درخواست نماینده بوشهر برای معرفی ناظران مجلس قبل از رای گیری

استان بوشهر , سیاسی 🔥 ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

درخواست نماینده بوشهر برای معرفی ناظران مجلس قبل از رای گیری

نماینده مردم بوشهر در مجلس تاکید کرد: شناخت نمایندگان از کاندیداهای کمیسیون ها برای انتخاب به عنوان ناظران مجلس در شوراها و مجامع مختلف به انتخاب شایسته تر نمایندگان کمک می کند.
درخواست نماینده بوشهر برای معرفی ناظران مجلس قبل از رای گیری
به گزارش ایسنا، عبدالکریم جمیری در تذکری با استناد به ماده ۲۲ آیین نامه داخلی مجلس بیان کرد: ما در دستور جلسه امروز مجلس انتخابات متعدد ناظران مجلس در شوراها و مجامع مختلف را داریم و مجلس در حقیقت نماینده خود را در این شوراها معرفی می کند.

وی در ادامه اظهار کرد: این افراد به نمایندگی از مجلس در این شوراها حضور می یابند پس لازم است که نمایندگان مجلس این افراد را شناخته و سپس به آنها رای دهند. بهتر است که کمیسیون های مجلس کاندیداهای خود را چند روز زودتر معرفی کنند تا ما بتوانیم این افراد را بهتر شناخته و این عزیزان نیز با قدرت بیشتری در این مجامع حضور یابند.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی که اداره جلسه علنی را بر عهده داشت، در پاسخ به تذکر وی بیان کرد: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس معرفی ناظران از سوی کمیسیون ها صورت می گیرد و این تمهیداتی که شما به آن اشاره داشتید باید در کمیسیون ها انجام شود. هیات رئیسه طبق آیین نامه عمل می کند. ان شاءالله شما پیشنهاد خود را به اعضای کمیسیون آیین نامه مجلس مطرح کنید و اگر لازم بود اصلاحاتی در آیین نامه صورت گیرد.
منبع

همچنین بخوانید:  آتش ۴ روزه بر جان ارتفاعات دشتستان

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of