فتحی: مجمع خیرین سلامت برای تأمین ماسک ورود کند

بهداشت و سلامت 🔥 ۱۳ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

فتحی: مجمع خیرین سلامت برای تأمین ماسک ورود کند

یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از خیرین حوزه سلامت درخواست کرد که نسبت به تأمین ماسک و لوازم حفاظت شخصی پیشگیری از ابتلا به کرونا ورود کنند چون برخی از مردم توانایی خرید این لوازم را ندارند.
فتحی: مجمع خیرین سلامت برای تأمین ماسک ورود کند
محسن فتحی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به افزایش فوتی‌ها و ابتلا به کرونا و لزوم استفاده از ماسک گفت: اگر قرار باشد که همه مردم از ماسک استفاده کنند باید ماسک به میزان لازم در اختیار آن‌ها قرار داده شده و عرضه کافی باشد.

نماینده مردم سنندج افزود: اگر از مردم می‌خواهید که ماسک بزنند باید ماسک در اختیار داشته باشند، حال اینکه برخی از آن‌ها توانایی خرید ماسک را ندارند. در اینجاست که سازمان‌های مردم نهاد و موسسات خیریه و مجمع خیرین سلامت نقش بسزایی داشته و می‌توانند با ورود به این حوزه کمک حال مردم باشند.

فتحی گفت:‌ ادارات و سازمان‌های دولتی هم باید بخشی از منابع خود را برای تأمین و توزیع ماسک بین کارکنان و مراجعان خود قرار دهند تا آن‌ها با استفاده از ماسک رایگان میزان ابتلایشان به کرونا کاهش یابد.
منبع

همچنین بخوانید:  سکته مغزی یکی از عوارض کرونا است

برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments