عملکرد امروز دستگاه قضا، بیش از هر زمانی توانسته اعتماد عمومی را به نظام جلب کند

سیاسی 🔥 ۰۸ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

عملکرد امروز دستگاه قضا، بیش از هر زمانی توانسته اعتماد عمومی را به نظام جلب کند

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز به مدد الهی و تدابیر آیت الله رییسی ریاست قوه قضائیه، این دستگاه عدلیه بیش از هر زمانی توانسته اعتماد عمومی را به نظام جلب کند و روزنه های امید را برای جامعه، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران ایجاد کرده است
عملکرد امروز دستگاه قضا، بیش از هر زمانی توانسته اعتماد عمومی را به نظام جلب کند
دکتر محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و جمعی از یارانش، پیامی را صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، متن پیام نماینده مردم کرمان و راور در خانه ملت به شرح زیر است:

«هفتم تیرماه، یادآور شهادت مظلومانه آیت الله بهشتی و جمعی از بهترین یاران انقلاب است. ایامی که با نام هفته قوه قضائیه نامگذاری شده، تا فرصتی باشد برای تجلیل از تلاشهای مجموعه ارکان قوه قضائیه، بعنوان نقطه امید مردم برای تحقق شعار عدالت.

امروز به مدد الهی و تدابیر ریاست محترم قوه قضائیه، این دستگاه عدلیه بیش از هر زمانی توانسته اعتماد عمومی را به نظام جلب نماید و روزنه های امید را برای جامعه، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران ایجاد نموده است.

رویکرد مبارزه با مفاسد اقتصادی که این روزها در قوه قضائیه با جدیت در حال پیگیری است، نویدبخش صیانت از کرامت انسانی، برقراری عدالت اجتماعی و احقاق حقوق شهروندی است و امید بسیار داریم که این جهاد مقدس، بی وقفه و بدون اندک ملاحظه ای، با صلابت ادامه پیدا کند.

به روان مطهر شهدای حادثه هفتم تیر و همه شهدای انقلاب اسلامی درود می فرستیم و تلاش های مجموعه خدمتگزار و متعهد دستگاه قضا را ارج می نهیم و برای ایشان از درگاه حضرت حق، توفیق روزافزون مسئلت می نمایم.»
منبع

همچنین بخوانید:  در نتیجه اقدام مسئولان برخی مجبور به اجاره پشت بام می‌شوند

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments