ثروتمندترین افراد دنیا در سال ۲۰۲۰: مالک آمازون اولین تریلیاردر جهان می‌شود

گوناگون 🔥 ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

ثروتمندترین افراد دنیا در سال ۲۰۲۰: مالک آمازون اولین تریلیاردر جهان می‌شود

ثروتمندترین افراد دنیا: مالک آمازون اولین تریلیاردر جهان می‌شود / در این مطلب از بخش اخبار گوناگون وب سایت نایریکا به ثروتمندترین افراد جهان, ثروتمندترین افراد دنیا, ثروتمندترین افراد دنیا در سال ۲۰۱۹, ثروتمندترین افراد جهان در سال ۲۰۲۰ می پردازیم.

ثروتمندترین افراد جهان, ثروتمندترین افراد دنیا, ثروتمندترین افراد دنیا در سال 2019, ثروتمندترین افراد جهان در سال 2020

ثروتمندترین افراد جهان, ثروتمندترین افراد دنیا, ثروتمندترین افراد دنیا در سال ۲۰۱۹, ثروتمندترین افراد جهان در سال ۲۰۲۰

مالک آمازون اولین تریلیاردر جهان می‌شود

۱۳۹۹/۲/۲۵

⁣پیش بینی شده جف بزوز، مالک شرکت آمازون تا ۶ سال آینده به اولین فردی تبدیل خواهد شد که ثروت شخصی او از یک تریلیارد دلار فراتر می‌رود.⁣خرید‌های اینترنتی از این شرکت در دوران شیوع ویروس کرونا افزایش چشمگیری داشته است.⁣مالک ۵۶ ساله آمازون، در سال ۱۹۹۴ برای اولین بار شرکت خود را در گاراژ خانه اش به راه انداخت

⁣دارایی او اکنون بیش از ۱۴۰ میلیارد دلار است.


ثروتمندترین های دنیا در سال ۲۰۱۹ معرفی شدند

۱۳۹۸/۷/۳۰

نمناک: قطعا اسامی چند نفر از پولدارترین افراد جهان را می دانید اما در این قسمت فهرستی از ۲۵ نفر از ثروتمندترین افراد دنیا و میزان ثروت آن ها در سال ۲۰۱۹ را آورده ایم.

پردرآمدترین و ثروتمندترین افراد دنیا در سال ۲۰۱۹

قطعا همه افراد در زندگی ایده های خوبی در سر دارند اما همه نمی توانند آن را به مرحله اجرا برسانند . فرق افراد ثروتمند نیز با مردمان عادی در همین موضوع است . آن ها توانستند ایده خوبی از پولدار شدن داشته باشند و آن را به واقعیت تبدیل کنند . شاید با خواندن سرفصل این مقاله نام چند نفر به ذهنتان رسیده باشد . در این قسمت قصد داریم تا نام ۲۵ نفر از پولدارترین افراد جهان را در سال ۲۱۰۹ به شما معرفی کنیم.

۲۵ نفر از ثروتمندترین افراد دنیا در سال ۲۰۱۹

۲۵٫ مایکل دل

ثروت:۳۱٫۲ بیلیون دلار

میشل دل یک بیزینس من، سرمایه گزار و مدافع حقوق بشر آمریکایی و همچنین نویسنده است . این فرد بنیان گذار CEO است که به سرعت تبدیل به یکی از بزرگ ترین کمپانی های زیربنایی تکنولوژی شد . او در سال ۲۰۱۹، به عنوان ۲۵ امین فرد ثروتمند در جهان معرفی شد.

۲۴٫ مک کنیز بزوس

ثروت:۳۴ بیلیون دلار

مک کنیز بزوس یک داستان نویس و بشر دوست آمریکایی است و او همسر جف بزوس بود که بنیان گذار آمازون بود. بعد از طلاق، ۴ درصد از سهم آمازون را برداشت که در آن زمان حدود ۳۵ بیلیون دلار ارزش داشت و به همین دلیل به ۲۴ امین فرد ثروتمند در دنیا تبدیل شد.

همچنین بخوانید:  دایناسور : آخرین اکتشافات، عکس ها و اخبار درباره دایناسورها

ثروتمندترین افراد دنیا

۲۳٫ شلدون آدلسون

ثروت:۳۴٫۹ بیلیون دلار

شلدون آدلسون یک تاجر، سرمایه گزار و بشر دوست آمریکایی است و او همچنین بنیان گزار و رئیس CEO در لاس وگاس است. شلدون اخیرا به این لیست اضافه شده است.

۲۲٫ فیل نایت

ثروت:۳۷٫۱ بیلیون دلار

فیل نایت یک بشردوست و نجیب زاده آمریکایی است. نایت صاحب کمپانی نایک و رئیس آن می باشد. ثروت او در سسال ۲۱۰۹ باعث شد که به ۲۲ مین فرد ثروتمند جهان تبدیل شود.

۲۱٫ جک ما

جک ما بنیان گزار علی بابا و همچنین یکی از ثروتمند ترین افراد در آسیا است و به همین دلیل امسال نام او در این لیست ۲۵ نفره قرار گرفت. پیش از این هم حین معرفی افراد موفق و ثروتمنددنیا در نمناک اشاره داشتیم که جک از شغل های زیادی پس زده شد، مثل KFC که اولین بار باعث شد برای این شغل به کشور چین برود.

۲۰٫ ما هوئاتنگ

ثروت:۳۷٫۲ بیلیون دلار

ما هوئاتنگ یک نجیب زاده تاجر، سرمایه گزار، بشر دوست، مهندس و فعال در زمینه تکنولوژی می باشد و او همچنین بنیان گزار تنسنت که یکی از بزرگ ترین کمپانی ها در آسیا می باشد، است.

۱۹٫ دیوید تامسون

ثروت:۳۷٫۳ بیلیون دلار

دیوید تامسون یک فرد کانادایی است و بعد از مرگ پدرش، رئیس موسسه تامسون در سال ۲۰۰۶ شد و همچنین عنوان بریتانیایی پدرش را به نام ناوگان بارون تامسون به دست آورد.

پردرآمدترین افراد جهان

۱۸٫ چارلز کوچ

ثروت:۴۲٫۲ بیلیون دلار

چارلز کوچ یک تاجر و نجیب زاده آمریکایی است. کوچ بنیان گزار صنایع کوچ در CEO است و صنعت او شامل تجهیزات کنترل آلودگی هوا و تکنولوژی های پلیمری و فیبرها، مواد معدنی ، محصولات مربوط به جنگل و . . . می باشد.

۱۷٫ مایکل بلومبرگ

ثروت:۴۹٫۴ بیلیون دلار

میشل بلومبرگ یک سیاست مدار و موسس است . او دارای کمپانی های رسانه ای و اقتصادی است. اکنون ۷۴ سال سن دارد و یکی از ثروت مند ترین افراد جهان محسوب می شود و او در شش ماه گذشته حدود ۵ بیلیون دلار به ثروت شبکه ای اش اضافه کرد.

همچنین بخوانید:  درآمد ۲ میلیون دلاری کودک ۶ ساله / راههای کسب درآمد از اینترنت

۱۶٫ استیو بالمر

ثروت:۵۱٫۳ بیلیون دلار

استیو بالمر صاحب کنونی NBA در لس آنجلس است و همچنین صاحب شرکت مایکروسافت CEO می باشد و ثروت شبکه ای او در سال ۲۰۱۹، ۵۱٫۳ بیلیون دلار تخمین زده شده است.

۱۵٫ موکش آمبانی

ثروت:۵۱٫۴ بیلیون دلار

موکش یک تاجر هندی و همچنین رئیس چند شرکت صنعتی می باشد. آمبانی مدتی ثروتمند ترین فرد آسیا بود و امسال نام او به این لیست ۲۵ نفره اضافه شد.

۱۴٫ اس. رابسون والتون

ثروت:۵۲٫۶ بیلیون دلار

راب والتون بزرگ ترین پسر سام والتون است که بعد از مرگ پدرش از سال ۲۰۱۵ تا الان رئیس والمارت می باشد . او در ثروت از بردارش نیز جلو زده بود اما اکنون از او عقب مانده است.

اس. رابسون والتون

۱۳٫ آلیس والتون

ثروت:۵۲٫۷ بیلیون دلار

آلیس والتون دختر سام والتون است و بنیان گزار کمپانی للما در سال ۱۹۸۸ می باشد که اکنون بسته شده است. ثروت شبکه آلیس در سال ۲۰۱۹ ۵۲٫۷ بیلیون دلار است که باعث شده ۱۳ مین فرد ثروتمند دنیا باشد.

۱۲٫ جیم والتون

ثروت:۵۳ بیلیون دلار

جیم والتون پسر سام والتون است که بنیان گزار بزرگ ترین زنجیره خرده فروشی می باشد. او همچنین بنیان گذار CEO است.

۱۱٫ سرجری برین

ثروت:۵۴٫۲ بیلیون دلار

سرجری برین و لاری پیج در سال ۱۹۹۸ به گوگل پیوستند و آن ها کم کم جایگاه خود را ارتقا دادند و هم اکنون در این لیست ۲۵ نفره قرار گرفته اند.

۱۰٫ فرانکوسیس بتنکورت میرز

ثروت:۵۴٫۶ بیلیون دلار

فرانکوسیس مادر خود را در سال ۲۰۱۷ از دست داد و بعد از او وارث کمپانی لورآل شد . او اکنون رئیس این کمپانی است و ۳۳ درصد از سهام لورآل متعلق به خانواده آنهاست.

۹٫ لاری پیج

ثروت:۵۶٫۲ بیلیون دلار

لاری پیج یکی از اعضای اصلی گوگل است که از سال ۱۹۹۸ به آن پیوست . بدون شک گوگل، موفق ترین موتور جستجو در جهان است و به همین دلیل باعث شده که افرادی مثل لاری پیج جزء این لیست قرار بگیرند.

موفق ترین افراد جهان

۸٫ کارلوس اسلیم هلو

ثروت:۵۷٫۶ بیلیون دلار

کارلوس یک تاجر مکزیکی و سرمایه گزار است و صاحب جوش سنگ Grupo Carso می باشد. همچنین صاحب برند های مختلفی برای موضوعاتی مثل سلامت و بهداشت، رسانه، انرژی و .. می باشد .

همچنین بخوانید:  «معتادا نمی گیرن» شاخ اینستاگرام شد!

۷٫ مارک زوکربرگ

ثروت:۶۵٫۸ بیلیون دلار

همه ما این فرد را به عنوان بنیان گزار فیسبوک می شناسیم . فیسبوک موفق ترین و مشهور ترین شبکه اجتماعی در کل دنیا می باشد . جایگاه مارک از سومین فرد ثروتمند دنیا به هفتمین نزول کرده است زیرا بخش زیادی از ثروت خود را وقف پروژه های تحقیقاتی در دیتا کمبریج کرد .

۶٫ لاری الیسون

ثروت:۶۶ بیلیون دلار

لاری الیسون یکی از بنیان گزاران اوراکل است و همچنین تا سال ۲۰۱۴ در کمپانی CEO حضور داشت و در طول این سال ها اوراکل به یکی از موفق ترین کمپانی ها در زمینه تکنولوژی تبدیل شد و این مرد ۳۹ ساله توانست بیش از ۱۳۶۰۰۰ نفر را استخدام کند .

۵٫ امانسیو اورتگا

این فرد یک موسس اسپانیایی و بنیان گزار گروه مد ایندیتکس می باشد . ایندیتکس صاحب زارا است که زارا نیز یکی از پرطرفدارترین زنجیره پوشاک در کل دنیاست. اورتگا در چند سال اخیر حدود ۱۱ بیلیون دلار از ثروتش را از دست داد و به همین دلیل اکنون جایگاه پنجم را در دست دارد.

۴٫ وارن بافت

ثروت:۸۱٫۹ بیلیون دلار

وارن بافت یک سرمایه گزار و موسس آمریکایی است. بافت جزء موفق ترین سرمایه گزاران جهان شناخته می شود و بسیاری از تاجران جهان او را الگوی خود قرار می دهند.

وارن بافت

۳٫ برنارد آرنولت

ثروت:۹۴٫۷ بیلیون دلار

این فرد دو تجارت را با هم پیش می برد. لوئیس ووئیتون یک برند مد موفق است که دست این فرد است . برنارد سال گذشته صعود خوبی در این لیست داشت و توانست جایگاه سوم را به دست بیاورد.

۲٫ بیل گیتس

ثروت:۱۰٫۳ بیلیون دلار

بیل گیتس بنیان گزار مایکروسافت است و چندین سال متدمادی می باشد که عنوان ثروتمندترین مرد جهان را از آن خود می کند.. گیس مایکروسافت را در سال ۱۹۷۵ تاسیس کرد که هم اکنون بزرگ ترین کمپانی نرم افزار رایانه است و سال گذشته ثروت شبکه ای او ۱۰ بیلیون دلار افزایش پیدا کرد.

۱٫ جف بزوس

ثروت:۱۰۷٫۸ بیلون دلار

جف بزوس بنیان گزار آمازون که یکی از مشهور ترین و بزرگ ترین کمپانی های جهان می باشد، است . سال گذشته حدود ۴۰ بیلیون دلار به ثروت او اضافه شد که باعث شد به ثروتمند ترین فرد جهان تبدیل شود . بزوس همسر خود را به نام مک کنیز طلاق داد و ۴ درصد از سهم آمازون را به او داد که باعث شد هم اکنون یک بیلیونر باشد .


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of