تغییر در روند عملیات جستجو برای یافتن «سها رضانژاد»

حوادث 🔥 ۲۹ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تغییر در روند عملیات جستجو برای یافتن «سها رضانژاد»

فرماندار کردکوی از تغییر روند جستجوها برای یافتن زن جوان مفقود شده در ارتفاعات جهان‌نما خبرداد و گفت: کارگروهی تخصصی در ستاد مدیریت بحران این شهرستان برای بررسی کارشناسی عملیات جستجو شکل گرفته است.
تغییر در روند عملیات جستجو برای یافتن «سها رضانژاد»

ابراهیم قدمنان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در این کارگروه با حضور نیروهای متخصص امنیتی، انتظامی، هلال‌احمر و هیات کوهنوردی، در بالاترین سطح به‌صورت کارشناسی شده کار جستجو بررسی می‌شود تا بتوان به یک جمع‌بندی منطقی و قانع‌کننده‌ رسید.

وی افزود: در حال حاضر موقتا عملیات جستجو متوقف شده تا بعد از انجام کار کارشناسی، هر نقطه‌ای که تشخیص داده شد باید بررسی شود، این کار صورت گیرد.

فرماندار کردکوی بیان کرد: با توجه به پیگیری موضوع از سوی کارگروه تخصصی، تا اطلاع ثانوی ورود شهروندان و مسافران به منطقه گردشگری شهرستان در ارتفاعات جهان‌نما ممنوع است.

به گزارش ایسنا، پنجشنبه ۱۴ تیرماه سها رضانژاد به همراه گروهی از طبیعت گردان از تهران به منطقه جهان‌نما در ارتفاعات کردکوی سفر کرد. به گفته اعضای این گروه، وی از صبح جمعه بعد از خارج شدن از چادر دیگر برگشت. تاکنون با وجود تلاش‌های مستمر نیروهای امدادی، ردی از وی پیدا نشد.

انتهای پیام

منبع

همچنین بخوانید:  مرگ کارگر معدن سیلیس در شازند
برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت نایریکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments