نماینده نطنز: استفاده از ماسک برای مقابله با کرونا اجتناب‌ناپذیر است

بهداشت و سلامت 🔥 ۱۲ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

نماینده نطنز: استفاده از ماسک برای مقابله با کرونا اجتناب‌ناپذیر است

یک نماینده اصولگرای مجلس تاکید کرد که رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک برای کاهش مبتلایان به ویروس کرونا امری ضروری تلقی شده و هر فرد با استفاده از ماسک گامی در این راستا برمی دارد.
نماینده نطنز: استفاده از ماسک برای مقابله با کرونا اجتناب‌ناپذیر است
رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم و مسئولان و شرکت در پویش «من ماسک می‌زنم»، بیان کرد: همان طور که مقام معظم رهبری تاکید فرمودند امروز تکلیف بر همه مردم و مسئولان است که به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک توجه داشته باشند. مقام معظم رهبری با تاکید خود حجت را بر تمام مسئولان و مردم تمام کردند. دولتمردان و مسئولان کشور باید در گام اول استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را به عنوان الگو رعایت کنند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه با بیان اینکه این روزها آمار مبتلایان و افرادی که فوت می‌شوند مجددا رو به افزایش است، اظهار کرد: بر همه افراد لازم است که در مکان‌های عمومی و بخش‌هایی که مراجعات مردمی بالا است حتما از ماسک استفاده کرده و به رعایت فاصله گذاری اجتماعی توجه داشته باشند. هر فرد با استفاده از ماسک یک قدم در راستای کاهش مبتلایان برمی دارد.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایط کنونی باید از شرکت در مراسم‌ها و اجتماعاتی که ضرورتی ندارد خودداری شده و جشن‌ها، بزرگداشت‌ها و پاسداشت‌ها برگزار نشود.

فیروزی در پایان تاکید کرد: در اماکن عمومی، وسائل حمل و نقل و هواپیما استفاده از ماسک باید به طور جدی دنبال شود چراکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با این ویروس امری اجتناب ناپذیر است.
منبع

همچنین بخوانید:  بازدید جنیدی از موسسه انستیتو پاستور ایران

برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments