تقاضای نماینده قائم شهر برای رسیدگی زودتر به انتخابات رئیس دیوان محاسبات

سیاسی 🔥 ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تقاضای نماینده قائم شهر برای رسیدگی زودتر به انتخابات رئیس دیوان محاسبات

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به شعار نظارت موثر مجلس یازدهم خواستار تعیین تکلیف زودتر انتخابات رییس دیوان محاسبات در مجلس شد.
تقاضای نماینده قائم شهر برای رسیدگی زودتر به انتخابات رئیس دیوان محاسبات
به گزارش ایسنا، کمال علیپور خنکداری در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس، بیان کرد: بهتر است هیئت رئیسه در تعیین دستور جلسات علنی اهم و مهم انجام دهد. نزدیک به دوماه است که از آغاز مجلس یازدهم می گذرد و شعار این مجلس نظارت موثر می باشد.

وی در ادامه اظهار کرد: انتظار می رفت بحث انتخاب رئیس دیوان محاسبات در دستور اول جلسه امروز قرار می گرفت و انتخابات ناظران نیز سپس صورت می گرفت. اکنون نیز درخواست می کنم که این دستور زودتر انجام شود تا تکلیف دیوان محاسبات نیز مشخص شود.

امیر حسین قاضی زاده هاشمی که اداره جلسه علنی را بر عهده داشت، در پاسخ به تذکر وی، بیان کرد: تعیین دستور بر اساس وصول به هیئت رئیسه صورت می گیرد. در این زمینه نیز دیروز تازه کمیسیون به نتیجه رسید و به هیئت رئیسه اعلام شد و حتی امروز نیز برای رسیدگی به این دستور تغییر دستور صورت گرفت وگرنه طبق روال ۱۴ روز دیگر نوبت رسیدگی به این دستور می شد.
منبع

همچنین بخوانید:  حاشیه از مجلس / منتخبانی که امان نامه کفر را امضا نمی کنند / جابه جایی در نطق پیش از دستور رئیس سنی
برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments