کشف بزرگترین محموله مواد مخدر پایتخت

حوادث 🔥 ۰۴ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

کشف بزرگترین محموله مواد مخدر پایتخت

رییس پلیس پایتخت از کشف بزرگترین محموله مواد مخدر پایتخت طی سال‌های اخیر خبر داد.
کشف بزرگترین محموله مواد مخدر پایتخت

رییس پلیس پایتخت از کشف بزرگترین محموله مواد مخدر پایتخت طی سال‌های اخیر خبر داد.

به گزارش ایسنا، در مراسم رونمایی از کشف بزرگترین محموله مواد مخدر تهران در سال‌های اخیر که صبح امروز برگزار شد سردار حسین رحیمی اظهار کرد: در ایام هفته جهانی مبارزه با مخدر هستیم و پلیس هم اقدامات خود را مضاعف کرده است که مصداقش عملیات ظفر چهار بود و این عملیات هم در بخش برخورد با قاچاقچیان بین المللی و هم خرده فروشان بود.

وی با تأکید بر اینکه عزم خود را برای مبارزه جدی با افرادی که با جان دیگران بازی می‌کنند جزم کرده ایم، ادامه داد: امروز یکی از بزرگترین و پیچیده ترین باندهای مهم کشور با دو تن و ٧٠٠ کیلو مواد مخدر در دام پلیس گرفتار شد که این محصول عملکرد طولانی مدت پلیس است. ما از اسفند سال گذشته به دنبال این مورد بودیم که با استفاده از شگردهای خود چند بار متواری شده بود که این باند نهایتا طی روز گذشته گرفتار و تا کنون سه نفر در این راستا دستگیر شده‌اند.

فرمانده انتظامی پایتخت ارزش این محموله را بالغ بر ١۵ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: این محموله با یک تریلر تقریبا یک هفته در مسیر بود و در نقاط مختلفی از کشور توقف می‌کرد و این محموله در قالب حمل یک بار تجاری در حال انتقال به تهران بوده است.

سردار رحیمی افزود: ما در یک مورد دیگر از این باند بالغ بر ٢٠٠ کیلوگرم مواد مخدر طی ماه های گذشته کشف کرده‌ایم و اقداماتی که این باند انجام می دهد برای توزیع در تهران است که در تهران با خرده فروشان همکاری می‌کنند.

همچنین بخوانید:  ویدئو / جزئیاتی از آتش‌سوزی و انفجار یک کلینیک در تهران

ادامه دارد

منبع


توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

نظر خود را ارسال کنید

  Subscribe  
Notify of