شهریه مدارس / آخرین اخبار: اعلام نرخ شهریه مدارس غیر دولتی تهران

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

شهریه مدارس / آخرین اخبار: اعلام نرخ شهریه مدارس غیر دولتی تهران

شهریه مدارس: در این مطلب از بخش اخبار مدارس و دانشگاه ها در وب سایت نایریکا به شهریه مدارس, شهریه مدارس دولتی, شهریه مدارس غیر دولتی, شهریه مدارس غیرانتفاعی, شهریه مدارس غیر دولتی تهران می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار مربوط به شهریه مدارس به روز می شود.

با ما همراه باشید.

شهریه مدارس, شهریه مدارس دولتی, شهریه مدارس غیر دولتی, شهریه مدارس غیرانتفاعی

شهریه مدارس, شهریه مدارس دولتی, شهریه مدارس غیر دولتی, شهریه مدارس غیرانتفاعی

اعلام نرخ شهریه مدارس غیر دولتی تهران

۱۳۹۹/۲/۳۱

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به آغاز ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی، گفت: شهریه مدارس به تناسب نوع مدرسه بین ۹ تا ۱۲ میلیون تومان است به طوری که حداکثر شهریه برای مقطع ابتدایی تا ۹ و برای دبیرستان تا ۱۲ میلیون تومان خواهد بود.


شهریه مدارس غیردولتی در ایام کرونا

۱۳۹۹/۲/۲۰

سازمان مدارس غیردولتی شهریه مدارس غیردولتی در شرایط فعلی را تعیین تکلیف و به استان‌ها ابلاغ کرد.

بر این اساس؛ مقرر شد مدارس غیردولتی بر اساس مصوبه سال تحصیلی ۹۹-۹۸ و با توجه به خدمات آموزشی و پرورشی ارائه شده مجاز به دریافت کامل شهریه باشند و بر اساس آن عمل کنند.

شهریه مدارس غیردولتی در ایام کرونا تعیین تکلیف شد

سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی براساس مصوبه قطعی و لازم الاجرای هفتاد و دومین جلسه شورای سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت مرکزی به تاریخ اول اردیبهشت ماه سال ۹۹، شهریه مدارس غیر دولتی، در شرایط فعلی را تعیین تکلیف و به استان‌ها ابلاغ کرد لذا این مصوبه که به تایید وزیر آموزش و پرورش نیز رسیده است لازم الاجراست.

همچنین بخوانید:  کتاب درسی : اخبار ثبت نام کتب درسی / مهلت ثبت سفارش کتاب‌های درسی تا ۲۳ خرداد

براین اساس؛ با توجه به آثار منفی شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های اعمال شده از سوی ستاد ملی مدیریت کرونا، و همچنین با نظر به ضرورت حمایت از حقوق موسسان مدارس مذکور و تضمین حقوق مردم و جامعه مقرر شد؛ مدارس غیردولتی بر اساس مصوبه سال تحصیلی ۹۹-۹۸ و با توجه به خدمات آموزشی و پرورشی ارائه شده مجاز به دریافت کامل شهریه باشند و بر اساس آن عمل کنند.

براساس این گزارش؛ مدارس مذکور به لحاظ عدم ارائه خدمات و فعالیت‌های فوق برنامه‌های غیرآموزشی از قبیل سرویس ایاب و ذهاب، غذا، اردو‌های دانش آموزی، سالن ورزشی، استخر، المپیاد‌ها و … پس از تعطیلات کرونایی مکلفند نسبت به مسترد نمودن هزینه‌های دریافتی از اولیا اقدام و رسید بانکی را در اسناد مالی مدرسه درج کنند و یا با رضایت اولیا مبالغ مذکور را بابت شهریه سال جدید تحصیلی دانش آموز به حساب مدرسه واریز کنند.

شایان ذکراست، شورای نظارت استان‌ها مسئول نظارت بر حسن اجرای این مصوبه است.


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of