آصفری: با تعطیلی مشکل حل نمی‌شود؛ مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

سیاسی 🔥 ۱۱ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

آصفری: با تعطیلی مشکل حل نمی‌شود؛ مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به اینکه تنها راه مقابله با کرونا همراهی و همکاری مردم است تاکید کرد که مردم باید در کنار کسب وکارهای خود پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و به فاصله گذاری اجتماعی توجه داشته باشند.
آصفری: با تعطیلی مشکل حل نمی‌شود؛ مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند
محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از سوی مردم، بیان کرد: بحث ویروس کرونا امروز یک مسئله جدی است. قطعا تا پایان سال با این ویروس منحوس درگیر خواهیم بود فلذا نباید از آن غافل شویم.

وی در ادامه اظهار کرد: با رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد بودیم که آمار مبتلایان کاهش یافته بود و تعداد کشته ها نیز دو رقمی شده بود. اما امروز مجددا آمار مبتلایان رو به افزایش است.

نماینده مردم اراک در مجلس یازدهم با بیان اینکه حدود چهار ماه معیشت مردم تعطیل شد و معیشت رستوران ها، مغازه ها و کارگران به شدت تحت تاثیر قرار گرفت، تصریح کرد: با تعطیل کردن مشکل حل نخواهد شد. مردم در کنار کسب و کارهای خود باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و به فاصله گذاری اجتماعی توجه داشته باشند. تنها راهکار موجود همکاری و همراهی مردم است. دستگاه های خدمات رسان نیز باید امکانات بهداشتی لازم را در اختیار مردم قرار دهند.

آصفری در پایان تاکید کرد: ما شاهد هستیم که آمار فوتی ها مجددا سه رقمی شده و آمار بستری در بیمارستان ها رو به افزایش است. تا زمانی که خود مردم کمک نکنند در رویارویی با این ویروس موفق نخواهیم شد. می شود کسب و کارها و اداره ها باز باشد به شرطی که مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و به فاصله گذاری اجتماعی توجه داشته باشند.
منبع

همچنین بخوانید:  ۱۰ طرح و پروژه زیربنایی و توسعه‌ای در حوزه آب و برق در استان‌های فارس و کرمانشاه افتتاح شد

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments