سرویس مدارس / آخرین اخبار: شهریه سرویس مدارس دولتی و غیر انتفاعی

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سرویس مدارس / آخرین اخبار: شهریه سرویس مدارس دولتی و غیر انتفاعی

سرویس مدارس: در این مطلب از بخش اخبار مدرسه و دانشگاه ها در وب سایت نایریکا به آخرین اخبار مربوط به سرویس مدارس, شهریه سرویس مدارس, پرداخت هزینه سرویس در مدارس دولتی می پردازیم.

این مطلب با جدیدترین اخبار سرویس مدارس به روز می شود.

با ما همراه باشید.

سرویس مدارس, شهریه سرویس مدارس

سرویس مدارس, شهریه سرویس مدارس / شهریه سرویس / پرداخت هزینه سرویس در مدارس دولتی

تعیین تکلیف پرداخت هزینه سرویس در مدارس دولتی

۱۳۹۹/۲/۲۲

عبدالرضا فولادوند گفت: مدیران مدارس دولتی لازم است پس از محاسبه دقیق میزان خدمات ارائه شده، نسبت به استرداد مبالغ مربوط به سرویس مدارس و هزینه های فوق برنامه از اول اسفندماه ۹۸ اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش تهران بیان کرد: با عنایت به آثار و پیامدهای شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های مقرر از سوی ستاد ملی مقابله و مدیریت بیماری کرونا نسبت به نحوه محاسبه و بازپرداخت شهریه مدارس غیردولتی همچنین حقوق و مزایای کارکنان مراکز غیردولتی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی در قبال ارایه خدمات آموزشی و پرورشی طبق برنامه‌های مصوب سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۹ مجاز هستند، نسبت به دریافت کامل شهریه مصوب اقدام کنند.

وی ادامه داد: بدیهی است پرداخت هزینه‌های فوق برنامه مصوب آموزشی متناسب با خدمات ارایه شده تا اول اسفندماه سال ۹۸ نیز قابل دریافت است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه موسسان در قبال انجام تکالیف قانونی خود و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان خود برابر قراردادهای منعقده و قوانین موضوعه مسئولیت دارند؛ افزود: به لحاظ عدم ارایه سایر خدمات غیرآموزشی اعم از سرویس ایاب و ذهاب، هزینه ناهار و غذا، اردوهای دانش آموزی، سالن ورزشی، استخر، المپیادها و غیره به دلیل تعطیلی مدارس؛ مکلف هستند هزینه‌های دریافتی از اولیای دانش آموزان را به آن‌ها مسترد کرده و رسید بانکی واریز وجه را در اسناد مالی مدرسه درج و یا در صورت جلب رضایت ذی نفعان به حساب بستانکاری آنان برای سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ منظور کنند.

فولادوند در خصوص مدارس دولتی هم گفت: مدیران مدارس دولتی لازم است پس از محاسبه دقیق میزان خدمات ارایه شده نسبت به بازپرداخت مبالغ مربوط به سرویس مدارس و هزینه‌های فوق برنامه از اول اسفندماه ۹۸ به اولیا را اجرا کنند؛ این موضوع به لحاظ تضمین حقوق شهروندان و رعایت حق الناس الزامی بوده و توسط مراجع مربوط از جمله اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات پیگیری خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش تهران گفت: با بیان اینکه مدیران مدارس موظف هستند تمام وضعیت حساب‌های مرتبط با این موضوعات را برای بازرسی بازرسان اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران آماده داشته باشند ادامه داد: در صورتی که اولیا با مواردی در خصوص عدم تمکین مدیران مدارس با دستورالعمل فوق مواجه شدند؛ با اطمینان خاطر از محرمانه بودن اطلاعات شخصی خودشان با شماره تلفن ۸۸۹۶۴۰۰۶ و ۸۸۹۵۴۵۰۶ و همچنین سامانه شکایت به آدرس SHEKAYAT.MEDU.IR ارتباط برقرار کنند.


شهریه سرویس مدارس باید فقط به ازای ارائه خدمات پرداخت شود

۱۳۹۹/۱/۳۱

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش‌وپرورش: به استناد قرارداد سرویس مدارس برای روزهای تعطیل که خدمات ارائه نشده پولی به رانندگان پرداخت نمی‌شود.

 

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments