو شهرک صنعتی جدید در حال راه‌اندازی و در دستورکار است که ظرفیت تولید استان افزایش پیدا کند.

همچنین بخوانید:  پیام تبریک سرلشکر موسوی به سکاندار جدید قوه مقننه

وی تاکید کرد: اقدامات خوبی انجام شده تا جهش تولید و رونق تولید در سطح استان تهران محقق شود. بی‌تردید در مسیر جهش تولید تقویت شرکت‌های دانش بنیان در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، استاندار تهران در جلسه با نمایندگان شهرستان‌های استان تهران دو خواسته را با این نمایندگان مطرح کرد و گفت: انتقال جایگاه دفع پسماند آراد کوه که شهرداری تهران نیز ملزم به انجام مطالعات این انتقال شده است باید با همکاری نمایندگان مجلس محقق شود.

محسنی‌ بندپی در پایان اظهارکرد: مقرر شده تا راه‌اندازی شبکه مستقل برای استان تهران ۵۰ درصد زمان شبکه ۵ به استان تهران اختصاص پیدا کند. تمامی استان‌های کشور شبکه مجزا دارند اما تهران از این امر بی‌بهره است. به‌طور قطع نمایندگان مجلس برای ارائه گزارش عملکرد خود به مردم هیچ شبکه تلویزیونی در تهران ندارند. لذا باید برای راه اندازی این شبکه کمک و همراهی نمایندگان مجلس نیز وجود داشته باشد.

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments